Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Se vinde Casa cu mansarda in Sanmihaiu Roman, distanta fata de centrul orasului Timisoara este de 12 km. Casa este compusa din 3 dormitoare, dresing, living, 2 bai, 2 bucatari. Suprafata totala construita-160 mp. Suprafata teren - 1200 mp An constructie: 2007 Dotari: apa curenta, foraj propriu, gaz, ...

1375 EUR/m2 | 160 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
3

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand in intravilan
4

vand in intravilan

vand in intravilan UAT Bucovat terenuri cu diferite suprafețe: 7400mp lângă complex Maria Park 7600mp lângă lot de 7 ha 5800mp situat central in ,,puz in lucru,, pe 100ha prețuri negociabile

7,400 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Elisabetin 350000 eurk
5
2

Casa Elisabetin 350000 eurk

Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061

1667 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

central casa de închiriat la pret de apartament

central casa de închiriat la pret de apartament

ofer spre închiriere casa de 100 mp la 1000 euro luna central strada Mendeleev sau 200 mp la 1900 euro luna sau 300 mp la 2800 euro lună info whatsapp central casa de închiriat la pret de apartament

300 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Giarmata Vii 9000m
1
18

Giarmata Vii 9000m

Giarmata Vii strada Narciselor vând 9000m/2 front stradal de 60m utilitățile la stradă gaz, curent, apa,canalizare, preț 40euro m/2 tel.

Timisoara, Timis

Vind Casa Peciu Nou
7
41

Vind Casa Peciu Nou

CASA LA ROȘU - PECIU NOU - TEREN 1000 MP Suprafață utilă: 92 mp, compartimentare modernă și spațioasă Teren generos: 1000 mp (ideal pentru grădină, foișor sau livadă) Living: Zonă de zi luminoasă Bucătărie: Spațiu separat pentru gătit Dormitoare: 2 camere de odihnă confortabile Băi: 2 băi (confort ...

870 EUR/m2 | 92 m2

Peciu Nou, Timis

Apartament de inchiriat , parter .
10

Apartament de inchiriat , parter .

Închiriez apartament la PARTER in Giroc , in zona rezidențială noua , strada Liliacului . Apartamentul este format din doua camere și 1 baie ; deține toate utilitățile , centrala termica proprie, costuri de întreținere mici ( bloc cu termoizolație ) , parcare in fata blocului . PROPRIETAR ! fără ...

40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii
10
2

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere Bld. Cetatii

Proprietar, inchiriez apartament cu 3 camere pe Bulevardul Cetății, vis a vis de Bioclinica, într-un bloc recent izolat. Apartamentul este decomandat, are 74 mp, fiind amplasat la un parter înalt (peste garaje). A fost igienizat recent și este partial renovat. Apartamentul este complet mobilat și dotat ...