Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

780 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ultracentral  la Halmeu  Casa de vanzare  pe colt de intre  strada principala si uzineiprincipala
6
1

Ultracentral la Halmeu Casa de vanzare pe colt de intre strada principala si uzineiprincipala

Vind casa cu teren si. Anexa in centrul Halmeului locul si Pozitie patrata pe colt de strada intre strada Principala si str Uzinei da possibilit si de a construi ore tip de cladire privata sau Comerciala

Halmeu, Satu Mare

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp si 8400 mp
2
3

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum de acces bun. 1.2 E mp.- coordonate aprox : 47 36'47.6"N 22 29'30.5"E Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM;8400mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum ...

1 m2

Tiream, Satu Mare

Două case de vânzare
2
8

Două case de vânzare

Două case de vânzare în sat Păulian (comuna Doba, Jud. Satu Mare) 1. Situată la șoseaua E671, Nr. 44., 3 camere, plus anexă nefinisată cuprinzând 2 camere cu bucatarie (100 mp) și anexe gospodărești, grădină cu pomi fructiferi și vie (aprox. 39 de ari). Preț (35.000 EUR negociabil) 2. Situata pe ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Paulian, Satu Mare

Casa de vanzare pe un singur nivel
10
2

Casa de vanzare pe un singur nivel

De vanzare o casa complet renovata intr-o zona linistita pe strada Petru Major ,la nici 5min de P-ta Mica. Casa este compusa din :2 camere, un living generos ,o bucatarie, o baie , camara de alimente si o terasa de 20 mp. Casa are 85 mp , iar curtea este de vreo 1 ar .Imobilul este intr-o stare noua, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

casa la periferie Sanislău crinului 3

casa la periferie Sanislău crinului

casa compusa din 3camere colidor și bucătărie separat pivniță curte mare și fundație solidă pentru 2camere bucătărie colidor,apa trasa in casă canalizare la poarta tv Digi TV, electricitate

1600 EUR/m2 | 15 m2

Sanislau, Satu Mare

Casa de vanzare Negrești-Oaș
4
2

Casa de vanzare Negrești-Oaș

Casa și teren în centrul la Negrești-Oaș 7 arii din care 100 de metri pătrați construit,de-asemenea este apa,canal,curent toate actele la zii

2000 EUR/m2 | 100 m2

Iojib, Satu Mare

Teren de vinzare

Teren de vinzare

Vind loc casa cu teren 30 arii în loc Hrip, la distanta de 12km de municipiul Satu Mare inf nr de tel 4

30 m2

Hrip, Satu Mare

Teren intravilan Satu Mare
2
9

Teren intravilan Satu Mare

Teren Intravilan 20 ari,Preț 32000 Satu Mare-Balta Blondă. Pentru mai multe detalii la

2,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament 2 camere
5
2

De vânzare apartament 2 camere

De închiriat sau de vânzare, apartament 2 camere confort și locație excelentă! Ofer spre închiriere sau vânzare, apartament cu 2 camere decomandate, baie, balcon închis, complet mobilat și utilat, situat pe str. Careiului, la etajul 3 din 4. Ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește un ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Închiriez parterul unei case cu etaj
20

Închiriez parterul unei case cu etaj

Închiriez parterul unei case particulare cu etaj, ce constă în: bucătărie, baie, hol și o cameră compusă din mobilă dormitor și sufragerie. Locuinţa se află pe un bulevard circulat din orașul Satu Mare, detalii în privat.

70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan  cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad
10
2

Teren extravilan cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad

De vanzare teren extravilan arabil in Cehalut la 10 min in masina de baile Tasnad Satu Mare Teren de 6100 mp are o casuta , vita de vie si pomi fructiferi. Casa de 23mp trebuie renovata. Are terasa, o camera si beci si este trecuta in acte ca fiind casa de vacanta. Fara curent Fara apa Fara ...

6,100 m2

Cehalut, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren extravilan
3
4

Vând teren extravilan

Vând teren extravilan pe strada Grădinarilor 40 ari Preț: 2000 arie Telefon:

4,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Închirieriz apartament cu 3 camere
14
2

Închirieriz apartament cu 3 camere

Închiriez apartament cu 3 camere et 1 în Carpați 2 Satu Mare . Apartamentul are 2 băi , 3 balcoane , este parțial mobilat , recent renovat .zona este linistita Str Alecu Russo tel

96 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in apropierea lacului Mujdeni
2

Teren in apropierea lacului Mujdeni

De vânzare teren situat într-o zonă liniștită, cu acces facil la drum principal. Terenul are o suprafață generoasă, ideal pentru construcție casă, investiție sau dezvoltare. Aproximativ 4,76 arii

476 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament De Vanzare M16
9
8

Apartament De Vanzare M16

Apartamentul se afla in Micro 16 pe strada Astronautilor, Et. 4. Zona Linistita. -Bucatarie -3 camera -2 bai -2 balcoane -67 mp. Apartamentul a fost constuit din BCA Necesita renovare pret: 60 000 euro , Pret Negociabil.