Promovat
  De vânzare teren comercial   14.200 mp   Alexandria, poziție excelentă!
1

De vânzare teren comercial 14.200 mp Alexandria, poziție excelentă!

OPORTUNITATE UNICĂ! Teren extravilan 14.200 mp Alexandria, Teleorman acces asfaltat, aproape de drumul București Alexandria! Localizare premium: la doar 1 km de drumul București Alexandria, pe drumul asfaltat Alexandria Cernetu. Acces excelent pentru transport greu, logistică și construcții comerciale! ...

14,200 m2

Alexandria, Teleorman

Promovat
De vanzare proprietate industriala Teleorman, Alexandria
9

De vanzare proprietate industriala Teleorman, Alexandria

De vanzare – Proprietate industriala de mari dimensiuni, ideala pentru investitori: Alexandria, Str. Viilor nr. 2, jud. Teleorman. Teren intravilan 48.941 mp (măsurat 51.424 mp) si constructii industriale 17.059 mp la sol, 21.721 mp total construit. Oportunitate excelenta pentru productie, depozitare ...

111 EUR/m2 | 17,059 m2

nord-vest, Alexandria, Teleorman

Promovat
Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga
5
9

Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga

Vând casă cu multiple îmbunătățiri .. terenul are deschidere 29m , locuri de parcare și acces la rău .. mai multe detalii telefonic

208 EUR/m2 | 120 m2

Teleorman, Teleorman

Promovat
Casă de vânzare la cheie   Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț
10
21

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț Preț fix: 25.000 Euro Se oferă spre vânzare casă locuibilă, complet mobilată, situată într-o zonă liniștită din Comuna Traian. BONUS inclus în preț: teren extravilan cu pădure situat în apropierea ...

238 EUR/m2 | 105 m2

Traian, Teleorman

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare
9
3

Casa de vânzare

Vând casă și grădină in Teleorman, sat Păru Rotund,casa are 4 dormitoare, sufragerie, bucătărie, baie și beci.Este complet utilată și mobilată,mai are centrala pe lemne și cărbuni și sobe de teracota.

62 EUR/m2 | 938 m2

Paru Rotund, Teleorman

Casa mica demolabila, teren 2600 m2
1
1

Casa mica demolabila, teren 2600 m2

Casa mica (boltari), demolabila, teren 2600 m2. Include casuta mica de lemn, o rulota, fantana. Casa este conectata la electricitate.

2,650 m2

Nanov, Teleorman

VÂND teren intravilan 4

VÂND teren intravilan

Vând teren intravilan com Poroschia sat Calomfiresti

3,000 m2

Alexandria, Teleorman

Casă de vânzare Calomfirești
2
2

Casă de vânzare Calomfirești

Casă de vânzare în Calomfirești, Teleorman. Pentru detalii sunați la nr de tel!

31 EUR/m2 | 950 m2

Calomfiresti, Teleorman

Nou pe piata - teren si imobil 3

Nou pe piata - teren si imobil

NOU PE PIATA - TEREN si IMOBIL ( 2 garaje) pe Șos Turnu Măgurele (fostele garaje ale institutiilor statului). Va propun spre vanzare teren si imobil ( garaje cu posibilitatea transformării în spatii comerciale ) in Alexandria Sos . Turnu Măgurele in suprafață de 66.04 mp. respectiv 36 mp. Prețul ...

692 EUR/m2 | 36 m2

Alexandria, Teleorman

Casa batraneasca 4

Casa batraneasca

Casa veche batraneasca 68mp, 2 camere, hol, bucătărie, anexe. Suprafață teren 1164 front stradal 20 m. Apa trasa în curte, gaz la poarta, se poate racorda oricând. Locație Zimnicea str Ion Creanga nr 171 preț 25.000 euro negociabil. Mai multe detalii la Tel . Va rog nu deranjați inutil cu oferte ai ...

