Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren intravilan de vanzare   3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare
10
3

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 3000 mp, situat în localitatea Botiz, pe strada Șirul Mare, la aproximativ 7 km de centrul municipiului Satu Mare și la doar 4 km de centura orașului. Proprietatea beneficiază de un front stradal generos de 25 metri liniari și o adâncime de ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 63 mp, zona Micro 17 Satu Mare
5

Apartament 2 camere, 63 mp, zona Micro 17 Satu Mare

Blitz vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat în zona M17 din Satu Mare, o locație liniștită și bine conectată la facilități urbane. Locuința are o suprafață utilă de 63 mp și este decomandată, oferind un confort sporit și o compartimentare eficientă. Este compusă din 2 camere ...

1079 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand Casă renovată   Sanislău centru
5

Vand Casă renovată Sanislău centru

Casă renovată + teren 10 ari Sanislău centru Casă gata de mutat în centrul Sanislăului! 2 camere + living Bucătărie și baie renovate Curte + grădină 10 ari Bucătărie de vară renovată Locație excelentă: aproape de școală, magazine, farmacie și poștă. Preț: 69.000 (negociabil) Contact: ...

431 EUR/m2 | 160 m2

Sanislau, Satu Mare

Casă de vănzare în lazuri
5
1

Casă de vănzare în lazuri

Casă familială nouă, modernă Lazuri (la doar 4 km de Satu Mare) Se oferă spre vânzare o casă familială nouă, modernă, amplasată într-o zonă liniștită și plăcută din Lazuri, la doar 4 km de Satu Mare. Proprietatea se întinde pe un teren de 450 m , iar locuința are o suprafață construită de 126 m , realizată ...

1147 EUR/m2 | 102 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Carpati 1
8
2

Apartament 2 camere, 40 mp, zona Carpati 1

Blitz vă prezintă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, recent renovat, ideal pentru locuit sau investiție. Proprietatea are o suprafață de 40 mp și se remarcă printr-un ambient luminos și aerisit, fiind situată într-o zonă liniștită, cu spații verzi și locuri de parcare disponibile. 2 camere ...

1400 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren 10 arii extravilan

Vând teren 10 arii extravilan

Vând 10 arii extravilan, strada Tireamului, lângă blocurile ANL. Detalii la tel.

Carei, Satu Mare

Casuta de vacanta de vanzare, Mihaieni, Acas, Satu Mare
10
2

Casuta de vacanta de vanzare, Mihaieni, Acas, Satu Mare

Doua camera Bucatarie Bae Ziderie bca izilata cu polistiren de 10 Terem 6Ari(600metripatrati) Apa, Curent Nr. De tel:

790 EUR/m2 | 50 m2

Mihaieni, Satu Mare

Apartament 14Mai
5
7

Apartament 14Mai

Vand apartament cu 2 camera la etajul 3 in 14Mai Nufarului Geamuri termopane montat recent,usa metalica,interfon,centrala termica,izolat din interior. Se vinde fara mobila Fara Intermediari!!! Pret: 42.000 EURO Numar de telefon

1024 EUR/m2 | 41 m2

Satu Mare, Satu Mare

PentHouse 3 camere, 180 mp, zona Central
19

PentHouse 3 camere, 180 mp, zona Central

Blitz prezintă spre vânzare un apartament tip penthouse, cu 3 camere, situat într-o zonă atractivă, ideal pentru cei care își doresc un spațiu modern și personalizabil. Proprietatea dispune de o bucătărie open space, prevăzută cu ieșire directă pe un balcon cochet, perfect pentru a savura cafeaua de ...

1333 EUR/m2 | 180 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare intravilan 15 arii pret 8500 euro negociabil comuna Santau Oras Tasnad
1
1

Teren intravilan judetul Satu Mare Oras Tasnad Comuna santau 8500 euro negociabil

15 m2

Santau, Satu Mare

LOC de casa

LOC de casa

Vind loc, de casa suprafata 7500 m patrati cu front de aproximativ 80 m cu curent apa toate utilizarie inclusiv canalizare , strada asflatata linistita si locuita la 35 km de satu mare ,IN loc. giungi jud. SATU MARE

Giungi, Satu Mare

Vand pensiune in functiune in Tasnad
4
1

Vand pensiune in functiune in Tasnad

De vânzare Pensiune cu 11 camere în Băile-Tasnad jud Satu Mare O oportunitate excelentă de investiție într-una dintre cele mai căutate stațiuni balneare din România! Pensiune de vanzare, situată la 600 m de strandul termal, pe drumul principal Caracteristici principale: - doua cladiri Cladirea principala ...

1522 EUR/m2 | 230 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai
8
7

Casă de vânzare cu 4 camere în zona 14 Mai

Persoană fizică, vând casă cu 4 camere, cu suprafață utilă de 110 mp, situată într-o zonă liniștită. În apropiere se găsesc stații de autobuz și mai multe magazine alimentare. Proprietatea oferă spațiu generos, o pivniță cu două compartimente și o curte mică. Ideală pentru o familie sau chiar și pentru ...

864 EUR/m2 | 110 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren.

Vând teren.

Vând teren, ideal pentru loc de casă.

1,543 m2

Cig, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
6

Vand apartament 2 camere

Apartamentul este compus din 2 camere situat in cartierul Micro 17 prima etapă, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață utilă de 62 mp și este compartimentat eficient, ideal pentru un cuplu, o persoană singură sau investiție în scop rezidențial sau închiriere. Apartamentul este dotat și mobilat ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati
7
4

Vand casa in Satu Mare 100 m patrati

Vând casă în Satmarel cu trei camere locuibilă tel Teren 16 arii Încălzire pe peleți Preț 58000 Euro

580 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan de 25 ari (2 locuri de casa) în Micula Nouă
4

Exista posibilitatea de racordare la eletricitate, apa canal. Acces din ambele capete, in fata este drum asfaltat iar in spate drum pietruit. Pe teren sunt 120 de pomi fructiferi. O fantana forata.

2,500 m2

Micula Noua, Satu Mare

Vând apartament
5
3

Vând apartament

Apartament 2 camere strada Rodnei etaj 3 50mp util. Preț 58000euro Neg. Compartimentare: hol, baie, bucătărie, 2 camere, balcon închis, beci. Alte îmbunătățiri: Centrală Termopane Parchet, Gresie, Faianță Ușa metalică Aer condiționat Scară cu interfon Bloc din cărămidă Bloc izolat termic. Tel ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren 1 ha Odoreu 3

Teren 1 ha Odoreu

Vând teren extravilan 1ha, la ieșirea din Satu Mare spre Odoreu, strada Giulia. Preț : 4000 euro ar, negociabil. Telefon :

1 m2

Odoreu, Satu Mare

Persoana fizica vinde apartament 4 camere
9

Persoana fizica vinde apartament 4 camere

Persoana fizica vinde apartament cu patru camere decomandat, situat in Satu-Mare, etaj 1 din 4, alcatuit din: 2 oluri , bucatarie, doua bai, patru camere, doua balcoane. Apartamentul are centrala proprie, finisaje clasice, parchet din lemn, geamuri termopan, usa intrare din lemn.

1250 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan zona Dara
8
7

Teren intravilan zona Dara

Teren locuri de case cu PUZ pt construcție in curs de acreditare de la Primărie, utilitățile la 50 m de teren, zona rezidențiala, loc. Satu Mare, Str. Dara. 6800 euro ar.

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea