2 camere Dambovita 78000
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 11:58
Anunțuri promovate – Vezi toate
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 11:58
Persoana fizica ofer spre închiriere apartament cu 3 camere 95 (80+15 terasa )mp in calea Torontalului complex Toronto etaj 2 6. Compus din : Living +bucătărie Hol Doua dormitoare Doua bai-una cu cada si una cu cabina dus. Doua terase -una de 5 mp închisă in termopan și una de 10 mp deschisă. Apartamentul ...
80 m2
Timisoara, Timis
19 mai
Vand jumate de duplex P+M 115 Mp utili 306 Mp curte Compartimentare parter : - Hol - Baie de servici - Living - Bucatarie - terasa - camara tehnica Compartimentare Mansarda : - 3 dormitoare - 1 baie Dispune de incalzire in pardoseala cu centrala proprie pe gaz. Racordata la toate ...
1739 EUR/m2 | 115 m2
Chisoda, Timis
azi 08:10
Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...
1972 EUR/m2 | 72 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
19 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...
1357 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 23:29
Vand teren intravilan, in Ohaba Forgaci. 1439 mp.
Ohaba Forgaci, Timis
azi 23:27
De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...
1731 EUR/m2 | 78 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
azi 23:26
De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...
1600 EUR/m2 | 55 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 23:23
DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418
1944 EUR/m2 | 72 m2
Badea Cartan, Timisoara, Timis
azi 23:21
De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418
1518 EUR/m2 | 56 m2
Giroc, Timis
azi 23:20
Vand 12,7 ha teren in Sanmihaiu Roman, cu 400 m front la soseaua asfaltata spre Dinias, pret : 6 / mp, tel.:
127,000 m2
Sanmihaiu Roman, Timis
azi 23:19
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...
2000 EUR/m2 | 50 m2
Giroc, Timis
azi 23:19
Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50
10,000 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 23:19
Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...
1463 EUR/m2 | 68 m2
Timisoara, Timis
azi 23:19
De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418
1618 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 23:18
De vânzare apartament 3 camere Lugoj, Micro 5 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 5, într-o zonă liniștită, cu vedere spre parc. Suprafață: 67 mp Compartimentare: 3 camere bucătărie spațioasă 2 holuri cu spații de depozitare 1 baie ...
182 EUR/m2 | 67 m2
Micro 5, Lugoj, Timis
azi 23:14
Va propunem spre vanzare duplec cu 3 dormitoare, 2 băi, dresing, living, bucătărie, terasă mobilată și utilată cu o suprafat de 120 mp utili, terasa de 25 mp, suprafata de teren 380 mp, pozitia foarte buna, situata in CHISODA intre case, are toate utilitatile. Pret. 210 000 euro Telefon. 07 ...
1750 EUR/m2 | 120 m2
Chisoda, Timis
azi 23:06
De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...
1944 EUR/m2 | 54 m2
Giroc, Timis
azi 23:00
*Închiriere spațiu ideal pentru centre de activitati ,birouri ,Simion Bărnuțiu, zonă ultracirculată! Direct de la proprietar, fără comision! Ofer spre închiriere doua spații generoase și luminoase situate pe o arteră principală din Timișoara, perfect pentru afacerea dumneavoastră. Disponibil: *Etajul ...
300 m2
Telegrafului, Timisoara, Timis
azi 22:56
Vând casă ideală pentru familie numeroasă sau investiție, situată în localitatea Cenei, la doar 28 km de Timișoara. *DETALII PROPRIETATE:* - Suprafață casă principală: 195 mp,pod înalt mansardabil,2 intrari separate : - prima intrare 3 dormitoare mari,living generos cu bucatarie,baie ...
590 EUR/m2 | 195 m2
Cenei, Timis
azi 22:56
vând teren extravilan agricol suprafață de 5000mp situat în Remetea Mare vis vis de gara zona este în plină dezvoltare construcția unei noi linii de cale ferată , pe viitor construcția de hale în zona , pentru mai multe detalii la telefon! prețul este de 7 euro mp
5,000 m2
Remetea Mare, Timis
azi 22:51
Vand teren intravilan, in suprafata de 3.000 mp, impartit in doua parcele - 1.650 mp si 1.350 mp, cu front stradal de 28 ml. Locatia este in satul Jabar, jud.Timis. Posibilitati de racordare la curent, apa, canalizare si in curand la gaz. Pret 20 Euro mp, negociabil Contact: telefon .