368 EUR/m2 | 68 m2

Zimnicea, Teleorman

Apartament 3 camere central
5
3

Apartament 3 camere central

Vând apartament 3 camere semidecomandat, etajul doi, dotat cu centrală proprie pe gaze, aer condiționat, placat exterior și interior, termopane ferestre, balcon și uși , cu excepția celei de la baie și cămară, mobilat complet, toate actele la zi. Mai multe detalii la telefon:

1185 EUR/m2 | 65 m2

Alexandria, Teleorman

Apartament 2 camere
8
24

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere , etaj 3 4, decomandat, renovat total până si sapa a fost scoasă, centrala termica, gresie, faianță, termopane

448 EUR/m2 | 58 m2

Central, Zimnicea, Teleorman

Teren - Depozit- Logistica
15

Teren - Depozit- Logistica

Teren intravilan de vânzare – 10.000 mp, Turnu Măgurele, jud. Teleorman. Oportunitate excelentă de investiție! Teren cu potențial industrial, logistic sau energetic, situat strategic în apropierea infrastructurii esențiale. ? Suprafață: 10.000 mp ? Categoria de folosință: Intravilan ? Localizare: Oraș ...

10,000 m2

nord-est, Turnu Magurele, Teleorman

Vand casa la tara
9
8

Vand casa la tara

Vand casa la tara compusa din 3 camere, baie, bucatarie, izolata exterior, terasa, apa de la retea, fantana, canalizare in curs de bransare, fosa septica, asfalt, 2 anexe, mobilata. La 110km fata de București. Acte la zi, unic proprietar. 1 Wasap la numărul

533 EUR/m2 | 75 m2

Troianul, Teleorman

Închiriez ferma hala depozit spatiu comercial 2550 mp.Silistea jud.Teleorman la 20 km.de A1,60 Buc
10
2

Ferma depozit hala spațiu de închiriat format din: -2550 mp.teren construibil -grajd animale,fost C.A.P-550 mp,55 m.lungime,10 m lățime. -platformă betonată,acces auto TIR -magazie -curte - vecinătăți (hală auto,fermă, moară, etc.) -Localitatea Siliștea,județulTeleorman( aproape de Videle). -20 km.de ...

2,550 m2

Silistea, Teleorman

Casă cu 4 camere de vânzare - Beiu, Teleorman
10

Casă cu 4 camere de vânzare - Beiu, Teleorman

Se oferă spre vânzare o casă aflată în stadiu de construcție „la roșu”, situată în localitatea Beiu, pe strada Vasile Răcota, în apropiere de Profi Loco. Zona este accesibilă, cu drum circulat, dar cu vecini liniștiți și un cadru potrivit pentru locuire permanentă. Construcția este realizată din BCA, ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Beiu, Teleorman

Casă spațioasă, cu teren generos – Alexandria, jud. Teleorman
20

Vă prezentăm o proprietate deosebită situată în Alexandria, pe strada Mihăiță Filipescu nr. 16, o locuință construită în anul 1998 care se remarcă prin spațiile generoase, construcția solidă și atenția acordată materialelor folosite. Este genul de casă care oferă confort, intimitate și suficient loc ...

2009 EUR/m2 | 224 m2

Central, Alexandria, Teleorman

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare P+1+M situata in strada Vicsoreanu nr 3, Rosiori de Vede, utilata, mobilata complet. Imobilul este alcatuit din 7 camere, 3 bai (fiecare etaj cu baie proprie), 3 bucatarii (fiecare etaj cu bucatarie proprie), 3 livinguri si o sala de sport. Casa dispiune de centrala proprie si toate utilitaile ...

1525 EUR/m2 | 282 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Vand apartament 2 camere
7
4

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere in Alexandria, zona 800 la cativa metri de centru , de piata , de banci de orice, suprafata intre 55 si 60 de metri patrati, balcon inchis, termopane, centrala cu gaze, gresiat faiantat, etaj 3 din 4. Apartamentul este in stare perfecta bun de mutat in orice moment, pt mai multe ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Alexandria, Teleorman

Vând teren intravilan Izvoarele, Teleorman   1500 mp
3

Vând teren intravilan Izvoarele, Teleorman 1500 mp

Vând teren intravilan în comuna Izvoarele, județul Teleorman. Suprafață: 1500 mp Acces la drum, vecini stabiliți. Acte în regulă. Preț usor negociabil.

