Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
3

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad
3
7

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad, bucătărie, baie, beci, 100 mp utili, teren 20 ari, vis-a-vis de P-ța Mare, preț 77.500 euro negociabil. Telefon:

775 EUR/m2 | 100 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă - Teren zona Blaja/Cean
1
4

Casă - Teren zona Blaja/Cean

Buna ziua, sunt interesat de a cumpăra casa/teren in zona Blaja - Cean. Cine cunoaște/deține o casa sau teren de vanzare ii rog sa ma contacteze. Mulțumesc!

Tasnad, Satu Mare

Apartament de vânzare
7

Apartament de vânzare

De vânzare apartament cu 4 camere,2bai(1mica nefinalizata),2 balcoane ,beci și un garaj . Situat in centrul Halmeului. Prețul este in euro ușor negociabil

500 EUR/m2 | 100 m2

Halmeu, Satu Mare

Casa de vanzare in Petresti.
8
6

Casa de vanzare in Petresti.

Casa de vanzare in Petresti. Pentru mai multe informatii sunati la nr de telefon

Petresti, Satu Mare

Inchiriez   vand hala in oras strada Cerbului
7
1

Inchiriez vand hala in oras strada Cerbului

Inchiriez hala in stare exceptionala Cu curte si poarta de acces cu poarta culisanta in 4 puncte. Spatiu modern de birouri cu baie. Hala este situata pe strada Cerbului, Satu Mare 550mp

550 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand hala in oras in stare impecabila
5

Vand hala in oras in stare impecabila

536 EUR/m2 | 550 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vanzare casa si teren
2
1

Vanzare casa si teren

Vand casa la rosu si teren in suprafata de 1000 mp, 3 niveluri, racordata la utilitati, situatie juridica clara.

741 EUR/m2 | 270 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 2 camere, parter, 52 mp, zona Micro 16
8

Apartament 2 camere, parter, 52 mp, zona Micro 16

BLITZ oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartierul Micro 16, cu o suprafață utilă de 52 mp. Locuința dispune de: * bucătărie complet renovată; * bucătărie mobilată; * electrocasnice incluse; * se predă parțial mobilat; * compartimentare practică și spațioasă. Apartamentul ...

1212 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15
11

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața de 48 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă foarte bună, aproape de școli, grădinițe, magazine și parcuri. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit prin cele două balcoane ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, la parter | Complet renovat - Micro 14
17

Apartament complet renovat, pregătit pentru un nou început, situat la parterul unui imobil din cartierul Micro 14, pe Aleea Mureșului o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate facilitățile importante ale orașului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, locuința este eficient compartimentată și oferă ...

1313 EUR/m2 | 32 m2

micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Casa complet mobilata si utilata | Teren 2500 mp | Liniste, natura autentic romanesc
22

Casă de vânzare în Remetea Oașului liniște, natură și autentic românesc În inima Țării Oașului, într-un cadru natural deosebit, vă prezentăm o proprietate care îmbină confortul unei locuințe complet utilate cu farmecul autentic al vieții la sat. Situată în localitatea Remetea Oașului, această casă ...

750 EUR/m2 | 100 m2

satu mare, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare-Pișcolt
4
33

Casă de vânzare-Pișcolt

-3 camere, un hol și o cămara - depozit de lemne -bucătărie/ anexa in curte -fântâna in curte -beci din cărămidă -apa stradală Pentru mai multe detalii, puteți lăsa un mesaj și pe whatsapp.

331 EUR/m2 | 80 m2

Scarisoara Noua, Satu Mare

Apartament 2 camere Carpati II
9
7

Apartament 2 camere Carpati II

De vanzare apartament 2 camere, 2 balcoane 65 mp+ beci , proaspat renovat, disponibil imediat, geamuri temopan, usa metalica , centrala pe gaz.

1077 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu
4
2

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu, la 10 minute de centru, pe o stradă liniștită, aproape de piața de vechituri. Front stradal 18 ml. Casa are 4 camere, living, bucătărie, baie. In curte este un garaj dublu, o bucătărie de vară cu o cameră și o baie. Curtea este betonată, boltă de viță de vie peste ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 1 , 62.900 euro neg.
6
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 1 din 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul necesita renovare totala , fiind perfect ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vacantă și piscină cu deschidere la lac.
8

Casă de vacantă și piscină cu deschidere la lac.

Descoperă o proprietate spectaculoasă situată în zona liniștită și verde la Balastera Apa ideală pentru locuința permanentă,casa de vacanță sau investiție în regim hotelier.Casa dispune de 5 camere frumos amenajate si trei bai utilate modern.locația oferă intimitate si liniște,fiind totodată aproape ...

2241 EUR/m2 | 232 m2

Apa, Satu Mare

Vând parcele la Balastera Apa 2

Vând parcele la Balastera Apa

Vând parcele la Balastera apa de 5ari sau 10 ari terenul este independent in curte dar cu plaje comuna de 25 ml deschidere la lac.4500 ar

9 EUR/m2 | 500 m2

Apa, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea