Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
14

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de inchiriat
10
2

Casa de inchiriat

Ofer spre inchiriere pe termen lung, in Elisabetin, casa mobilata, cu gradina si garaj, parter inalt plus demisol, compusa din: 3 camere, hol, bucatarie, camara, baie - la parter si 2 camere, hol, baie - la demisol.

120 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
4

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5
10
3

Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5

Proprietar vând Casa Giroc str.Mercur 5 ,Două fronturi stradale,teren 645 mp,255 mp utili . Casa e compusa din parter Garaj,Living spațios,Dormitor,Baie cu Jacuzzi, bucătărie,cameră tehnica,terasă. Etaj Dormitor Matrimonial cu baie proprie vana Jacuzzi, 4 dormitoare si doua bai. Utilități Electricitate,Gaz,Apa ...

1412 EUR/m2 | 255 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand 1 ha teren c.Torontalului
2
11

Vand 1 ha teren c.Torontalului

Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50

10,000 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5
10

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5

De vânzare apartament 3 camere Lugoj, Micro 5 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 5, într-o zonă liniștită, cu vedere spre parc. Suprafață: 67 mp Compartimentare: 3 camere bucătărie spațioasă 2 holuri cu spații de depozitare 1 baie ...

182 EUR/m2 | 67 m2

Micro 5, Lugoj, Timis

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda
31
8

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda

Va propunem spre vanzare duplec cu 3 dormitoare, 2 băi, dresing, living, bucătărie, terasă mobilată și utilată cu o suprafat de 120 mp utili, terasa de 25 mp, suprafata de teren 380 mp, pozitia foarte buna, situata in CHISODA intre case, are toate utilitatile. Pret. 210 000 euro Telefon. 07 ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Proprietar inchiriez 2 spatii in aceeasi cladire pe str .Simion Barnutiu Timisoara
10
5

*Închiriere spațiu ideal pentru centre de activitati ,birouri ,Simion Bărnuțiu, zonă ultracirculată! Direct de la proprietar, fără comision! Ofer spre închiriere doua spații generoase și luminoase situate pe o arteră principală din Timișoara, perfect pentru afacerea dumneavoastră. Disponibil: *Etajul ...

300 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Proprietar vând casă in Cenei,195 mp,teren 2.656 mp, 3 fronturi stradale
10
14

Vând casă ideală pentru familie numeroasă sau investiție, situată în localitatea Cenei, la doar 28 km de Timișoara. *DETALII PROPRIETATE:* - Suprafață casă principală: 195 mp,pod înalt mansardabil,2 intrari separate : - prima intrare 3 dormitoare mari,living generos cu bucatarie,baie ...

590 EUR/m2 | 195 m2

Cenei, Timis

teren extravilan agricol
3
7

teren extravilan agricol

vând teren extravilan agricol suprafață de 5000mp situat în Remetea Mare vis vis de gara zona este în plină dezvoltare construcția unei noi linii de cale ferată , pe viitor construcția de hale în zona , pentru mai multe detalii la telefon! prețul este de 7 euro mp

5,000 m2

Remetea Mare, Timis

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis 1

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis

Vand teren intravilan, in suprafata de 3.000 mp, impartit in doua parcele - 1.650 mp si 1.350 mp, cu front stradal de 28 ml. Locatia este in satul Jabar, jud.Timis. Posibilitati de racordare la curent, apa, canalizare si in curand la gaz. Pret 20 Euro mp, negociabil Contact: telefon .

Jabar, Timis

PROPRIETAR, vând jumatate de duplex, Dumbrăvița,Timiș
10
8

PROPRIETAR, vând jumatate de duplex, Dumbrăvița,Timiș

Proprietar vând jumatate de duplex, în Dumbravita, într-o zona liniștită, pe strada Isaac Newton. Suprafața terenului este de 300m , front stradal 10ml . Compartimentare parter: - Living spațios - Bucatarie generoasa mobilată - Baie cu dus - Camera de depozitare - Terasa mare Compartimentare etaj ...

2140 EUR/m2 | 93 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
12
17

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Vand parcele teren intravilan Utvin, cu utilitati si case in curs, posibilitate rate
2
13

Proprietar vand parcele de teren intravilan cu suprafete de aproximativ 550mp, 600mp, 700mp, 800mp, intr-o zona verde, frumoasa si linistita, la iesire din Utvin spre Sanmihaiu Roman, pe partea stanga, la doar 200ml de soseaua principala, numai bine pentru a fi ferit de zgomotul din trafic. Parcelele ...

565 m2

Utvin, Timis

Vand teren in zona Remetea-Bucovat, utilitati, asfalt si case langa, posibilitate de plata in rate
2
13

Proprietar vand parcele de teren intravilan cu suprafete de aproximativ 501mp, 558 mp, 630mp, cu fronturi intre 18 si 23ml, intr-o zona verde, frumoasa si linistita, langa cartierul Maria Parc Residence, la iesire din Remetea spre Bucovat, pe partea stanga, intre 2 cartiere de aproximativ 130 case construite ...

501 m2

Remetea Mare, Timis

Vand teren in Giroc, in vatra satului, intre vile noi, cu toate utilitatile in fata
2
30

Vand teren in Giroc, in suprafata de aproximativ 550mp,1100mp sau 2200mp pe strada Cerbului, pe la mijloc, intre vile noi in vatra satului si la cateva minute de mers pe jos de strada principala, de mijloc de transport in comun, de parcul nou de pe strada Bega, de pista de biciclete, de scoala, gradinita, ...

2,200 m2

Giroc, Timis

Vand Teren
2
32

Vand Teren

Vand teren 4000 mp in apropierea Aeroportului Timisoara., suprafata totala: 4000, 11 m front stradal.

4,000 m2

AEROPORT, Ghiroda, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan 5.000 mp - Șag, zona Mănăstire
7
1

Teren intravilan 5.000 mp - Șag, zona Mănăstire

Teren intravilan situat în Șag zona Mănăstire, într-o zonă rezidențială în dezvoltare, ideal pentru investiție sau dezvoltare ulterioară. Detalii: Suprafață: 5.000 mp Dimensiuni: 12,5 m x 400 m Posibilitate PUZ Utilități zonale: curent, gaz, apă, canalizare (la aprox. 80 m) Acces facil, ...

5,000 m2

Sag, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3048) Dumbravita (267) Giroc (264) Lugoj (225) Mosnita Noua (161) Sacalaz (107) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (64) Sanandrei (54) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (45) Remetea Mare (40) Sannicolau Mare (40) Giarmata-Vii (37) Buzias (36) Jimbolia (33) Bucovat (Remetea Mare) (29) Recas (28) Urseni (28) Becicherecu Mic (27) Jebel (26) Faget (24) Parta (24) Peciu Nou (23) Pischia (23) Ianova (22) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Deta (18) Fardea (18) Hitias (17) Ortisoara (15) Dragsina (14) Satchinez (14) Dudestii Noi (13) Cebza (12) Covaci (12) Padureni (12) Varias (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Alios (10) Bazos (10) Cenad (10) Checea (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Nadrag (10) Beregsau Mare (9) Carani (9) Carpinis (9) Cenei (9) Cheveresu Mare (9) Seceani (9) Teremia Mare (9) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Topolovatu Mare (8) Balint (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Silagiu (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Bulgarus (4) Cornesti (4) Fibis (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)