Proprietar, vând parcele de teren în Săcălaz,50 euro
Vând parcele de teren în Săcălaz, în spatele cartierului Primăverii, 50 euro mp, utilități incluse. Tel.0757385571
750 m2
Sacalaz, Timis
azi 10:56
Anunțuri promovate – Vezi toate
750 m2
Sacalaz, Timis
azi 10:56
Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...
2805 EUR/m2 | 57 m2
Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis
21 mai
De vanzare casa P+M cu 6 camere, 2 bai , 2 garaje ,o casuta de lemn ,carpot, situata in Sacalaz , pozitie foarte buna in vatra satului. Casa are o suprafa utila de 170 mp,iar suprafata terenului este de 645 mp. Casa este strucurata astfel : Parter: hol intrare, camera, baie, dormitor ,casa scarii, bucatarie ...
1347 EUR/m2 | 170 m2
Sacalaz, Timis
azi 12:51
Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Liviu Rebreanu Soarelui Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -balcon -loc de parcare Pentru alte ...
70 m2
Soarelui, Timisoara, Timis
20 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Proprietar inchiriez garosoniera 25mp, complet mobilata si utilata, zona Braytim, la 5 min pe jos de Kaufland si LIDL - parter - internet si tv RDS - loc de parcare in curte cu telecomanda disponibila de la 1 Iunie Se inchiriaza unei singure persoane! NU se accepta animale de companie de nici un fel! 1200 ...
25 m2
Timisoara, Timis
azi 23:34
Proprietar vând casă în Izvin Suprafața casei 110mp iar terenul 1100mp. Anul construcției 1971. Cărămidă + văiugă Casa este compusă din 2 dormitoare, living, bucătărie, baie, hol, debara și cămară. Dispune de centrală pe gaz, apă curentă, fosa. Se vinde parțial mobilată și utilată. În curte se mai află ...
900 EUR/m2 | 110 m2
Izvin, Timis
azi 23:12
Apartamentul este in bloc nou la etajul 2 cu loc de parcare, zonă liniștită fara fluctuație de mașini este mobilat și utilat.
48 m2
Timisoara, Timis
azi 23:06
Locatie excelenta, ultracentrală, vedere in piata Victoriei spre Opera si Catedrala din 2 camere! In cladirea cu McDonald s, Palatul Loffler. Apartamentul ultracentral este foarte spatios si luminos, compus din 3 camere, hol si baie, cu geamuri in fiecare camera. Tamplarie originala, parchetul original ...
3990 EUR/m2 | 104 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
azi 23:04
Proprietar, ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere, 105mp in centru, zona ultracentrala, Piata Victoriei nr. 1, etaj 1, cu vedere spre Piata in cele 2 dormitoare. Mobilat, complet utilat, apartament istoric cu tamplarie originala, centrala proprie si aer conditionat. Ocupabil imediat.
105 m2
Timisoara, Timis
azi 23:04
Vand teren intravilan in Comeat, comuna Bogda. In sat, drum asfaltat, utilitati la drum. 4 CF-uri separate in suprafata de: - 1137 mp - 302 mp - 719 mp - 719 mp Total: 2877mp Se pot vinde si separat cate 2 parcele la un pret de 35.000 euro (cea de 1137 impreuna cu cea de 302mp, respectiv cele 2 de ...
Comeat, Timis
azi 23:04
Vand Teren intravilan de 586m in Mosnita Noua , aproape de Drumul Boilor, cu posibilitatea de a construi P+1E+M, avand in apropiere toate uitilitatile necesare si aflandu-se in planul de dezvoltare al localitatii. Terenul dispune de 2 fronturi stradale. Tel. WhatsApp
586 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 23:03
Proprietar vand teren intravilant Bazosu Nou.Terenul are o suprafata de 6900 m2cu front strafal de 22 m sii se afla la soseaua principala.
6,900 m2
Bazosu Nou, Timis
azi 23:00
vand apartament semidecomandat in localitatea Deta etaj 2 renovat instalatie de curent noua instalatie de incalzire noua aer conditionat fara balcon
743 EUR/m2 | 70 m2
Deta, Timis
azi 22:56
vand casa in comuna si anexe in comuna denta certificat de performanta energetica C
627 EUR/m2 | 110 m2
Denta, Timis
azi 22:56
Proprietar închiriez apartament cu două camere, mobilat și utilat, ocupabil imediat, zona Girocului, Spitalul județean
56 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 22:55
Proprietar, închiriez in casa cu etaj parterul,135mp. 3 camere goale, bucătărie mobilată, baie, balcon închis, parchet masiv,lambriuri ,gresie faianță zugrăvit recent , Curent tri și mono fazic, încălzire centrală proprie, climă, contoare separate,intrare separata etc. Pentru birouri, sedi firma, cabinete ...
135 m2
Timisoara, Timis
azi 22:55
Casă de închiriat pe Rusu Șirianu 86 spațioasă, modernă, eficientă energetic Se închiriază o casă generoasă, situată pe Rusu Șirianu 86, cu o suprafață de 311 mp, ideală pentru o familie numeroasă sau activități de birou. Proprietatea dispune de 7 camere, 3 băi și 1 baie de serviciu, 2 bucătării ...
6 EUR/m2 | 315 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 22:53
Vand teren de 50 de ari (5000mp) langa Urban Village, pretabil pentru PARCELARE. Pret 25 euro mp. Se parceleaza deja terenuri in vecinatate. Front stradal de circa 29m, in spate e canalul, zona linistita. Accept si unele schimburi cu terenuri, case sau apartamente.
5,000 m2
Mosnita Veche, Timis
azi 22:50
Vand 5 h teren arabil Uivar Jud Timis. Lotul este compact . Pret 10000 | Ha
625 EUR/m2 | 80 m2
Uivar, Timis
azi 22:50
Apartamentul se află la mansarda unui imobil construit în 2013 (locuit de noi, ca unici proprietari, din 2014 până în prezent). Un avantaj tehnic major și rar întâlnit la mansarde este existența unui pod vizitabil deasupra apartamentului (care asigură un confort termic excelent și protecție suplimentară). Compartimentare ...
1333 EUR/m2 | 69 m2
Soarelui, Timisoara, Timis
azi 22:48
Duplex modern, elegant si luminos, 4 camere, 3 bai, 120 m2 utili, 320 m2 teren. Parter: Living spatios cu iesire pe terasa, baie, birou, camera tehnica, bucatarie separata cu iesire pe terasa complet mobilata si echipata cu electrocasnice. Etaj: 2 dormitoare mari fiecare cu baie separata, dressing spatios, ...
2375 EUR/m2 | 120 m2
Dumbravita, Timis
azi 22:39
770 mp suprafață .certificat urbanism casa cu 2 apartamente P+1.curent,gaz.apa,canal. zona lac Dumbravita
770 m2
Dumbravita, Timis
azi 22:38
Vind loc de veci,cimitirul Cisminului
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 22:37
Vând casă 312 mp,pe colț,teren 1500mp. Preț 69000 Euro Negociabil. Nr.telefon.
221 EUR/m2 | 312 m2
Padureni, Timis
azi 22:34