Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Carter Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona centrala
5
1

Apartament 2 camere zona centrala

Va propunem spre inchiriere un apartament 2 camrere nemobilat in centrul orasului. Spatiile sunt luminoase , finisaje de lux. Ideal pentru birouri, cabinete dar si de locuit. Accesibilitate si mutare imediata.

50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 63 mp, zona Micro 17 Satu Mare
5

Apartament 2 camere, 63 mp, zona Micro 17 Satu Mare

Blitz vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat în zona M17 din Satu Mare, o locație liniștită și bine conectată la facilități urbane. Locuința are o suprafață utilă de 63 mp și este decomandată, oferind un confort sporit și o compartimentare eficientă. Este compusă din 2 camere ...

1079 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand Casă renovată   Sanislău centru
5

Vand Casă renovată Sanislău centru

Casă renovată + teren 10 ari Sanislău centru Casă gata de mutat în centrul Sanislăului! 2 camere + living Bucătărie și baie renovate Curte + grădină 10 ari Bucătărie de vară renovată Locație excelentă: aproape de școală, magazine, farmacie și poștă. Preț: 69.000 (negociabil) Contact: ...

431 EUR/m2 | 160 m2

Sanislau, Satu Mare

Casă de vănzare în lazuri
5
1

Casă de vănzare în lazuri

Casă familială nouă, modernă Lazuri (la doar 4 km de Satu Mare) Se oferă spre vânzare o casă familială nouă, modernă, amplasată într-o zonă liniștită și plăcută din Lazuri, la doar 4 km de Satu Mare. Proprietatea se întinde pe un teren de 450 m , iar locuința are o suprafață construită de 126 m , realizată ...

1147 EUR/m2 | 102 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Carpati 1
8
2

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Carpati 1

Blitz vă prezintă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, recent renovat, ideal pentru locuit sau investiție. Proprietatea are o suprafață de 40 mp și se remarcă printr-un ambient luminos și aerisit, fiind situată într-o zonă liniștită, cu spații verzi și locuri de parcare disponibile. 2 camere ...

1400 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren 10 arii extravilan

Vând teren 10 arii extravilan

Vând 10 arii extravilan, strada Tireamului, lângă blocurile ANL. Detalii la tel.

Carei, Satu Mare

Casuta de vacanta de vanzare, Mihaieni, Acas, Satu Mare
10
2

Casuta de vacanta de vanzare, Mihaieni, Acas, Satu Mare

Doua camera Bucatarie Bae Ziderie bca izilata cu polistiren de 10 Terem 6Ari(600metripatrati) Apa, Curent Nr. De tel:

790 EUR/m2 | 50 m2

Mihaieni, Satu Mare

Apartament 14Mai
5
7

Apartament 14Mai

Vand apartament cu 2 camera la etajul 3 in 14Mai Nufarului Geamuri termopane montat recent,usa metalica,interfon,centrala termica,izolat din interior. Se vinde fara mobila Fara Intermediari!!! Pret: 42.000 EURO Numar de telefon

1024 EUR/m2 | 41 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere nou Micro 16 cu parcare
10
7

Apartament 3 camere nou Micro 16 cu parcare

Apartament zona Gellert Sandor constructie noua compus din 3 camere, bucatarie, baie, balcon si un loc de parcare privat in curte, situat la etajul 3 in bloc izolat, Pret 400 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter 3 camere semicentral cu teren 417 mp
12
1

Casa parter 3 camere semicentral cu teren 417 mp

Casa parter 3 camere , baie, bucatarie, hol, foisor, garaj, curte, gradina, panouri fotovoltaice, microcentrala pe gaz, toate utilitatile, acces auto, sistem de supraveghere, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 417 mp, Pret 180000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)
7
5

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)

Apartament 2 camere situat pe strada Prahova in apropiere de Piata de Alimente si Spitalul Judetean la etajul 4. Are acoperis , microcentrala, si fereastra la baie.Tel 0745760477

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro
13
2

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro

Casa cu etaj in zona 14 Mai, izolata, garaj, beci, cu intrare separata la parter si separata la etaj, pe fiecare nivel exista cate un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie si dependinte, cu microcentrale separate, suprafata terenului 240 mp, suprafata totala construita desfasurata 260 mp, pretabila ...

640 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

PentHouse 3 camere, 180 mp, zona Central
19

PentHouse 3 camere, 180 mp, zona Central

Blitz prezintă spre vânzare un apartament tip penthouse, cu 3 camere, situat într-o zonă atractivă, ideal pentru cei care își doresc un spațiu modern și personalizabil. Proprietatea dispune de o bucătărie open space, prevăzută cu ieșire directă pe un balcon cochet, perfect pentru a savura cafeaua de ...

1333 EUR/m2 | 180 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare intravilan 15 arii pret 8500 euro negociabil comuna Santau Oras Tasnad
1
1

Teren intravilan judetul Satu Mare Oras Tasnad Comuna santau 8500 euro negociabil

15 m2

Santau, Satu Mare

LOC de casa

LOC de casa

Vind loc, de casa suprafata 7500 m patrati cu front de aproximativ 80 m cu curent apa toate utilizarie inclusiv canalizare , strada asflatata linistita si locuita la 35 km de satu mare ,IN loc. giungi jud. SATU MARE

Giungi, Satu Mare

Vand pensiune in functiune in Tasnad
4
1

Vand pensiune in functiune in Tasnad

De vânzare Pensiune cu 11 camere în Băile-Tasnad jud Satu Mare O oportunitate excelentă de investiție într-una dintre cele mai căutate stațiuni balneare din România! Pensiune de vanzare, situată la 600 m de strandul termal, pe drumul principal Caracteristici principale: - doua cladiri Cladirea principala ...

1522 EUR/m2 | 230 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai
8
7

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai

Persoană fizică, vând casă cu 4 camere, cu suprafață utilă de 110 mp, situată într-o zonă liniștită. În apropiere se găsesc stații de autobuz și mai multe magazine alimentare. Proprietatea oferă spațiu generos, o pivniță cu două compartimente și o curte mică. Ideală pentru o familie sau chiar și pentru ...

864 EUR/m2 | 110 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren.

Vând teren.

Vând teren, ideal pentru loc de casă.

1,543 m2

Cig, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
6

Vand apartament 2 camere

Apartamentul este compus din 2 camere situat in cartierul Micro 17 prima etapă, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață utilă de 62 mp și este compartimentat eficient, ideal pentru un cuplu, o persoană singură sau investiție în scop rezidențial sau închiriere. Apartamentul este dotat și mobilat ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati
7
4

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati

Vând casă în Satmarel cu trei camere locuibilă tel Teren 16 arii Încălzire pe peleți Preț 58000 Euro

580 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea