Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare

Teren de vanzare

De vanzare teren intravilan 14,5 ari in Urziceni (jud. Satu Mare) tel,:

Urziceni, Satu Mare

De vanzare apartament 2 camere  Cartier 14 Mai
1

De vanzare apartament 2 camere Cartier 14 Mai

De vanzare apartament 2 camere, Cartier 14 Mai, etaj 3, aproape de LIDL si Scoala Generala, Mobilat si utilat. Exclus agenții. Tel

1000 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Carpați 1, 2 camere, et.4.
10
2

Carpați 1, 2 camere, et.4.

2 camere semidecomandat

1238 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vânzare teren cu căsuță din lemn 6

Vânzare teren cu căsuță din lemn

Vând teren intravilan cu căsuță din lemn și anexe, în Satu Mare, zona Bercu Roșu.

300 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa - Teren Blaja/Cean
1
7

Casa - Teren Blaja/Cean

Sunt interesat de a cumpăra casa/teren in zona Blaja - Cean. Cine cunoaște/deține o casa sau teren de vanzare ii rog sa ma contacteze. Mulțumesc!

Tasnad, Satu Mare

Apartament 4 camere, 82 mp utili, Micro 16
10

Apartament 4 camere, 82 mp utili, Micro 16

Blitz oferă spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, ideal pentru o familie care își dorește confort și o locație excelentă. Locuința dispune de 4 camere decomandate, fiind situată la etajul 1 al unui bloc îngrijit și izolat exterior, dotat cu interfon. Apartamentul te întâmpină cu ...

1341 EUR/m2 | 82 m2

Satu Mare, Satu Mare

vand teren 1000 mp ,pe strada Gorunului,vis a vis Aquastar cu deschidere 37 ,2 metri
5
1

teren intravilan, toate utilitatile, vis a vis de strandul Aquastar,sau 20 de ari cu front 74,4...se poate vinde si jumatate, adica 5 ari cu 18,6 deschidere, la 60000

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare ultracentral  Halmeu pe colt de strada intre str Eliberari  si str Uzinei
7

Casa de vanzare ultracentral Halmeu pe colt de strada intre str Eliberari si str Uzinei

Vand casa cu teren si anexa in centrul Halmeului cu locde construit orice tip de Claire privata sau comerciala Mai multe inf la tel

50 EUR/m2 | 1,200 m2

Halmeu, Satu Mare

Teren cu casa veche si anexe
1

Teren cu casa veche si anexe

Teren cu casa veche 4274 mp ,27,2 m front stradal. Capleni.

4,274 m2

Capleni, Satu Mare

Apartament 2camere
5
1

Apartament 2camere

De vanzare apartament 2camere situat în Carei județul Satu Mare lângă piață liceul Teoretic, Spitalul municipal scara din mijloc etaj 3 este izolat exterior și interior dotat cu încălzire centrala pe gaz cu țevi de cupru aparat de aer condiționat geamuri termopan balcon închis cu termopan preț 42000euro ...

951 EUR/m2 | 41 m2

Central, Carei, Satu Mare

Casă de vânzare în Lazuri.
5

Casă de vânzare în Lazuri.

Casă cu suprafața de 160mp situată pe un teren de 8 ari , cuprinzând 2 dormitoare..hol.. living..baie.. bucătărie.. cămară.. terasă.. cameră termică..garaj. Încălzire în pardoseală... uși montate... pereți în alb finisat..baia semifisată.. geamuri termopan 7camere, interior alb, exterior gri antracit ...

919 EUR/m2 | 160 m2

Lazuri, Satu Mare

Casă de vânzare
5
5

Casă de vânzare

Două camere, hol, bucătărie, baie, cameră centrală, extras CF. Detalii și poze la cerere.

344 EUR/m2 | 80 m2

Batarci, Satu Mare

Casa de vânzare loc liniștit
5
4

Casa de vânzare loc liniștit

Casă de vânzare în satmarel 7 kl satu mare 4 camere apa curet canalizare și apa în fața că-și 16 ari pământ tabulat actele în regula preț 42000 euro mai mult la numărul de telefon

2625 EUR/m2 | 16 m2

Satu Mare, Satu Mare

Inchiriez apartament cu doua camere in carpati 2 str.Ganea CG 46.
5
1

camere decomandate ,bucătărie mărită,geamuri termopan ,centrala termica cablu și internet.

63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan Mediesu Aurit - Satu Mare
3

Teren intravilan Mediesu Aurit - Satu Mare

Vand teren intravilan intabulat, inscris in carte funciara, actualizat cadastral (este pus in coordonate) cu supafata de 3483mp. Front la stada 22,536m, adancime 162,799m. La limita proprietatii exista toate utilitatile(gaz, curent, apa-canal, CATV, internet, tel. fixa)

Mediesu Aurit, Satu Mare

Apartament decomandat 3 camere | Strada Sanatati | Micro 16
16
3

Apartament decomandat 3 camere | Strada Sanatati | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat pe Bulevardul Sănătății, nr. 7, la etajul 4 din 4, într-o zonă apreciată pentru echilibrul dintre liniște și accesibilitate. Este o locuință luminoasă și primitoare, cu o suprafață utilă de 63 mp, gândită să răspundă nevoilor unei ...

951 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren 12.100 mp pe Lucian Blaga (E 81) | Pretabil pentru Hala, Depozit, Productie
5

Caserom vă oferă un teren de vânzare pe bulevardul Lucian Blaga în vecinătatea Parcului Industrial Sud - Satu Mare cu o suprafață totala a terenului de 12.100 mp, cu front stradal de 28,5 ml la Drumul European E 81 DN 19A. Datorită poziționării foarte bune cu un front stradal de acces auto generos, ...