Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, parter , Circumvalațiunii
10

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : 400 ...

64 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2421 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | 60 mp | Girocului   Timișoara | Centrala proprie si clima
9
1

Apartament 2 camere decomandat | 60 mp | Girocului Timișoara | Centrala proprie si clima

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere decomandate, situat în zona Girocului, Timișoara, etaj 4, cu o suprafață utilă de aproximativ 60mp. Apartamentul este bine compartimentat și oferă un spațiu confortabil pentru a fi locuit. Compartimentare: 1.living spațios 2.dormitor 3.bucătărie separată 4.baie 5.hol ...

60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere
10

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere

Proprietar, închiriez apartament cu 3 camere, pe Calea Aradului, vis a vis de UTT. Apartamentul este curat, mobilat, ocupabil imediat. Are clima. Preț 350 euro+ garanție

53 m2

Timisoara, Timis

închiriez garsonieră
5
1

închiriez garsonieră

închiriez garsonieră zona Dâmbovița Timișoara. Tel. .

20 m2

Timisoara, Timis

Teren Intravilan Sanmartinu Sârbesc
1
5

Teren Intravilan Sanmartinu Sârbesc

Vand teren intravilan cu număr de casa,1100 metri pătrați, front stradal 18 metri liniari în Sanmartinu Sârbesc la 24km de Timisoara. Utilități existente sant apă și curent! Pret: 23 euro pe metru pătrat

Sanmartinu Sarbesc, Timis

Vând teren intravilan.
8
20

Vând teren intravilan.

Vând teren intravilan pentru construcțe de casă sau HALA industriala an suprafață de 1720 m2 front stradal de 22m se afla în localitatea PARU unde este coborâre de pe autostrada A1 ȘI A6 telefon . Prețul este de 6,88 euro pe m2

1,720 m2

Costeiu, Timis

Medicina, Balcescu 2 camere de inchiriat
9
40

Medicina, Balcescu 2 camere de inchiriat

Am de inchiriat ap.2 camere decomandate, Balcescu, acces curte, su.45 mp., mobilat utilat modest ideal 2 studeni, 320 euro plus garantie, totul separat cu centrala proprie pe gaz, apometre, necesita amenajare,liniste cheltuieli intretinere mici,rog fara animale..., Etaj: 3, Confort: 2, Compartimentare: ...

45 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 3 camere Olimpia
10
19

Vanzare apartament 3 camere Olimpia

Apt. 3 camere, Olimpia-Boavista, et 8 10, s.utila 70mp, semidecomandat, centrala pe gaz noua, termopane, semi-imbunatit, 1 baie, pret 116000 eur si daca se doreste separat garaj independent cu CF (nu concesionat) s.uitla 25mp, groapa curent, 11700 eur.

1634 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Apartament Buzias
8

Apartament Buzias

De vânzare apartament cu 2 camere spațios și luminos, situat la etajul 1, într-o zonă excelentă la doar 3 minute de mers pe jos până la Parcul, Piața Buziaș. Detalii apartament: Suprafață utilă: 50 mp Balcon închis, perfect pentru relaxare sau depozitare Centrală proprie pe gaz Loc de parcare ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Central, Buzias, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat-direct proprietar
10
3

Apartament 2 camere de inchiriat-direct proprietar

Proprietar inchiriez un apartament cu 2 camere,modern mobilat si utilat, situat la etajul 6 din 9, intr-un bloc nou,amplasat intr-una din cele mai apreciate zone rezidentiale, Ansamblul Rezidential Iris din zona Torontalului. Cu o suprafata generoasa de 55 mp utili, locuinta este compartimentata inteligent ...

55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând casă în Ilidia
7
15

Vând casă în Ilidia

Proprietar, vând casă în Ilidia, suprafață locuibilă 150mp, pod locuibil, semiamenajat, climă, grădină cu ieșire la râu, teren 750mp, plus separat o grădină cu pomi fructiferi lângă râu (500mp)posibilitate casă de vacanță. Zona este foarte frumoasă, cu multă natură, satul este liniștit.

327 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat langa Shopping City de inchiriat!
10

Persoana fizica, inchirez apartament 2 camere, semidecomandat, 40 m patrati, mobilat, centrala proprie (utilat complet cu electrocasnice noi) etaj 1 din 4, situat in bloc izolat (cheltuieli de intretinere economice) locatie strada Frunzei, la 5 min de mers pe jos fata de Shopping City. Ocupabil imediat. ...

40 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa de vanzare si teren aferent direct de la propietar, 2160 m comuna Balint, judet Timis!
7

De vanzare casa caramida Balint jud Timis; an constructie 1969; compusa din 2 corpuri principale independente; Pretabila, pensiune, microferma sau punct gastronomic local. Cladirea 1 suprafata utila 120 mp renovata complet (gri) cu materiale premium; izolatie vata bazaltica 10 cm; compusa din bucatarie ...

