Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
5

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Teren constructii Sacalaz - 642mp
3

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.

642 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
2

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere decomandat 3

Vand apartament 2 camere decomandat

tel. Proprietar vând apartament 2 camere, confort 1, etaj 4, în zona Soarelui Lunga, foarte aproape de Școala Generală nr. 30. Apartamentul dispune de gaz, curent, canalizare și este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (tramvai și firobuz). În apropiere ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vand casa cu spatiu comercial, teren 950 m patrati
1
38

Vand casa cu spatiu comercial, teren 950 m patrati

Zona Steaua, uprafata construita 210 metri patrati, compus din Hala +Anexa cu etaj (locuinta, birou cu incalzire centrala, curte mare betonata (parcare) ,teren 1000m,doua fronturi stradale toate utilitatile : Gaz, apa, canalizare, Energie electrica 380 V, Locatie cu foarte bun potential , pretabil ptr. ...

1128 EUR/m2 | 235 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10
8
6

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10

Apartament 56 m pătrați,etj 4,acoperiș izolație termică exterioară,centrala prin condensare,aer condiționat,baie renovată recent,geamuri termopane,uși schimbate,bucătărie cu gresie,faianță și camere cu parchet laminat 90,000 preț fix

1554 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

PROPRIETAR Vand teren Intravilan Calacea Timis
1
2

PROPRIETAR Vand teren Intravilan Calacea Timis

Vand teren generos INTRAvilan de 2330 mp, pentru mai multe locuri de casa in Calacea, Timis. Zona centrala in sat. Terenul este la strada asfaltata. Front stradal foarte mare, de 65 de metri. Se poate parcela pentru mai multe locuri de casa daca se doreste. Pretul este de 25 de euro metru patra ...

Calacea, Timis

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De vanzare teren intravilan in Timisoara
4
6

De vanzare teren intravilan in Timisoara

De vanzare teren intravilan in Timisoara in zona Campului ( Kuncz) Locatia : strada Ion Luca Banateanu (45.7496358, 21.2693626) In vecinatate : Fun Shop Park - shoping mall si Kaufland Vidrighin. Aproape de drumul Boilor prin Calea Mosnitei. Distanta fata de centrul Timisoarei aproximativ 4.9km. Teren ...

500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez apartament 3 camere
10
7

inchiriez apartament 3 camere

Proprietar, Închiriez pe termen lung ap.3 camere decomandat et. 1 4, 80mp, Calea Aradului la 5 minute pe jos de Iulius Mall. Utilat și mobilat pentru uz personal nu pentru închiriere, format din living room 22mp, bucătărie open-space, cu balcon închis, camera de oaspeți copil, dormitor matrimonial și ...

80 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Garaj Medicina Timisoara
4
29

Garaj Medicina Timisoara

Vand garaj in zona Facultatii de Medicina din Timisoara, str. Paciurea Intrarea Predeal. Suprafata este de aprox. 16,5 metri patrati. Groapa de serviciu, posibilitate curent electric. Nu se afla in concesiune, Teren in folosinta. CF

Timisoara, Timis

Vand hala comuna Banloc
3
18

Vand hala comuna Banloc

Hala, fosta brutarie din comuna Banloc, suprafata construita 220 mp., pertial renovata,

177 EUR/m2 | 220 m2

Banloc, Timis

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz 17

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz,cu 2 fronturi stradale,in zona de case ,cartier vest,str.Invatatorului,nr.19;Preț 60 000 euro negociabil!Telefon:

Sacalaz, Timis

Teren intravilan str. Bujorilor
1
5

Teren intravilan str. Bujorilor

Proprietar, vand teren intravilan

1,535 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere 46 mp Chișoda | Loc parcare | Proprietar
5

Direct de la proprietar, se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere în vilă, situată în Chișoda, str. Crângului colț cu Aleea cu Plopi. Apartamentul are o suprafață de 46 mp și o terasă de 10 mp deasupra unei grădini amenajate, este mobilat și dotat cu centrală proprie pe gaz, aer condiționat, mașină ...

46 m2

Chisoda, Timis

10 ha teren extravilan Ortisoara Seceani
1

10 ha teren extravilan Ortisoara Seceani

Vand 10 ha teren extravilan ,in vecinatatea inelului de autostrada A1,Ortisoara Seceani ,o singura parcela ,ofer c.f.la cerere

Seceani, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
12
17

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren pentru construcție, intravilan Sânmihaiu Român
7

Teren pentru construcție, intravilan Sânmihaiu Român

Vând doua parcele de teren intravilan, 668 mp parcela, lungime teren 38,74 m, lățime 17,25m, teren cu destinație de locuire și funcțiuni complementare, utilități în zona (gaz, apa, curent), în spate la fabrica de înghețată.. Parcelele sunt curățate, pregătite de îngrădit și de construcție.. Prețul este ...

668 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren de vanzare 2

Teren de vanzare

Vand teren de 1390 mp în comuna livezile pret negociabil

1,390 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3026) Giroc (275) Dumbravita (265) Lugoj (226) Mosnita Noua (163) Sacalaz (108) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (63) Sanandrei (52) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (45) Remetea Mare (42) Buzias (39) Sannicolau Mare (39) Giarmata-Vii (37) Jimbolia (34) Recas (30) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (28) Jebel (26) Urseni (26) Faget (24) Parta (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Utvin (22) Pischia (21) Deta (19) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Ortisoara (16) Hitias (15) Covaci (13) Dragsina (13) Dudestii Noi (13) Satchinez (13) Cebza (12) Murani (12) Padureni (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Varias (11) Beregsau Mare (10) Carani (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Seceani (10) Alios (9) Carpinis (9) Cenei (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Nadrag (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Teremia Mare (8) Topolovatu Mare (8) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Tomnatic (7) Voiteg (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Tormac (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanmihaiu German (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Cornesti (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1)