Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera zona buna Parc UFO, Unicarm M17
3

Garsoniera zona buna Parc UFO, Unicarm M17

Garsoniera zona buna Garsoniera mobilata si utilata Micro 17 langa piata foarte linistita si parc UFO. Mobila camera Mobila bucatarie Geam termopan Usa de fier Masina de spalat Convertor gaz Et 4 din 4 19 m2 ( cheltuieli f mici la utilitati ) Chirie 800 ron plus garantie . NU RASPUND LA SMS-URI DOAR ...

19 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1
2
2

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1

Apartament 3 camere decomandat in Carpati 1 etaj 1 In vecinatate: - [ ] Scoala Octavian Goga - [ ] Gradinita nr 11 - [ ] Magazine alimentare - [ ] Restaurant Tei - [ ] Kaufland si Lidl in curand Apartamentul este situat la etajul 1 are 52 mp si este format din 3 camere, bucatarie,baie si balcon. Se ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Carpati%2b1, Satu Mare, Satu Mare

teren ideal pentru investiții în SATU MARE zona Lucian Blaga
4

de vânzare 3 ha. teren pentru investiții în Satu Mare str.Eugen Seleș cu intrare de pe Lucian Blaga la 350 de metri ,utilități la aproximativ 80 de metri de parcelă preț 2500 de euro aria negociabil mai multe informații la telefon

30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren agricol. 2400 mp. 1

Vând teren agricol. 2400 mp.

Vând 2400 mp teren agricol situat în zona fabricii de bere lângă calea ferată. Mai exact lângă canton. Pe colțul străzii. Proprietate privată. Aștept oferte cu preț real. Accept și unele schimburi.

2,400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare  str Kaffka Margit
10
4

Casa de vânzare str Kaffka Margit

Casa are 3 dormitoare unu cu balcon 2 bai living bu catarie cămară terasa garaj încălzire în pardosea airbag conditionat casa mobilata are apa canal curent gaz rds

1321 EUR/m2 | 140 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan Ardud
1

teren intravilan Ardud

teren intravilan Ardud capătul străzii Nicolae Bălcescu zona liniștită îngrădit 7200 mp front 102 m 10 euro mp

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare , Centru Nou , pe un nivel , 210.000 euro neg.
15
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa din caramida , cu 2 camere , pe un nivel , in Centru Nou in zona Liceului Mihai Eminescu . Casa are 150 mp utili si este alcatuita din : 2 holuri , bucatarie , debara si 2 camere . Incalzirea se face cu centrala pe gaz dar are si sobe de teracota ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 2 camere
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat, 50mp utili, balcon închis + loja, etajul 1, bloc izolat, mobilat, utilat. Calea Traian, preț 80.000 Euro. Telefon

1600 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa zona Titulescu
8

Vand casa zona Titulescu

Casa de vinzare zona Titulescu , str Sighisoara 2A.Casa cu doua camera, baie, bucătărie, anexa(bucătărie de vara),beci sub casa.Necesita renovare. Teren 213mp. Are întrare cu mașina. Toate utilitățile racordata.

1172 EUR/m2 | 58 m2

Lunca Sighet, Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial Ultracentral
3

Spatiu comercial Ultracentral

De inchiriat spatiu comercial ,ultracentral. Piata 25 Octombrie nr 19.Cu vad comercial exceptional. Suprafata utila 90mp. Apa,gaz curent trifazic. Baie. 2 Aer conditionat, centrala termica pe gaz. Pret 700 eur mp negociabil in funcție de timpul contractului.

90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare ungaria
2

Teren de vanzare ungaria

Teren de vanzare in Ungaria la doar 17 km din Satu Mare. Mai multe informatii pe telefon

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Carei str Uzinei . Casa are 4 camere un living mare 2 bai ,garage si multe anexe.

1125 EUR/m2 | 120 m2

Carei, Satu Mare

Proprietate Deosebita 707MP in Padurea Noroieni
9

Proprietate Deosebita 707MP in Padurea Noroieni

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune spre vânzare o proprietate deosebită – hotel cu 12 camere, situat într-o zonă de vis, chiar în Pădurea Noroieni, Satu Mare. Imobilul are o suprafață construită de 707 mp, regim de înălțime S+P+3, amplasat pe un teren generos de 2.040 mp, cu curte împrejmuită. Caracteristici ...

594 EUR/m2 | 707 m2