325 EUR/m2 | 200 m2

Balint, Timis

Vand 1,6 Ha teren Pischia
3
12

Vand 1,6 Ha teren Pischia

Are front 44 metri la drumul Pischia - Murani. Adancimea terenului e de 350 metri. CF tip nou, cu geometria facuta. Stalp de medie tensiune pe teren. Pretul e 46000 euro

16,000 m2

Pischia, Timis

2 case într-o curte
5
1

2 case într-o curte

20 de ari de grădină pentru fiecare casă+curțile aferente. Curent electric monofazic si trifazic Apă+ canalizare Casele sa pot vinde atât împreună cât si separat. Casă se află la 5 minute pe jos de școală,primărie,magazine. Alte informații la numărul de telefon:

400 EUR/m2 | 500 m2

Tomnatic, Timis

Oferta de nerefuzat!
4
20

Oferta de nerefuzat!

Vand doua proprietati in Giroc: Casa cu etaj si livada. Extrase CF, plan amplasament cu drum de servitute pentru acces auto, certificat de urbanism. CASA ESTE IDEALA PENTRU GRADINITA AVAND CURTE SPATIOASA SAU PENTRU AZIL DE BATRANI,

811 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand Constructie solida noua Depozit de arhiva
10
13

Proprietar vand Constructie solida noua Depozit de arhiva

Proprietar vand in Mosnita Noua, in spate la Valery 3 si Funshop Park de langa LIDL; Constructie depozit (momentan arhiva) in suprafata de 105 mp, format din spatiu de depozitare cu rafturi metalice solide, ventilatie si recuperator de caldura, aere conditionat, 2 birouri, unul la parter, altul la mansarda, ...

1133 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietar vand constructie solida se poate modifica in Casa
6
19

Proprietar, vand constructie, in spate la Valery 3 si City Mall langa LIDL, cu suprafata de 105 mp, din caramida poroterm de 35 cm cu izolatie de 10 cm, cu 1 baie , 1 birou la parter si 1 camera la mansarda.Parcela are latimea de 25 m, iar suprafata terenului este de 637 mp, cu destinatie CONSTRUCTIE ...

1133 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

vand apartament 3 camere decomandat mare
9
2

vand apartament 3 camere decomandat mare

apartamentul este situat in Timisoara zona de Nord , zona Calea Torontal - b-dul Cetatii intr-un bloc de 4 etaje la etajul 2. Are 2 balcoane inchise in termopan , este renovat si mobilat complet in stil italian. Are un bar cu pult in zona living . Una din bai are cada si geam, celalta baie doar dush. ...

1792 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Vand casa familiară
2
2

Vand casa familiară

Vand casa familiară formata din parter si mansarda, compusa din 6 camere, 2 bucatarii, 2 bai, cameră tehnica cu centrala proprie, garaj cu pivnita, suprafata construita 220 mp, teren 569 mp. Zona Lipovei, Timișoara Pret 300 000 EURO, negociabil Detalii la tel.

1364 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere

Inchiriez apartament 2 camere

Descriere Inchiriez apartament 2 camere in cadrul unei case private, baie proprie, bucatarie comuna. Toate cheltuielile incluse Strada Targului, Buzias. Contact doar la numarul de telefon din anunt.

16 m2

Buzias, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3040) Giroc (271) Dumbravita (266) Lugoj (226) Mosnita Noua (161) Sacalaz (110) Sag (94) Giarmata (73) Mosnita Veche (69) Ghiroda (65) Sanandrei (54) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (43) Sannicolau Mare (41) Chisoda (40) Giarmata-Vii (40) Buzias (36) Jimbolia (34) Recas (31) Bucovat (Remetea Mare) (28) Becicherecu Mic (27) Parta (27) Jebel (26) Urseni (25) Faget (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Utvin (23) Pischia (21) Sacosu Turcesc (19) Deta (18) Fardea (18) Hitias (16) Dragsina (15) Ortisoara (15) Calacea (13) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Murani (13) Cebza (12) Herneacova (12) Padureni (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Varias (11) Carani (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Seceani (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Carpinis (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Costeiu (8) Nadrag (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Albina (7) Bobda (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Sanmihaiu German (7) Teremia Mare (7) Voiteg (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanpetru Mare (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Bacova (5) Bazosu Nou (5) Belint (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Petroman (5) Uliuc (5) Visag (5) Banloc (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Fibis (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Padureni (Jebel) (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Uivar (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Birda (2) Boldur (2) Brestovat (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Ciresu (1) Clopodia (1)