Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de  650MP
10
1

Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de 650MP

Casă modernă stil mediteranean | 3 dormitoare | Teren 6.5 ari | Mărtinești Agenția Imobiliare Noua Casă vă propune spre vânzare o casă modernă, situată în Mărtinești, pe strada Giulia (stradă în curs de asfaltare). Imobilul este amplasat pe un teren de 6,5 ari și are o suprafață utilă de 104 mp + terasă ...

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 2 camere central
7
6

Vanzare apartament 2 camere central

Proprietar , vând apartament două camere , central , nou nefolosit , strada Fragilor , zona Piata mică, situat la etajul 2 , într- un imobil structurat în 3 niveluri , plus mansardă, cu două apartamente pe palier . Suprafața construită 80 m2, suprafața utilă 70m2 , plus spatiu depozitare la subsol ...

1314 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

apartament
6

apartament

Vand apartament cu 2 camere, situat în Micro 16, la etajul 4, cu suprafață totală 76 mp. Compartimentare: hol de intrare debara bucătărie , spajz cameră mare hol mic din care se intră în: cameră mică baie balcon Alte detalii: apartamentul necesită renovare (ideal pentru amenajare după propriul gust) bloc ...

724 EUR/m2 | 76 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15
7

Apartament 2 camere, 78.77 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune un apartament spațios, cu o suprafață de 78,77 mp, ideal pentru locuință personală. Proprietatea este compusă din 2 camere, bucătărie, baie și un loc de servit masa, fiind compartimentată eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Apartamentul dispune de două balcoane închise, ...

952 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

PF: Oportunitate excelentă,ofer spre vanzare apartament complet mobilat ,utilat electrocasnice incluse ,plita ,cuptor ,masina de spalat ,frigider ,TV ,masina de spalat vase ,centrala noua ,aer conditionat ! Perete de sticla despărțitor la bucatarie! Apartament Carpați II ,suprafata 58,2 mp ! Apartament ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Vând sau schimb casă in Odoreu
3
4

Vând sau schimb casă in Odoreu

Vând sau schimb casă in Odoreu Teren 5 arii 140 mp locuibili 3 dormitoare 3 bai 2 living-uri 1 camera tehnică 1 debara 1dressing 1 bucatarie Curent și apa sunt in casa

786 EUR/m2 | 140 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare teren intravilan Santau jud. Satu Mare
1
1

De vanzare teren intravilan Santau jud. Satu Mare

ANUNȚ De vânzare teren intravilan în localitatea SANTĂU, str. Horea nr. 259, judetul Satu Mare, în suprafață de 2041 mp cu front la stradă de 15 m. Terenul este întabulat pe numele proprietarului.

Santau, Satu Mare

Apartament 3 camere cu 2 băi și curte proprie în interiorul Complexului Rezidential Alecu Russo
6
3

Vand apartament 3 camere cu 2 băi izolat + curte proprie trecută în CF în interiorul curtii Complexului Alecu Russo . Apartamentul este Ideal pentru rezidential , birouri , salon cosmetica , cabinete.etc.. Apartamentul se predă igienizat, finisat cu gresie , faianta , incalzire in pardoseala , mobilat ...

1409 EUR/m2 | 99 m2

Carpati%252525252525252525252b2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat
4

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat

Apartament Micro 15 ,etaj 4 ,in apropierea spitalului,scolii,creșei ,pieței geamuri termopan acoperiș microcentrala izolat exterior mobilat utilități (cuptor electric,frigider incorporat,aragaz) Preț negociabil

1085 EUR/m2 | 47 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare !
3
1

Casă de vânzare !

Vând această gospodărie cu două case într-o curte foarte mare, sură, cotețe, etc, și ogradă mare în spate . Această locație este in Homorudu De Sus . Număr de telefon Am și teren în spate . Pe lângă acel teren, avem multe alte terenuri de vânzare !!!

38000 EUR/m2 | 1 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare in Szamosangyalos (Ungaria)
10
14

Casă de vânzare in Szamosangyalos (Ungaria)

Vând casă cu gradină (3.500 mp) in apropierea graniței Petea Csengersima. Construit in 2010 cu încălzire centrală cu gaz. Pe o suprafață de 140 mp se găsesc 4 camere, bucătărie, doua băi, WC separat, antreu, cămară si doua terase acoperite. In curte se pot parca 4 automobile. Pomii de fructe au 7 ...

938 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Bercu Roșu, Satu Mare
2
8

Teren in Bercu Roșu, Satu Mare

Vând teren la limita intravilanului pe Str. Maria, 4.400 mp. in apropierea cimitirului nou in Bercu Roșu, 16,5 x 272 m. Un singur proprietar cu toate documente in ordine. Contact per e-mail () sau per telefon:

4,400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan 2

Teren extravilan

Teren extravilan .intrare în Apă jud. Satu Mare național E58. Suprafata 57ARII . Prețul este 700 E / ARIA

57 m2

Apa, Satu Mare

Vând casă 3 camere zona Lidl 14 Mai
10
6

Vând casă 3 camere zona Lidl 14 Mai

Vând casă masivă cu etaj din cărămidă cu fundație din piatră de munte 3 camere la 200 metri de magazinul Lidl(14 Mai) pe o stradă adiacentă,izolată la exterior,acoperiș nou,geamuri și uși termopan,faianță,gresie.Parter cameră de zi,bucătărie,baie,spălătorie sub casă scării,la etaj 2 dormitoare din care ...

866 EUR/m2 | 173 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Ultracentral  la Halmeu  Casa de vanzare  pe colt de intre  strada principala si uzineiprincipala
6
1

Ultracentral la Halmeu Casa de vanzare pe colt de intre strada principala si uzineiprincipala

Vind casa cu teren si. Anexa in centrul Halmeului locul si Pozitie patrata pe colt de strada intre strada Principala si str Uzinei da possibilit si de a construi ore tip de cladire privata sau Comerciala

Halmeu, Satu Mare

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp si 8400 mp
2
3

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum de acces bun. 1.2 E mp.- coordonate aprox : 47 36'47.6"N 22 29'30.5"E Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM;8400mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum ...

1 m2

Tiream, Satu Mare

Două case de vânzare
2
8

Două case de vânzare

Două case de vânzare în sat Păulian (comuna Doba, Jud. Satu Mare) 1. Situată la șoseaua E671, Nr. 44., 3 camere, plus anexă nefinisată cuprinzând 2 camere cu bucatarie (100 mp) și anexe gospodărești, grădină cu pomi fructiferi și vie (aprox. 39 de ari). Preț (35.000 EUR negociabil) 2. Situata pe ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Paulian, Satu Mare

Casa de vanzare pe un singur nivel
10
2

Casa de vanzare pe un singur nivel

De vanzare o casa complet renovata intr-o zona linistita pe strada Petru Major ,la nici 5min de P-ta Mica. Casa este compusa din :2 camere, un living generos ,o bucatarie, o baie , camara de alimente si o terasa de 20 mp. Casa are 85 mp , iar curtea este de vreo 1 ar .Imobilul este intr-o stare noua, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

casa la periferie Sanislău crinului 3

casa la periferie Sanislău crinului

casa compusa din 3camere colidor și bucătărie separat pivniță curte mare și fundație solidă pentru 2camere bucătărie colidor,apa trasa in casă canalizare la poarta tv Digi TV, electricitate

1600 EUR/m2 | 15 m2

Sanislau, Satu Mare

Salvează căutarea