Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu două camere in Dumbravita
5

Apartament cu două camere in Dumbravita

Ofer spre inchiriere apartament decomandat cu doua camere , spațios, bucătărie separata, etaj 1, doua locuri de parcare, mobilat si utilat.

53 m2

Petre Tutea, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan, pentru case  individuale-duplex  si servicii, acces din strada Silvana
2

Vand teren intravilan, pentru case individuale-duplex si servicii, acces din strada Silvana

Teren intravilan de SAD, suparata de 779 mp, multiple destinații | Str. Silvana De vânzare teren intravilan, potrivit pentru case individuale, duplex sau servicii, cu acces din strada Silvana. Zona de vile, asfalt la 50 m. Regim de înălțime: P+1E+M Suprafață: 779 mp Front stradal: 27 m Preț: 251 mp Imaginile ...

779 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu doua dormitoare + bucătărie Zona Lidia Calea Martirilor
4
1

Proprietar, inchiriez Apartament cu 2 dormitoare + bucătărie, decomandat, situat in zona Lidia. Disponibil din 01 iunie. In apropiere avem: - la 500 m distanta de statia de pe strada Calea Martirilor 1989, - la 550 m statie de pe Str. Liviu Rebreanu, - la 900 m de Spitalul Judetean Timisoara, - ...

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

OCAZIE-casa pe parter  -Str.Ion Muresan
10
13

OCAZIE-casa pe parter -Str.Ion Muresan

De vanzare casa individuala pe parter situata pe str.Dr.Ion Muresan, intr-o zona linistita de case. Casa a fost construita in 1966 , cu fundatie de beton si pereti de caramida, parchet lemn. Este structurata pe parter, cu 4 camere, bucatarie, camara cu acces la pod, baie, anexe, garaj. Suprafata ...

1694 EUR/m2 | 124 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate
10
2

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate

OCAZIE UNICĂ VÂNZARE URGENTĂ -ULTRACENTRAL VALABILĂ DOAR PANA 1 Iunie 2026..pt ca am deja 2 clienți cu oferte si cea mai mare ofertă castigă apartamentul mobilat la cheie+ poate fi folosit ca o afacere prin închiriere.. NU STIU DACA MAI EXISTA ASA OFERTĂ IN TM! GRĂBITI-VĂ! Demisol înalt luminos ...

1457 EUR/m2 | 81 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

678 mp. teren str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96 colt cu str. Sanzaienelor Dafinului