Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament etaj 2 , cu doua camere
8
6

Apartament etaj 2 , cu doua camere

PROPRIETAR - Vand apartament cu doua camere semidecomandat , in Lugoj , Micro 1 , Aleea Castanilor , etaj 2 din 4 . Bloc de caramida izolat la exterior. Centrala termica , senzor de gaz , usa metalica , ferestre termopan. Baie cu vana si geam exterior. Instalatia electrica refacuta in hol , baie si ...

Lugoj, Timis

Promovat
Vand duplex la cheie,zid dublu,direct proprietar,5 camere,3 bai
10
1

DUPLEX MODERN LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% STRADA TIMIȘ DUMBRĂVIȚA -- Punem o atenție sporită în mici detalii ascunse care asigură confortul și dinamica casei Vă prezentăm un duplex modern, complet branșat la toate utilitățile, cu finisaje la alegere și dotări premium. ...

2359 EUR/m2 | 142 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
2

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,ideală pentru clinică,sanatoriu,azil de bătrâni.
5
1

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Sag, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan str. Bujorilor
1
5

Teren intravilan str. Bujorilor

Proprietar, vand teren intravilan

1,535 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere 46 mp Chișoda | Loc parcare | Proprietar
5

Direct de la proprietar, se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere în vilă, situată în Chișoda, str. Crângului colț cu Aleea cu Plopi. Apartamentul are o suprafață de 46 mp și o terasă de 10 mp deasupra unei grădini amenajate, este mobilat și dotat cu centrală proprie pe gaz, aer condiționat, mașină ...

46 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
12
17

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren pentru construcție, intravilan Sânmihaiu Român
7

Teren pentru construcție, intravilan Sânmihaiu Român

Vând doua parcele de teren intravilan, 668 mp parcela, lungime teren 38,74 m, lățime 17,25m, teren cu destinație de locuire și funcțiuni complementare, utilități în zona (gaz, apa, curent), în spate la fabrica de înghețată.. Parcelele sunt curățate, pregătite de îngrădit și de construcție.. Prețul este ...

668 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren de vanzare 3

Teren de vanzare

Vand teren de 1390 mp în comuna livezile pret negociabil

1,390 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Casă individuală modernă, complet mobilată   Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE
5
7

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIE

Casă individuală modernă, complet mobilată Zona Buziașului, Timișoara VÂNZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR Vă propunem spre vânzare o casă individuală, construită în 2008 și renovată integral în 2020, situată în oraș, într-o zonă liniștită și bine conectată din zona Buziașului. Caracteristici ...

2148 EUR/m2 | 135 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Vând casa în sat Bodo 1

Vând casa în sat Bodo

Proprietar,vând casa mobilata în sat Bodo 3 camere bucătărie baie ,incalzire centrala pe lemne +anexe la 5 km de A1

286 EUR/m2 | 350 m2

Bodo, Timis

Apartament 4 camere, parter inalt zona Punctele Cardinale - comision zero
10
2

Se vinde apartament cu 4 camere, semidecomandat, parter inalt 10,situat in zona Take Ionescu Punctele Cardinale din Timisoara, judetul Timis. Parter inalt, reabilitat termic in 2022, are o suprafata utila aproximativa de 90 mp + balcon + logie + boxa. Confortul termic se realizeaza prin intermediul ...

2167 EUR/m2 | 90 m2

Punctele%252bCardinale, Timisoara, Timis

Proprietar, vand teren Sacalaz, cartier Europa
4
1

Proprietar, vand teren Sacalaz, cartier Europa

Vand teren intravilan 686mp fs 20m cartier Europa, strada Curcubeului, zona foarte bine cotată, la aprox 100m de șoseaua principala , cu proiect de duplex cu demisol. Dețin certificat de urbanism. Preț 85000 euro negociabil. Toate utilitățile la poartă. Pentru mai multe detalii si informații nu ezitați ...

686 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Spatiu zona Lipovei
6
6

Spatiu zona Lipovei

Spre inchiriere spatiU comercial zona Lipovei Dedeman Spatiile se inchiriaza fara mobilier Este compus din: -incapere open space -spatiu depozitare, -baie Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de: 450 euro+Tva+garantie+comisionul agentiei

40 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vînd 10.000 metrii pătrați  teren extravilan 30euro mpătrat
3
14

Vînd 10.000 metrii pătrați teren extravilan 30euro mpătrat

Teren extravilan 10.000 metrii pătrați (1 hectar)cu 30euro metrul pătrat

Giarmata, Timis

2 camere etajul 1 Braytim
20
40

2 camere etajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 54 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon foarte generos pe roata suprafata de 12 mp, parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan suprafata 663 mp, SAG
1

Vand teren intravilan suprafata 663 mp, SAG

Vand teren intravilan suprafata 663 mp, deschidere 18 mp, fara constructii pe el

663 m2

Sag, Timis

Apartament de vanzare parter 2 locuri de parcare Mures Timisoara
24
5

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat la parterul unui bloc nou cu doar 6 apartamente, construit recent, într-o zonă liniștită și bine conectată. Cu o suprafață utilă: 40,77 mp (fără terasă) Două intrări flexibilitate și confort sporit Loc de parcare inclus în CF Încălzire în pardoseală ...

2561 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Timisoara
3
15

Casa de vanzare in Timisoara

Casa de vanzare situata in zona fratelia , este compusa din 4 camere ,bucatarie ,doua bai ,curte si gradina,suprafata toata a terenului Este de 1100 metri patrati.(casa necesita renovare) Pretul este de 230.000 euro Info la tel: Viorica

209 EUR/m2 | 1,100 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3029) Giroc (273) Dumbravita (263) Lugoj (226) Mosnita Noua (164) Sacalaz (108) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (63) Sanandrei (52) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (44) Remetea Mare (42) Sannicolau Mare (39) Buzias (37) Giarmata-Vii (37) Jimbolia (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Recas (29) Becicherecu Mic (28) Jebel (26) Urseni (26) Faget (24) Parta (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (22) Utvin (21) Deta (19) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Hitias (16) Ortisoara (15) Covaci (13) Dragsina (13) Dudestii Noi (13) Satchinez (13) Cebza (12) Padureni (12) Varias (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Alios (10) Beregsau Mare (10) Carani (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Carpinis (9) Cenei (9) Nadrag (9) Seceani (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Topolovatu Mare (8) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Tomnatic (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Silagiu (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Cornesti (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1)