Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)
6
47

Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)

Vând teren cu destinație rezidențială 554 mp, front 18m orientare sud, în Sânmihaiu Român în cartier nou zona Livada Bănateana cu utilități realizate efectiv curent electric, drumuri de acces, iluminat stradal. Rețea apă lucrari în curs de execuție extindere cartier. Canalizare, asfalt și gaz posibilitate ...

554 m2

VEST, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Teren 2775 mp Timisoara   PUZ S+P+3E, 42 ap + spatii com.   direct proprietar
4
4

Teren 2775 mp Timisoara PUZ S+P+3E, 42 ap + spatii com. direct proprietar

Vând teren intravilan construibil de 2775 mp pe strada Gavril Musicescu, Timișoara, în zona cu dezvoltare rezidențială intensă. Zona are deja mai multe proiecte rezidențiale finalizate și vândute blocuri P+2 P+3 în imediata vecinătate. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Pret: ...

2,775 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
11

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Lugoj

Apartament Lugoj

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort I, in Lugoj, Zona Micro 5. Apartamentul are centrală proprie și calorifere noi, geamuri termopane, gresie și faianță. Necesită renovare!

667 EUR/m2 | 75 m2

Lugoj, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30  Parc
4

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30 Parc

Propietar doresc sa inchiriez camera complet decomandata in apartament .Caut o colega pentru un apartament cu 4 camere decomandate complet , 3 grupuri sanitare , centrala termica pe gaz , geamuri termopan , frigider , aragaz , masina spalat spalat automata , camara si debara depozitare .Camera are 16 ...

16 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Teren intravilan 1.760 mp de vânzare - Ohaba Forgaci, zonă liniștită, utilități disponibile!
1

Proprietar vând teren intravilan în Ohaba Forgaci, județul Timiș. Suprafața este de 1.760 mp, situat la marginea vestică a satului, într-o zonă liniștită și ideală pentru construcția unei locuințe. Caracteristici: Front stradal generos: 14 m; Utilități disponibile la poartă: apă, curent electric, telefon ...

Ohaba Forgaci, Timis

De vânzare teren intravilan   Fădimac, comuna Balinț
7
1

De vânzare teren intravilan Fădimac, comuna Balinț

Ofer spre vânzare teren intravilan situat în comuna Balinț, sat Fădimac, amplasat chiar pe strada principală. Suprafață: 2.158 mp Front stradal: 27 ml Terenul dispune de număr de casă Pe proprietate se află o fântână veche Parțial împrejmuit Apă curentă disponibilă pe teren Stâlp ...

2,158 m2

Balint, Timis

Vând casă la roșu  Proiect P+M 167mp,teren 504 mp
8
5

Vând casă la roșu Proiect P+M 167mp,teren 504 mp

Vând casă la roșu în Sacalaz Proprietari vând casă la roșu, situată într-o zonă liniștită, cu acces ușor la facilități și transport. Locuința este ideală pentru cei care doresc să își finalizeze și personalizeze proiectul conform propriilor dorințe. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 167 mp (P+M) Suprafață ...

710 EUR/m2 | 176 m2

Sacalaz, Timis

Casa tip Duplex la cheie stil mediteranean,direct de la dezvoltator
10
2

De vanzare casa tip Duplex stil mediteranean la cheie in cartierul rezidential intrare com Remetea Mare,la 10km de Timisoara. 120m utili-305 gradina alei din pavaj incalzire pardoseala, camera tehnica 2 bai 4dormitoare 1dressing terasa generoasa acoperita sanitarele se vor alege de catre ...

1375 EUR/m2 | 120 m2

Remetea Mare, Timis

Teren cu nr de casa.
1
6

Teren cu nr de casa.

Vant 2840m teren in Denta cu casa pentru demolare care are curent canalizare ,apa,gaz,sosea asfaltata, la 500 m de primarie,cu 13 euro m.

Denta, Timis

Teren central cu cladiri de vanzare in sat Sag, Timis
3
18

Teren central cu cladiri de vanzare in sat Sag, Timis

Proprietar, vand teren aprox 620 mp cu cladiri construite pe strada 10-a, nr 5 sat Sag, Timis. Are curent trifazic fara alte utilitati. Apa este de la fantana proprie forata la 100 m adancime. Fosta moara de porumb. Pret negociabil.

620 m2

Sag, Timis

Casă bătrâneasca de vânzare
1
38

Casă bătrâneasca de vânzare

Vând casă bătrânească în localitatea Iecea Mare, nr. 376, situată pe un teren de 786 mp. Proprietate spațioasă, ideală pentru renovare și amenajare după propriul gust. Casa dispune de 7 camere+, fiind potrivită pentru familie mare, gospodărie sau investiție. Dotări și anexe: Atelier generos, perfect ...

38 EUR/m2 | 786 m2

Iecea Mare, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere
10

Închiriez apartament 2 camere

Apartament 2 camere de închiriat - zonă centrală (Olimpia) Situat în zona Olimpia - Stadionul Dan Păltinișanu, la 15-20 minute de mers pe jos de centru. Locație centrală, acces rapid peste tot. Detalii la telefon Dotări: WiFi 2 televizoare smart Centrala, clima Frigider Călcător vertical Mașină ...

52 m2

Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis

Casa Duplex de vanzare Covaci Timisoara direct de la proprietar
10
1

Casa tip duplex spațioasă în Covaci, vecină cu Dumbrăvița Timișoara, O piatră prețioasă rară, într-o oază de liniște. Direct de la proprietar , fara comision sau taxe ascunse, vand casa cu doua apartamente (tip duplex) in localitatea Covaci, localitatea vecina cu Dumbravita, doar la 8 km de Timisoara ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Covaci, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

342 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

PF Vand teren - Chisoda, Giroc - Poligonului
2
5

PF Vand teren - Chisoda, Giroc - Poligonului

Proprietar persoană fizică vând Teren în intravilanul extins, sat Chișoda, comuna Giroc, zona Poligonului, str. Portocalului - stradă pietruită - zona în plină dezvoltare 651 metri pătrați 20,6 front Utilități în imediat proximitate cu mai multe PUZ-uri în lucru în zonă + case deja construite ...

651 m2

Chisoda, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3037) Giroc (274) Dumbravita (265) Lugoj (225) Mosnita Noua (161) Sacalaz (109) Sag (96) Giarmata (72) Mosnita Veche (69) Ghiroda (65) Sanandrei (55) Sanmihaiu Roman (49) Remetea Mare (43) Chisoda (42) Sannicolau Mare (41) Giarmata-Vii (40) Buzias (36) Jimbolia (34) Recas (31) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (28) Jebel (27) Parta (26) Urseni (25) Faget (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Utvin (23) Pischia (21) Sacosu Turcesc (20) Deta (18) Fardea (18) Hitias (16) Ortisoara (15) Calacea (14) Dragsina (14) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Murani (13) Satchinez (13) Cebza (12) Herneacova (12) Padureni (12) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Varias (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Seceani (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Carani (9) Carpinis (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Costeiu (8) Nadrag (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Topolovatu Mare (8) Albina (7) Bobda (7) Chizatau (7) Ghilad (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Voiteg (7) Bencecu de Sus (6) Bethausen (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sanpetru Mare (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Bacova (5) Bazosu Nou (5) Belint (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Petroman (5) Uliuc (5) Visag (5) Banloc (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Padureni (Jebel) (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Buzad (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Uivar (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Foeni (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Ciresu (1) Clopodia (1)