Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand Ferma zootehnica de porci Noua plus: Sem Pezzaioli, Tractor, Vidanja si utilaje
10
1

Se Vinde Societatea- Ferma de ingrasare porci Noua. ( Intabulata) Pentru alte Informatii sunati: zero754.243.19sapte Ferma este Noua ,Autorizata! Oportunitate de investitie : PRETUL de vanzare final al FERMEI reprezinta valoarea Societatii Fermei cu toate dotarile de mai jos. Finalizarea Lucrarilor ...

Hotoan, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata
13

Etajul unei case in Paulesti cu curte separata

Se vinde etajul unei case in Paulesti cu intrare separata si curte separata , in tptal teren 2 ari, 4 camere, 1 baie, bucatarie, hol, suprafata 135 mp, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Paulesti, Satu Mare

Apartament nou de inchiriat zona centrala
11

Apartament nou de inchiriat zona centrala

Apartament constructie noua finisat, mobilat, utilat, 2 dormitoare, living, bucatarie, 2 bai, dressing, 75 mp, parter, parcare privata, Pret 480 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de inchiriat in centru
13
1

Apartament 3 camere de inchiriat in centru

Apartament 3 camere decomandate in zona centrala, 2 bai, balcon, mobilat, utilat, etajul 5 cu lift, beci uscat, scara cu interfon, microcentrala, aer conditionat, imediat ocupabil, Pret 400 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj
13

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj

Apartament 2 camere decomandate de inchiriat in asociatie situat in zona Functionarilor, la parter, balcon mare, garaj in curtea interioara, 250 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament parter 2 camere decomandate in centru 300 Euro
11
4

Apartament parter 2 camere decomandate in centru 300 Euro

Apartament din caramida compus din 2 camere decomandate baie cu fereastra,  bucatarie mare, hol, debara, situat in zona centrala la parter inalt, jaluzele exterioare, microcentrala, mobilat , utilat. Dispune si de un spatiu de depozitare ( eventual pentru biciclete) in curtea interioara. Scara cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala
17
4

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala

Teren intravilan 57 arii ( 5700 mp) sau 2 parcele a cate 5700 mp si 20 m front fiecare, in total 11400 mp in Decebal,  , cu front de 40 m in soseaua nationala, apa si curent la strada, pod de coborare la ambele parcele, partial imprejmuit cu gard, poarta de acces. Put forat la 35 m adancime, pomi ...

Decebal, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
4

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera tip apartament Neajlov 27500Euro
7
1

Garsoniera tip apartament Neajlov 27500Euro

Apartament caramida str Neajlov compus din camera, bucatarie mare, hol, baie, suprafata utila 25,31 mp, 27500 Euro, ocupabila, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala
13

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala

Apartament situat intr-o asociatie in zona centrala, la etaj 2, compus din 3 camere decomandate, sufragerie mare, baie, hol, balcon, beci, garaj in curte, suprafata utila 125 mp, Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere ultracentral de inchiriat
13
2

Apartament 2 camere ultracentral de inchiriat

Apartament 2 camere-  situat ultracentral la etaj 2 in bloc cu lift, utilat, finisat, mobilat, camere decomandate, toate utilitatile, balcoane inchise cu termopan la fiecare camera si un balcon deschis la bucatarie. Imediat ocupabil. Pret 350 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de inchiriat etaj 1, zona centrala
9
13

Apartament cu 2 camere de inchiriat etaj 1, zona centrala

Apartament mobilat, utilat etajul 1, microcentrala, termopane, aer conditionat, baie cu fereastra , masina de spalat rufe, 2 camere, 2 balcoane deschise, hol, bucatarie,  situat in zona centrala, in apropiere de Piata de Alimente.Nu se accepta animale de companie.  Ocupabil imediat.Pret 280 ...

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial central de inchiriat
14

Spatiu comercial central de inchiriat

Spatiu comercial central cu vitrine mari la strada, front la 2 strazi,   2 usi de acces direct din strada, compus din parter si subsol inalt, suprafata utila totala este 359 mp din care PARTER 182 mp si SUBSOL 177 mp, ocupabil. Microcentrala, toate utilitatile, Pret 1500 Euro/luna; Tel 07457604 ...

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii
1

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertatii

Spatiu comercial ultracentral- in Piata Libertatii- de inchiriat ! Suprafata 200 mp, Pret 2700 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp
15
4

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp

Casa de tip parter - parter si mansarda cu teren 565 mp, suprafata construita la sol 142 mp, cu 2 intrari separate din curte, pretabila si pentru 2 familii, 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, cu mansarda partial finisata( 3 camere, 2 bai), suprafata construita desfasurata 249 mp, plus o anexa de 17 mp cpmpusa ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral
13
6

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral

Casa tip parter in zona Bercu Rosu construita in anul 2019 compusa din 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie, hol, mobilata, utilata, incalzire in pardoseala, izolata exterior si la pod, terasa acoperita, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 500 mp, acces auto, Pret 175000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1 hectar la sosea nationala Dorolt ( ID 22872)
7
1

Teren intravilan 1 hectar ( 10.000 mp) cu front de 76 m la soseaua nationala ( drum european) in Dorolt, cu posibilitate de cumparare si a unui teren extravilan alaturat. Situat in apropriere de hotel Coral cu front la soseaua nationala- drum european Satu Mare spre Petea si acces si de pe un drum lateral. ...

Dorolt, Satu Mare

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat
13
3

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat

Apartament caramida compus din 2 camere decomandate, hol, bucatarie, camara de alimente, baie cu fereastra, situat in zona centrala la etajul 3, cu garaj. Suprafata construita 70 mp, suprafata utila cca 55 mp, Pret 63000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 10 arii cu casa pe cadre metalice zona Panait Cerna
17
12

Casa de locuit tip Parter compusa din living, dormitor, baie, suprafata construita 39 mp plus terasa acoperita 22 mp, plus anexa 22 mp, teren 1000 mp cu sistem de irigare, apa forata, fosa septica, curent de la reteaua orasului. Casa este pe cadre metalice profile laminate cu acoperis tip sarpanta cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro
13
5

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro

Casa in zona Functionarilor.Buna pentru 2 sau 3 familii. Pe fiecare nivel are cate un apartament fiecare cu bucatarie si baie proprie.2 microcentrale, garaj, intrare cu masina in curte, teren 299 mp. Suprafata utila 250 mp, Pret 155.000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477

660 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro
13
5

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro

Casa in CionchestiPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22777

625 EUR/m2 | 200 m2

Cionchesti, Satu Mare

Salvează căutarea