Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de inchiriat Zona Soarelui , 2 camere , decomandat
5
1

Apartament de închiriat în zona Soarelui, 2 camere decomandate, suprafață 59 mp, etaj 2. Complet mobilat, pregătit pentru mutare. Dotări: centrală proprie, aer condiționat, mașină de spălat Garantie echilvalentul unei luni de chirie.

59 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu zona Lipovei
6
6

Spatiu zona Lipovei

Spre inchiriere spatiU comercial zona Lipovei Dedeman Spatiile se inchiriaza fara mobilier Este compus din: -incapere open space -spatiu depozitare, -baie Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de: 450 euro+Tva+garantie+comisionul agentiei

40 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5
10
2

Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5

Proprietar vând Casa Giroc str.Mercur 5 ,Două fronturi stradale,teren 645 mp,255 mp utili . Casa e compusa din parter Garaj,Living spațios,Dormitor,Baie cu Jacuzzi, bucătărie,cameră tehnica,terasă. Etaj Dormitor Matrimonial cu baie proprie vana Jacuzzi, 4 dormitoare si doua bai. Utilități Electricitate,Gaz,Apa ...

1412 EUR/m2 | 255 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere decomandat  parcare subterana str.Memorandului
10
11

Apartament 2 camere decomandat parcare subterana str.Memorandului

Agentie ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat bloc nou,etaj 2 cu lift, S=73 mp,bucatarie open space,complet mobilat si utilat,balcon mare,incalzire cu ventilconvectoare,clima,supraveghere video,loc parcare subterana,str.Memorandului spre str.Aries

73 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

PROPRIETAR inchiriez  (vand ) casa INDIVIDUALA  P+M in Dumbravita
9
3

PROPRIETAR inchiriez (vand ) casa INDIVIDUALA P+M in Dumbravita

PROPRIETAR închiriez (vand) casa INDIVIDUALA P+M în Dumbravita, 110 mp utili, curte proprie 350 mp, zona rezidentiala, linistita, toate utilitatile, aer conditionat, centrala pe gaz. La parter: hol, baie, spatiu tehnic, dormitor ( birou), bucătărie închisă , sufragerie , ieșire pe terasa . La etaj: hol, ...

120 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan Dudestii Noi
1

Teren intravilan Dudestii Noi

Proprietar, vand teren intravilan in Dudestii Noi, judetul Timis cu suprafata de 1400 mp. Central, utilitati foarte aproape, ideal pentru contructie de casa individuala sau duplex. Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Proprietar, închiriez apartament 2 cam., zona Piața Verde din Timișoara
7

Proprietar, închiriez apartament de 2 camere în zona Piața Verde din Timișoara, decomandat, et. 3 din 4, bloc izolat termic, centrală proprie pe gaz, aer condiționat, aragaz, internet, combină frigorifică, mașină de spălat rufe. Transport în comun, magazine și bănci în apropiere. Chirie 450 euro pe lună. ...

50 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Proprietar VÂND CASĂ Dumbrăvita
6

Proprietar VÂND CASĂ Dumbrăvita

Proprietar vând casă unifamilială parter + etaj, proiectată în stil mediteranean care combină liniile elegante cu funcționalitatea de zi cu zi, compusă din 11 încăperi, o terasă și două balcoane, cu o Su=150 mp + terasă și balcoane, Sc=218mp, dispunând de 707 mp teren în Dumbrăvița, zona Lac, casa se ...

2367 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

Casa sag de vanzare
5

Casa sag de vanzare

Casă de vânzare în Șag, comună periurbană lângă Timișoara 261 m utili, teren 761 m 3 dormitoare 3 băi living mare, spațios și luminos Bucătărie închisă cu ieșire pe terasă Pod mare izolat, îmbrăcat în lemn + beci sub casă Mobilată și utilată cu electrocasnice 249 ...

996 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

1 camere Giroc 66000 euro
5
2

1 camere Giroc 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , mobilat și utilat , loc parcare etaj 3 cu acoperiș de țiglă preț 66000 euro

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

1 camera Giroc 350 euro
5
1

1 camera Giroc 350 euro

ofer spre închiriere apartament cu 1 cameră , bloc nou în Giroc aproape de primărie , mobilat și utilat la parter , loc parcare , centrală proprie preț 350 euro

33 m2

Timisoara, Timis

1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

6 parcele bloc giroc
1
2

6 parcele bloc giroc

vând 6 parcele de bloc în Giroc P+3+M parcelele au suprafețele de 1300 mp zona. este în continuă dezvoltare , utilități existențe în zona , clădiri locuite preț 70 euro tel 0727516012

Timisoara, Timis

Teren arabil 13 ha Giroc
1

Teren arabil 13 ha Giroc

13 ha arabil Compact Giroc Ofer spre vânzare teren 13 ha compact , Este situat în Giroc între centura ocolitoare și pădure preț 10 euro mp tel 0727516012!

13 m2

Timisoara, Timis

proprietar închiriez imobile 10

proprietar închiriez imobile

proprietar închiriez imobile tel contact , case, apartamente spatii cu alta destinatie si terenuri în zone semicentrale cu preturi intre 300 si 3000 euro / luna

100 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartamente str.take ionescu colt cu str kogalniceanu 1
1
4

INCHIRIEZ APARTAMENTE STR.TAKE IONESCU COLT CU STR KOGALNICEANU 1 SUPRAFETE INTRE 100 MP SI 150 MP PRET CHIRIE 7 EURO MP / LUNA, suprafata utila: 100

100 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3045) Giroc (271) Dumbravita (264) Lugoj (223) Mosnita Noua (161) Sacalaz (108) Sag (95) Giarmata (71) Ghiroda (66) Mosnita Veche (66) Sanandrei (54) Sanmihaiu Roman (50) Chisoda (43) Remetea Mare (43) Sannicolau Mare (41) Giarmata-Vii (39) Buzias (37) Jimbolia (34) Recas (30) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (28) Jebel (26) Parta (25) Faget (24) Urseni (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Utvin (23) Pischia (21) Sacosu Turcesc (20) Deta (18) Fardea (18) Hitias (16) Ortisoara (15) Dragsina (14) Calacea (13) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Murani (13) Satchinez (13) Herneacova (12) Padureni (12) Cebza (11) Cerneteaz (11) Seceani (11) Varias (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Costeiu (10) Iecea Mare (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Carani (9) Carpinis (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Nadrag (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Teremia Mare (8) Topolovatu Mare (8) Ghilad (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Voiteg (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Sanpetru Mare (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Bacova (5) Banloc (5) Bazosu Nou (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Cornesti (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Uivar (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1) Ciresu (1)