Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament  de inchiriat 1 camera direct de la proprietar utilat si mobilat in Timisoara
5

Apartament de inchiriat 1 camera direct de la proprietar utilat si mobilat in Timisoara

Se oferă spre închiriere un apartament cu 1 cameră, situat într-o zonă liniștită și bine conectată la mijloacele de transport în comun. Locație excelentă La doar 2 minute de stația de tramvai 10 minute până la Iulius Mall și 15 minute până în centrul orașului În apropiere de Piața Badea Cârțan Acces ...

30 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare in Dumbravita
17
1

Duplex de vanzare in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere
13
1

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

55 m2

Timisoara, Timis

 DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara
11
10

DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, Circumvalatiunii
13

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat
4
8

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat

Vand pensiune in statiunea Rausor , jud. Hunedoara - Parcul National Ratezat, la 200m de partia de ski. Suprafata totala a terenului este de 870mp , din care teren proprietate privata pensiune (150mp) , iar 720mp luat in concesiune . Pensiunea are fundatia de 4.50m , demisol din beton 80 mp, parter ...

409 EUR/m2 | 440 m2

Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Salon premium pentru poker & evenimente private
6
1

Salon premium pentru poker & evenimente private

Capacitate până la 40 de persoane Mese profesionale de poker Zonă lounge & relaxare Atmosferă exclusivistă, perfectă pentru: turnee private petreceri tematice seri între prieteni evenimente corporate & VIP Spațiul dispune de: lounge confortabil design elegant tip casino. iluminare ...

150 m2

Aradului, Timisoara, Timis

De vânzare intravilan Ghiroda 1500mp   6

De vânzare intravilan Ghiroda 1500mp

Ghiroda, teren intravilan, 1500 mp, front stradal 23 m, lângă Primărie, lângă Biserică, str Victoria nr 35, În Vatra Satului, Preț negociabil

Timisoara, Timis

Inchiriezi Birouri individuale 35 mp
5
10

Inchiriezi Birouri individuale 35 mp

Particular închiriez. 3 birouri fiecare birou are baie si sistem de climatizare si intrari separate se pote inchiria si cate un birou .Rog oferte serioase !

180 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Proprietar Duplex P+M Cochet intrare Remetea , la Cheie - 159.900 Eur
10
2

PROPRIETAR Persoana Fizica !!! FARA COMISION!!! De Vanzare Jumatate de DUPLEX la Cheie , regim de inaltime P+M , situat la intrare in Remetea , vis a vis de Restaurantul Privighetoarea , strada Garii , suprafata construita 132 mp , suprafata utila 111 mp. La parter : living open space cu loc de luat ...

1441 EUR/m2 | 111 m2

Remetea Mare, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3033) Dumbravita (267) Giroc (261) Lugoj (227) Mosnita Noua (160) Sacalaz (105) Sag (93) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (64) Sanandrei (53) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (44) Remetea Mare (40) Sannicolau Mare (40) Buzias (36) Giarmata-Vii (35) Jimbolia (32) Bucovat (Remetea Mare) (28) Recas (28) Urseni (28) Becicherecu Mic (27) Jebel (26) Faget (24) Parta (24) Ianova (22) Peciu Nou (22) Pischia (22) Utvin (20) Deta (18) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Hitias (17) Ortisoara (15) Dragsina (14) Satchinez (14) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Cebza (12) Padureni (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Varias (11) Alios (10) Bazos (10) Cenad (10) Checea (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Beregsau Mare (9) Carani (9) Carpinis (9) Cenei (9) Cheveresu Mare (9) Nadrag (9) Seceani (9) Teremia Mare (9) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Topolovatu Mare (8) Balint (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Silagiu (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Sanpetru Mare (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Fibis (5) Gataia (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Pesac (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Bodo (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Petroman (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Hodoni (3) Igris (3) Jamu Mare (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tes (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Beregsau Mic (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Petrovaselo (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)