Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge
8

Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 1 camera situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport, Piata Libertatii, Piata Unirii, Facultatea de Medicina, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, restaurante ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Casa insiruita, bucatarie inchisa, 3 camere, 2 bai, Giroc
18
2

Casa insiruita, bucatarie inchisa, 3 camere, 2 bai, Giroc

De vanzare casa insiruita situata in Giroc, asfalt, iluminat stradal, toate utilitatile. Detalii proprietate: •⁠ ⁠Suprafață utilă: 88 mp •⁠ ⁠Suprafață teren: 300 mp •⁠ ⁠Teren liber: 240 mp •⁠ ⁠Terasă: 15 mp •⁠ ⁠Nivel: P+1+Pod •⁠ ⁠Număr camere: 3 •⁠ ⁠Băi: 2 Compartimentare: •⁠ ⁠Parter: living ...

1932 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
4
27

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 28 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se inchiriaza imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

!!!! 2 Camere ...2 min Fac de medicina...
7

!!!! 2 Camere ...2 min Fac de medicina...

Agentie imobiliara propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat la 2min de Facultatea de medicina, la etajul 6 din 10, cu centrala termica proprie,aer conditionat, amenajat si mobilat totul NOU. Nu se accepta animale de companie. Pret 500 euro + garantie 500 euro+ comision agentie Tel 0791 ...

52 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc
12
6

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
21

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 52 mp, este semidecomandat. Confortul termic este realizat prin centrala proprie.

52 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Buziasului
4
37

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Buziasului

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera mobilat, utilat, etaj 2, suprafata 31 mp. Pt mai multe detalii apelati nr afisat in anunt !

31 m2

Banat, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Centrala proprie zona Piata Marasti
13

2 cam centrala proprie Centrala proprie zona Piata Marasti

De inchiriat apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, parter inalt, mobilat si utilat, Piata Marasti. Pret: 550 euro Tel: 0736173096, 0729057644

52 m2

CLINICI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului
4
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

De inchiriat in zona Sagului un apartament cu o camera. Apartamentul este pe Str. Musicescu, aproape de Unicarm. Dispune de o suprafata utila de 40mp si este la etajul 3. Se inchiriaza pe o perioada minima de 1 an. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului
3
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Telegrafului,la etajul 2,avand o suprafata utila de 35 mp,utilat si mobilat complet,conform pozelor. Apartament se afla in proximitate de facultati,diverse magazine,parcul Zurich,farmacii,banci,dar si acces facil la statii de tramvai si autobuze. Posibilitate ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Bogdanestilor
6
43

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Bogdanestilor

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere , utilat si mobilat complet, cu finisaje de inalta calitate, foarte curat, amenjat modern. Imobilul este decomandat , are 48 mp si este la etajul 1. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta telefonic

48 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere de inchiriat zona Medicinei
4
80

Apartament cu doua camere de inchiriat zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere, 40mp, et2 4, utilat, rog si ofer seriozitate, disponibil imediat. Se accepta animale de companie

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3
4

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

De inchiriat in zona Medicinei o garsoniera, modesta, utilata si mobilata cu strictul necesar. Garsoniera are o suprafata utila de 25mp si este la etajul 2. Se inchiriaza pentru o persoana sau un cuplu. Sunteti aproape de Facultatea de Medicina Victor Babes, mijloace de transort si magazine. Sunati pentru ...

25 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere in zona Dacia
4
4

Apartament cu doua camere in zona Dacia

Inchiriez un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 45 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului
14
3

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului

De inchiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Armoniei, într-o clădire nouă, la etajul 1, bloc cu lift, certificată Green Homes -eficiență energetică, Suprafață utilă: 55 mp. Compartimentare: living cu bucătărie open-space, dormitor, baie, hol și balcon. Mobilat și utilat complet, cu mobilier și ...

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren intravilan de 2000 mp si front de 25 ml - Giarmata Vii
1
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giarmata-Vii. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giarmata-Vii, avand o suprafata de 2000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 25 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, curent trifazic in ...

2,000 m2

Giarmata-Vii, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Lipovei
4
22

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Inchiriez garsoniera la etajul 1 cu o suprafata de 30 mp, utilata si mobilata complet

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12817) Giroc (1823) Dumbravita (1028) Mosnita Noua (1012) Sacalaz (410) Sanandrei (270) Mosnita Veche (259) Ghiroda (193) Lugoj (184) Giarmata (167) Chisoda (157) Sag (132) Urseni (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (82) Utvin (61) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (28) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Cerneteaz (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)