Imobiliare Teleorman

Hartă Listă
Filtre active: Teleorman Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga
5
10

Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga

Vând casă cu multiple îmbunătățiri .. terenul are deschidere 29m , locuri de parcare și acces la rău .. mai multe detalii telefonic

208 EUR/m2 | 120 m2

Teleorman, Teleorman

Promovat
Ocazie!!!VÂND  apartament 2 camere,43 mp,ALEXANDRIA!
7
13

Ocazie!!!VÂND apartament 2 camere,43 mp,ALEXANDRIA!

Vând apartament 2 camere etaj 4 4 ,renovat de la 0 în 2022,mobilat și utilat complet,gata de mutare, cuptor microunde, frigider, aragaz,mașină de spălat, ușă intrare metal,geamuri termopan, izolat exterior, apartamentul dispune de instalație de gaze și centrală termică ,viessmannin,instalație ...

977 EUR/m2 | 43 m2

Alexandria, Teleorman

Promovat
Apartament 2 camere PARTER   CENTRAL   mobilat complet   ideal locuit birou   Str. Întâi Mai
10

Apartament 2 camere PARTER CENTRAL mobilat complet ideal locuit birou Str. Întâi Mai

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, pe strada 1 Mai, bloc F26, într-o zonă centrală, cu acces rapid către farmacii, magazine și supermarketuri (Penny, Profi). Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind gata de mutat imediat, fără a necesita investiții ...

813 EUR/m2 | 48 m2

Turnu Magurele, Teleorman

Promovat
Urgent!!!Vând teren intravilan
8
1

Urgent!!!Vând teren intravilan

Terenul are 3600 mp2,2 întrări ,una pe strada eternitatii și una pe strada fundaturii pt detalii ,va rog sa sunați la numărul de telefon ,prețul ușor negociabil

Plosca, Teleorman

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez Garsonieră
6
5

Închiriez Garsonieră

Situată central la PARTER Pretabil salon înfrumusețare Mobilata - utilata Aer condiționat Centrala termică Totul nou Preț fix Liberă din 01.06.2026

30 m2

Alexandria, Teleorman

Vand garsonieră 14

Vand garsonieră

Vând garsonieră decomandată în Alexandria, zona Vacanța Tur Termopane integral, inclusiv balcon închis ACOPERIȘ făcut integral Plafon tavan+Pereți izolați cu POLISTIREN extrudat și rigips Instalație electrică nouă Gaze Gresie Faianță Parchet Aer condiționat Centrala termică

32 m2

Alexandria, Teleorman

Apartament scara interioara
8
18

Apartament scara interioara

Apartament cu scara interioara situat in autogara Bucuresti-Alexandria. Alcatuit din 5 camere, 2 balcoane, 2bai, 1bucatarie. Mai multe detalii in privat.

957 EUR/m2 | 115 m2

Alexandria, Teleorman

Vand casa babaita teleorman
5
2

Vand casa babaita teleorman

vând casă băbăița Teleorman. 35000 euro . casa nu a fost locuită de 18 ani

233 EUR/m2 | 150 m2

Babaita, Teleorman

Vand  teren  srtadal 12000mp
5
7

Vand teren srtadal 12000mp

Vând teren 12000mp stradal la Dn 6 in Vaceni Teleorman, 27km distanta de București, intabulare cadastru ,toate actele de vânzare, special pentru construcții hale depozite, curent aproape.

12,000 m2

Vaceni, Teleorman

Casa cu iaz jud Teleorman
10
15

Casa cu iaz jud Teleorman

Casa 4 camere, panouri fotovoltaice cu dosar de prosumator, tencuita interior, anvelopata cu polistiren 10 cm exterior, 2 sobe teracota, geam termopan, acoperis tigla, parchet. Alimentare cu apa adusa in curte si hidrofor. Un corp casa demolabil. Anexe nou construite cu atelier, baie cu panouri solare ...

667 EUR/m2 | 60 m2

Valea Parului, Teleorman

Vând urgent apartament in Zimnicea -Teleorman.
5
24

Vând urgent apartament in Zimnicea -Teleorman.

Vând apartament cu 2 camere la preț convenabil în Zimnicea! Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 ,este izolat recent ,este bun de locuit .O zugrăveala și mobila și se poate locui,are geamuri termopan,ușă metalică și 2 uși făcute pe comandă .. Acte la zi,carte funciara ,taxe plătite la primarie,absolut ...

181 EUR/m2 | 52 m2

Zimnicea, Teleorman

Apartament 2 camere
8
24

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere , etaj 3 4, decomandat, renovat total până si sapa a fost scoasă, centrala termica, gresie, faianță, termopane

448 EUR/m2 | 58 m2

Central, Zimnicea, Teleorman

Cazare-Inchiriere Regim hotelier, Apartament 2 camere, Etaj.2, Zona Centrala.
10
3