1,500 m2

Izvoarele, Teleorman

Promovat
Teren arabil extravilan Furculeti (Jud. Teleorman)
1

Teren arabil extravilan Furculeti (Jud. Teleorman)

Vand teren agricol in suprafata de 2ha cu cadastrul facut, aflat pe raza Comunei Furculesti, Judetul Teleorman. Terenul este situat extarvilan Sat, Spatarei. Pentru mai multe detali va rog sa sunati la Tel: The price is 10000euro ha

20,000 m2

Spatarei, Teleorman

Teren intravilan+ casa de vanzare
4
3

Teren intravilan+ casa de vanzare

De vanzare curte +casa, teren intravilan, suprafata 1600 mp, intabulat, carte funciara, acte la zi. Terenul este situat cu deschidere pe doua strazi, o latura avand 27m iar cealalta 53m. Ideal pentru a construi un duplex sau a deschide o afacere. Zona linistita, acces rapid, drum asfaltat, put in curte, ...

Tiganesti, Teleorman

Apartament Zimnicea doua camere 55 mp, et 3 scara impecabila
1

Vând apartament in Zimnicea langa școala Nr 3 scara foarte curată fara mirosuri, etaj 3 necesita reparatii, zugrăvit, mobilier, fiecare îl aranjează după posibilități,are lumina, schimbat țevile de apă, termopane peste tot, ușa noua la intrare, boiler electric funcțional,preț mic 13000 euro pentru detalii ...

236 EUR/m2 | 55 m2

Central, Zimnicea, Teleorman

Casa de vanzare
10
11

Casa de vanzare

Vând urgent casă în comuna Maldaeni, judetul Teleorman .Casa are 8 camere,baie,beci și o grădină de 1650mp.Este situată în centrul comunei vis-a-vis de Profil,aproape de Primărie statie de autobuz,poliție, grădinița și școala.Pret 38.000 euro telefon

190 EUR/m2 | 200 m2

Maldaeni, Teleorman

Categorii

Imobiliare

Județe

Teleorman

Localități

Alexandria (209) Rosiori de Vede (75) Turnu Magurele (69) Zimnicea (42) Nanov (29) Teleorman (19) Poroschia (15) Videle (11) Tiganesti (9) Maldaeni (6) Mosteni (6) Putineiu (6) Storobaneasa (6) Branceni (5) Draganesti-Vlasca (5) Islaz (5) Peretu (5) Plosca (5) Botoroaga (4) Contesti (4) Piatra (4) Suhaia (4) Troianul (4) Bragadiru (3) Calomfiresti (3) Ciurari (3) Crangu (3) Deparati (3) Dracea (3) Dulceanca (3) Fantanele (3) Laceni (3) Lita (3) Marzanesti (3) Orbeasca de Sus (3) Poeni (3) Seaca (3) Spatarei (3) Trivalea-Mosteni (3) Valea Parului (3) Vitanesti (3) Bujoreni (2) Frasinet (2) Frumoasa (2) Furculesti (2) Galateni (2) Gratia (2) Ionascu (2) Izvoarele (2) Merenii de Sus (2) Necsesti (2) Olteni (2) Radulesti (2) Saelele (2) Salcia (2) Sarbeni (2) Scrioastea (2) Silistea (2) Socetu (2) Stejaru (2) Tatarastii de Sus (2) Traian (2) Uda-Clocociov (2) Vaceni (2) Valea Ciresului (2) Albeni (1) Babaita (1) Baciu (1) Baduleasa (1) Balta Sarata (1) Baneasa (1) Bascoveni (1) Beiu (1) Beuca (1) Blejesti (1) Bogdana (1) Brancoveanca (1) Bratasani (1) Brebina (1) Bujoru (1) Calugaru (1) Caravaneti (1) Catunu (1) Cernetu (1) Ciolanestii din Deal (1) Crangeni (1) Cucueti (1) Dracsenei (1) Licuriciu (1) Magura (1) Moldoveni (1) Mosteni (Furculesti) (1) Navodari (1) Nicolae Balcescu (1) Orbeasca de Jos (1) Paru Rotund (1) Pauleasca (1) Perii Brosteni (1) Pietrosani (1) Plopii-Slavitesti (1) Puranii de Sus (1) Radoiesti-Deal (1) Satu Nou (1) Segarcea-Deal (1) Segarcea-Vale (1) Sericu (1) Slavesti (1) Slobozia Mandra (1) Talpa (1) Talpa-Ograzile (1) Uda-Paciurea (1) Udupu (1) Ulmeni (1) Vacaresti (1) Vanatori (1) Vartoape (1) Vartoapele de Sus (1) Vedea (1) Viisoara (1)