Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Negrești-Oaș
4
2

Casa de vanzare Negrești-Oaș

Casa și teren în centrul la Negrești-Oaș 7 arii din care 100 de metri pătrați construit,de-asemenea este apa,canal,curent toate actele la zii

2000 EUR/m2 | 100 m2

Iojib, Satu Mare

Teren de vinzare

Teren de vinzare

Vind loc casa cu teren 30 arii în loc Hrip, la distanta de 12km de municipiul Satu Mare inf nr de tel 4

30 m2

Hrip, Satu Mare

Teren intravilan Satu Mare
2
9

Teren intravilan Satu Mare

Teren Intravilan 20 ari,Preț 32000 Satu Mare-Balta Blondă. Pentru mai multe detalii la

2,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament 2 camere
5
2

De vânzare apartament 2 camere

De închiriat sau de vânzare, apartament 2 camere confort și locație excelentă! Ofer spre închiriere sau vânzare, apartament cu 2 camere decomandate, baie, balcon închis, complet mobilat și utilat, situat pe str. Careiului, la etajul 3 din 4. Ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește un ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Închiriez parterul unei case cu etaj
20

Închiriez parterul unei case cu etaj

Închiriez parterul unei case particulare cu etaj, ce constă în: bucătărie, baie, hol și o cameră compusă din mobilă dormitor și sufragerie. Locuinţa se află pe un bulevard circulat din orașul Satu Mare, detalii în privat.

70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan  cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad
10
2

Teren extravilan cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad

De vanzare teren extravilan arabil in Cehalut la 10 min in masina de baile Tasnad Satu Mare Teren de 6100 mp are o casuta , vita de vie si pomi fructiferi. Casa de 23mp trebuie renovata. Are terasa, o camera si beci si este trecuta in acte ca fiind casa de vacanta. Fara curent Fara apa Fara ...

6,100 m2

Cehalut, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren extravilan
3
3

Vând teren extravilan

Vând teren extravilan pe strada Grădinarilor 40 ari Preț: 2000 arie Telefon:

4,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Închirieriz apartament cu 3 camere
14
2

Închirieriz apartament cu 3 camere

Închiriez apartament cu 3 camere et 1 în Carpați 2 Satu Mare . Apartamentul are 2 băi , 3 balcoane , este parțial mobilat , recent renovat .zona este linistita Str Alecu Russo tel

96 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in apropierea lacului Mujdeni
2

Teren in apropierea lacului Mujdeni

De vânzare teren situat într-o zonă liniștită, cu acces facil la drum principal. Terenul are o suprafață generoasă, ideal pentru construcție casă, investiție sau dezvoltare. Aproximativ 4,76 arii

476 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament De Vanzare M16
9
8

Apartament De Vanzare M16

Apartamentul se afla in Micro 16 pe strada Astronautilor, Et. 4. Zona Linistita. -Bucatarie -3 camera -2 bai -2 balcoane -67 mp. Apartamentul a fost constuit din BCA Necesita renovare pret: 60 000 euro , Pret Negociabil.