Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera in zona Odobescu
3

Apartament cu o camera in zona Odobescu

Inchriez apartament cu 1 camera, apartamentul se afla la etajul 2, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Are centrala proprie.

30 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Spatii de birouri noi cu baie proprie 30 mp, Mehala
15

Spatii de birouri noi cu baie proprie 30 mp, Mehala

De inchiriat spatii de birouri SAD renovate cu suprafață de 30 mp utili si grup sanitar individual zona piata Mahala. Spațiile dispun de TV, frigider si clima. De asemenea, fiecare spațiu are contorizare separată pentru utilități. Se pretează pentru firma de IT, cabinet medicina de familie etc. La parter ...

30 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex spatios Dumbrvita
16

Duplex spatios Dumbrvita

Duplex spatios Dumbrvita PARTER Living luminos, cu deschidere către terasa acoperită, perfectă pentru dimineți liniștite. Bucătărie modernă cu loc de luat masa, creată pentru momente împreună. - Baie cu duș, finisaje premium. Dormitor - Cameră tehnică + spațiu de depozitare. Acces auto pentru ...

185 m2

nord, Timisoara, Timis

Promovat
Teren pretabil constructie casa- cartier linistit Giarmata
5
1

Teren pretabil constructie casa- cartier linistit Giarmata

Bindea Imobiliare vă propune spre vânzare un teren situat în Giarmata – zona Vatra Satului, amplasat pe o stradă asfaltată, liniștită și iluminată stradal. Terenul are o suprafață de 604 mp și un front stradal generos de 16,85 ml, fiind ideal pentru construcția unei case. Beneficiază de toate utilitățile ...

604 m2

Giarmata, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Lux Cu 4 Camere Despărțită Prin Carport Zona Giroc
10
5

Casa Lux Cu 4 Camere Despărțită Prin Carport Zona Giroc

Casa Lux cu 4 camere si un confort suprem, spectaculoasa cu etaj, gandita pentru rafinament si functionalitate. Aceasta are 3 dormitoare, living generos, bucatarie moderna, complet utilata, 2 bai elegante, un dressing incapator si un spatiu de depozitare in pod., su: 109 mp, teren total 200mp, centrala ...

2468 EUR/m2 | 109 m2

Giroc, Timis

Casă Individuală 4 Camere Centrală Proprie Zona Chisoda
8
5

Casă Individuală 4 Camere Centrală Proprie Zona Chisoda

Se închiriază casă recent renovată, situată în Chișoda, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Suprafață utilă: 110 mp Compartimentare: 4 camere decomandate, bucătărie, baie, hol Încălzire: centrală proprie Terasă: 25 mp acoperită Curte: 500 mp Casă luminoasă, spațioasă, ideală pentru o familie, ...

110 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc
12

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 3 camere, su: 65 mp, plus balcon, et.1 din 2, situata intr-un complex rezidențial dotat cu bariera, stație electrica iluminare si camere video. Doua dormitoare Living cu bucatarie Baie Hol Doua clime mitsubisi, semineu, seif, încălzire in pardoseala si centrala proprie Bosch, perete dormitoare ...

2095 EUR/m2 | 62 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Gitoc Calea Urseni
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat , centrala proprie, incalzire in pardoseala, suprafață utilă: 55 mp plus balcon 4 mp, et. 1 din 3, plus 1 loc de parcare inscris in Cf. Compartimentare practică: hol cu dressing generos, bucătărie închisă complet mobilată și utilată (mașină de spălat ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc
5
1

Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, cu bucatarie inchisa, hol, sufragerie , dormitor, baie si un balcon, su:53 mp, et 3 din 3 cu acoperis, bloc nou, strada asfaltata si 1 loc de parcare trecut in Cf, disponibil imediat. Pret: 79999 Euro Tel: 0726649775

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casă Individuală 5 Camere Toate Utilitățiile  La Asfalt  Intre Case Zona Giroc
20
7

Casă Individuală 5 Camere Toate Utilitățiile La Asfalt Intre Case Zona Giroc

Casă individuală cu 5 camere, bucătărie închisă, 2 băi, centrală proprie, încălzire prin calorifere, su: 70 mp, pe parter plus la mansardă 60 mp, fiind compartimentată astfel, la parter: 2 dormitoare, living, bucătărie separată, baie și o terasă acoperită, accesul la mansardă se face pe o scara exterioară ...

2214 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Casa Individuala 3 Dormitoare 729 Mp Centrala Proprie Zona Rebreanu - Brancoveanu
9

Casa individuala pe parter cu 3 dormitoare, living cu bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat mobilata si utilata, in curte este si o bucatarie de vara,de 18,4 mp, recent renovata in totalitate, inclusiv instalatile electrice si sanitare, su: 99 mp, suprafata construita:123,5 mp, suprafata ...

4899 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Etajul 1 Zona Braytim Calea Urseni
7

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat deosebit, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 48 mp,et.1 din 3, fiind compartimentat astfel: Cameră de zi cu bucatarie open- space , bucataria se poate inchide, dormitor, hol, baie, terasa si 1 loc de parcare inclus in pret, finisaje premium. Pret: ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta
3
3

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Ciarda Rosie, pozitie excelenta, la asfalt, cu toate utilitatile, zona dezvoltata, avand suprafata de 522 mp,cu front stradal 17 ml, pretabil pentru casa individuala sau duplex. Pret: 150.000 euro (TVA inclus)+comision agentie. Pentru detalii suplimentare sau ...

522 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Casa Individuala Deosebita 4 Camere Centrala Proprie Zona Giroc
1
1

Casa individuala cu 3 dormitoare,1 birou,1 living,1 bucatarie inchisa, 3 bai,1 dressing, 2 camere tehnice,1 terasa, geamuri tripan, centrala proprie, incalzire pardoseala, su: 127 mp, plus gradina 320mp, pod izolat, curent trifazic, panouri fotovoltaice, certificat energetic A+ (dobanda credit avantajos), ...

1575 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun
5

Apartament 1 Cameră Bloc Nou Etaj 1 Zona Braytim Neptun

Apartament cu 1 cameră mobilat și utilat, centrala proprie l, încălzire în pardoseală, su:41 mp plus balcon de 8 mp, etaj 1 , 1 loc de parcare, bloc nou, aproape de magazinul Profi, parc, stația de autobuz.Disponibil imediat. Preț: 375 euro negociabil Tel: 0726649775

41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei
6
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
28

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Apartament de o camera de inchiriat modern, situat in zona Circumvalatiunii, etaj 2, mobilat si utilat complet.

34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Centru
3
17

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centru

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 30 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12853) Giroc (1824) Dumbravita (1028) Mosnita Noua (1020) Sacalaz (406) Sanandrei (276) Mosnita Veche (258) Ghiroda (192) Lugoj (185) Giarmata (167) Chisoda (157) Sag (132) Urseni (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (81) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)