Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren Casa - Zona Selgros - Ikea
3

Teren Casa - Zona Selgros - Ikea

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 600 mp teren, situat in loc. Dumbravita Zona Selgros - Ikea. Teren are FS 18 ml, este ideal pentru o casa individuala si se afla pe o strada linistita, asfalata. Pret: 150.000 euro. Contact: 0732 608 477.

600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Liceul Vidu.Centrala Proprie.Curte generoasa-parcare!NEGOCIABIL
17
4

. De inchirait, spatiu generos si curte, 5 locuri de parcare, in casa individuala langa Liceul "Ion Vidu". - suprafata utila de 120 mp, compartimentata in 4 incaperi mari, chicineta, baie cu vana, wc de serviciu, 2 spatii de depozitare, hol si antreu, plus camera tehnica. CENTRALA termica PROPRIE pe ...

119 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala pe parter Mosnita Noua, COMISION 0
20
3

Casa individuala pe parter Mosnita Noua, COMISION 0

Estate Group prezinta spre vanzare casa individuala in Mosnita Noua , constructie pe parter, cu suprafata terenului de 600 mp, suprafata construita de 120 mp, suprafata utila de 96 mp + terasa compartimentat astfel: Parter: hol acces, living, bucatarie cu camera tehnica, 2 bai, 3 dormitoare, terasa. Incalzirea ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Spatiu birouri Piața Unirii de vânzare
3
1

Spatiu birouri Piața Unirii de vânzare

Vând spațiu 60 mp - comercial ideal pentru birouri sau sediu firma în Piata Unirii,la parter înalt cu geam mare - ușa cu intrare din trotuar pietonal ,vad bun ,clădire solidă deosebită ,compus din 3 încăperi și grup sanitar ,liber ocupabil imediat ,Preț ,250000euro.Tel.0742143679.

4167 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro
14
4

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Balcescu
3
16

De inchiriat apartament 1 camera in zona Balcescu

Inchiriez apartament 1 camera in zona Balcescu la etajul 3 . Apartamentul este situat la 10 minute de facultati . Acesta este mobilat, utilat , iar suprafata sa este de 25 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

25 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
4

Va oferim spre inchiriere un apartament decomandat cu 1 camere, situat la etajul 2 4, cu aer condiționat, in zona Complex Studentesc. Acest apartament dispune de o suprafata de 35 mp si compartimentarea este decomandata. Apartamentul poate fi ocupat imediat.

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului de închiriat
16

Apartament 2 camere Sagului de închiriat

Închiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 bloc izolat zona Sagului langa piata doina, amenajat, clima termopane ușă metal, mobilat utilat complet liber ocupabil imediat ideal pentru cuplu sau familie cu copii mici, școală grădinița aproape, Preț 290euro lună și garanție , Tel.0742143679.

40 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera zona Circumvalatiunii
3

Garsoniera zona Circumvalatiunii

Inchiriez garsoniera la etajul 2 avand o suprafata de 20 mp, utilata si renovata complet

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat
10

Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat cu suprafata de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, izolat termic. Bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), camera generoasa cu balcon deschis. Apartamentul ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Spatiu Birouri 6 incaperi, Zona Bucovina - 330 mp utili pe 2 nivele
16
4

Vila, spatiu birouri cu 6 incaperi de vanzare in Timisoara, Zona Bucovina. FOXFORT propune spre vanzare spatiu birouri cu 6 incaperi situat in Timisoara, zona Bucovina, aflat intr-o vila cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj, avand 6 incaperi pentru birouri, 2 grupuri sanitare, unul la fiecare etaj, ...

1509 EUR/m2 | 330 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Modern de închiriat
19

Apartament 2 camere Modern de închiriat

Închiriez apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat la etajul 1 bloc izolat ,zona Modern ,cu centrală ,mobilat utilat ,liber ocupabil imediat ,Preț.,290euro lună și garanția 300euro,Tel.0742143679.

50 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
85

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament cu 2 camere , decomandat, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 50 mp, se afla la etajul 3, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren pentru agrement si spatiu verde, Ghiroda, zona Bistra, langa Bega
2

Teren de vanzare cu destinatia Agrement, Sport, Spatiu verde, situat in Ghiroda, zona Bistra. Suprafata: 3816mp cu 3 fronturi, dintre care unul pe malul Begai. Conform Regulament PUZ se poate construi: - terenuri de sport exterioare (in aer liber). - grupuri sanitare, spatii pentru administrare si ...

3,816 m2

Ghiroda, Timis

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur
3

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur

Închiriez apartament cu 2 camere in Complex studentesc mobilat și utilat , etaj 3 , 350 euro 0727408979

48 m2

Timisoara, Timis

Teren Intravilan Remetea Mare de vânzare

Teren Intravilan Remetea Mare de vânzare

Vând teren intravilan 4000mp front 30 m ,Remetea Mare ,utilități aproape,zona de construcții case sau diverse activități ,acces drum pietruit ,ideal investiție ,Preț ,142000euro.Tel.0742143679.

4,000 m2

Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (13643) Giroc (1982) Mosnita Noua (1335) Dumbravita (1168) Sacalaz (408) Mosnita Veche (312) Sanandrei (271) Ghiroda (204) Lugoj (191) Giarmata (179) Chisoda (166) Urseni (158) Sag (155) Bucovat (Remetea Mare) (119) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (86) Sanmihaiu Roman (77) Utvin (75) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Recas (29) Sannicolau Mare (29) Parta (26) Pischia (24) Buzias (20) Albina (19) Peciu Nou (16) Fardea (14) Jimbolia (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Biled (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)