Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare 3 camere decomandate
12
1

Apartament de vanzare 3 camere decomandate

Apartament 3 camere decomandate, 110 mp utili + garaj și boxă generoasă la subsol etaj 4 4 cu acoperiș renovat, Iuliu Maniu (3 min de centru) Apartament potrivit pentru cei care caută liniște, spațiu bine organizat și o locație centrală, dar ferită de agitație Situat la doar 3 minute de centru, aproape ...

900 EUR/m2 | 110 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 3 camere de vanzare micro 16
10
3

Apartament cu 3 camere de vanzare micro 16

Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în cartierul Micro 16, pe strada Aurora, la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit din BCA. Locuința are o suprafață totală de 77 mp și este eficient compartimentată: 3 dormitoare bucătărie separată hol generos 2 băi ...

896 EUR/m2 | 77 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de închiriat   Ultracentral, Str. Petofi Sandor
8

Apartament 2 camere de închiriat Ultracentral, Str. Petofi Sandor

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat ultracentral, aproape de toate facilitățile. La câteva minute pe jos: Parcul Central 2 min Magazinul Someșul, poștă, 18 Gym 3 5 min Magazine alimentare și alte magazine 2 3 min Școli și licee aprox. 5 min Compartimentare: Hol ...

60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan
9
12

Teren intravilan

De vanzare: 33 ari teren intravilan, cota parte dintr-un teren de 6730 mp. (parte superioară a terenului de pe str. Lipa nr 1-3.) Cu un pret de 320 euro pe ar. Este un teren intravilan in comuna Viile Satu Mare, cu front. total de 26.56 m., pe strada Magos Arpad. Cota de 3300 mp. cu 12.500 euro. ( ...

6,670 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj in loc linistit
4

Casa cu etaj in loc linistit

Descoperiți o oază de liniște și confort în inima Săcășeniului, cu această splendidă vilă individuală, perfectă pentru familiile care își doresc un cămin primitor. Cu un preț atractiv de 156.000€, această proprietate oferă un spațiu generos de 309 mp, ideal pentru a vă desfășura viața cotidiană în cele ...

505 EUR/m2 | 309 m2

Sacaseni, Satu Mare

Clădire+50ari de vânzare
5
1

Clădire+50ari de vânzare

Construcție +50ari de vânzare situată în BORLESTI La doar 23 km de Baia Mare și 36 Satu Mare O locație bună La drumul principal în centru Stația de autobuz 100m Magazi Biserica toate la mai puțin de 200m distanță Construcția este nefinalizată din 2024 cum se vede în imagini Posibilitate de racordare ...

500 m2

Borlesti, Satu Mare

Construcție+50 ari de vânzare
5
1

Construcție+50 ari de vânzare

500 m2

Borlesti, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 3 camere, 65 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă liniștită și apreciată. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu bine organizat. Apartamentul ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16
6

Apartament de vânzare cu 4 camere, 115 mp, zona Micro 16

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la etajul 3 al unui imobil bine poziționat, într-o zonă superbă și liniștită. Proprietatea beneficiază de o compartimentare practică, fiind ideală pentru o familie care își dorește confort și spațiu generos. Apartamentul dispune de 4 camere ...

1000 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2Camere Micro 16 Brandusa.
10
4

Apartament 2Camere Micro 16 Brandusa.

Va ofer spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat la etajul 2 din 4 Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere Semidecomandat cu balcon. Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica rolete exterioare si plasa insecte . Incalzirea se face cu ...

Satu Mare, Satu Mare

apartament 4 camere Centrul Nou

apartament 4 camere Centrul Nou

doar pe termen lung...mobilat si utilat...deasupra restaurantului Class( linga Zcasa de Cultura)

127 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Cabinet stomatologic in Germania
3

Cabinet stomatologic in Germania

De vânzare cabinet stomatologic cu 3 camere, recepție, sala de așteptare, sală pentru radiografie dentara suprafață de 170 M2 , care funcționează de 40 de ani cu un număr foarte mare pacienți ,portofoliu de peste 1000 de pacienți. Oraș studențesc de peste 100.000 de locuitorii in vestul Germaniei. Cabinetul ...

170 m2

Satu Mare, Satu Mare

vand casa Satu Mare str spicului,3 cam placa de beton
10
5

vand casa Satu Mare str spicului,3 cam placa de beton

vand casa 3 cam bucatarie hol mare din hol se intra in camere, baie si bucatarie ,actele sant in regula ,este placa de beton tavanu ,se poate mansarda .

750 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare
4
3

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare

Vând apartament 2 camere , 52 mp , Et.2 , decomandat , 2 balcoane , beci . . în Satu Mare , Lucian Blaga ( colț cu Ambudului ) Carpati 2. Bucataria este mobilată , balcoanele sunt inchise cu jaluzele , aer conditionat , centrala termică.

1404 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Satmarel
10
3

Teren in Satmarel

De vanzare Teren în Sătmărel 2,2 hectare preț 14500 euro pe hectar

2 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare, 52.59 mp, in Municipiul Carei
17

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere aflat in cartierul Mihai Viteazu I, un cartier de maxim interes, si un cartier bine cotat in orasul Carei Desfasurata pe o suprafata de 52,59 mp proprietatea dispune de un dormitor larg, un living, o bucatarie la care avem atasat un spait, ...

932 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa ultracentrala
10
9

Vand casa ultracentrala

Vind casa cu etaj ultracentrala 3 camere,2 bai,terasa,cu suprafața 130 m.p..Garaj 24 m.p.Teren în suprafață de 363 m.p.cu front de 11 m la 2 străzi.

1346 EUR/m2 | 130 m2

Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare

casa de vanzare

casa de vanzare in Valea Hranei, cu 12 arii de teren , intr - o zona linistita.

431 EUR/m2 | 65 m2

Tiream, Satu Mare

Chirie apartament
10
1

Chirie apartament

Dau în chirie apartament cu 3 camere semidecomandat, mobilat în 14 Mai, Aleea Gladiolei .Recent renovat.Zon liniștită.Prețul este negociabil.Mai multe detalii pe numărul de telefon .

48 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Aleea Begoniei , et. 4 , 36.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe Aleea Begoniei in 14 MAI , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Balcon Imobilul are ca dotari : geamuri termopan si centrala termica . Acoperisul ...

997 EUR/m2 | 37 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea