Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
5

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPIETAR: Se vinde apartament 2 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată ...

2140 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Descoperă oferta!  | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL
10
2

Descoperă oferta! | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL

Apartament cu 1 cameră, la etajul 1, de vânzare în Giroc (zona Braytim - Calea Urseni) în complexul Premium Residence. Complet mobilat și utilat. Direct de la proprietar. Suprafata utilă: 32, 2 m2 + 4 m2 balcon Suprafață totală: 36 m2 Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
2

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament decomandat cu două camere!
5
7

Apartament decomandat cu două camere!

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu două camere, decomandat, 47,68 mp,etaj 6 din 10, zona Dâmbovița, renovat complet, absolut totul nou. Prețul este 86500 euro.

1814 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Ap 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Girocului Rebreanu, model mare
10
3

Proprietar, vând apartament cu 2 dormitoare, 2 băi dintre care una cu geam, un living cu intrare din hol, bucătărie mare și două balcoane închise cu termopan. Etaj 4 din 4. Tavanele au izolație cu polistiren pe interior. Gaz la ușă, posibilitate montare centrală. Glet pe pereți și vopsea lavabilă. Parchet ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere decomandat 3

Vand apartament 2 camere decomandat

tel. Proprietar vând apartament 2 camere, confort 1, etaj 4, în zona Soarelui Lunga, foarte aproape de Școala Generală nr. 30. Apartamentul dispune de gaz, curent, canalizare și este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (tramvai și firobuz). În apropiere ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vand casa cu spatiu comercial, teren 950 m patrati
1
38

Vand casa cu spatiu comercial, teren 950 m patrati

Zona Steaua, uprafata construita 210 metri patrati, compus din Hala +Anexa cu etaj (locuinta, birou cu incalzire centrala, curte mare betonata (parcare) ,teren 1000m,doua fronturi stradale toate utilitatile : Gaz, apa, canalizare, Energie electrica 380 V, Locatie cu foarte bun potential , pretabil ptr. ...

1128 EUR/m2 | 235 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10
8
6

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10

Apartament 56 m pătrați,etj 4,acoperiș izolație termică exterioară,centrala prin condensare,aer condiționat,baie renovată recent,geamuri termopane,uși schimbate,bucătărie cu gresie,faianță și camere cu parchet laminat 90,000 preț fix

1554 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

PROPRIETAR Vand teren Intravilan Calacea Timis
1
2

PROPRIETAR Vand teren Intravilan Calacea Timis

Vand teren generos INTRAvilan de 2330 mp, pentru mai multe locuri de casa in Calacea, Timis. Zona centrala in sat. Terenul este la strada asfaltata. Front stradal foarte mare, de 65 de metri. Se poate parcela pentru mai multe locuri de casa daca se doreste. Pretul este de 25 de euro metru patra ...

Calacea, Timis

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De vanzare teren intravilan in Timisoara
4
6

De vanzare teren intravilan in Timisoara

De vanzare teren intravilan in Timisoara in zona Campului ( Kuncz) Locatia : strada Ion Luca Banateanu (45.7496358, 21.2693626) In vecinatate : Fun Shop Park - shoping mall si Kaufland Vidrighin. Aproape de drumul Boilor prin Calea Mosnitei. Distanta fata de centrul Timisoarei aproximativ 4.9km. Teren ...

500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez apartament 3 camere
10
8

inchiriez apartament 3 camere

Proprietar, Închiriez pe termen lung ap.3 camere decomandat et. 1 4, 80mp, Calea Aradului la 5 minute pe jos de Iulius Mall. Utilat și mobilat pentru uz personal nu pentru închiriere, format din living room 22mp, bucătărie open-space, cu balcon închis, camera de oaspeți copil, dormitor matrimonial și ...

80 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Garaj Medicina Timisoara
4
29

Garaj Medicina Timisoara

Vand garaj in zona Facultatii de Medicina din Timisoara, str. Paciurea Intrarea Predeal. Suprafata este de aprox. 16,5 metri patrati. Groapa de serviciu, posibilitate curent electric. Nu se afla in concesiune, Teren in folosinta. CF

Timisoara, Timis

Vand hala comuna Banloc
3
18

Vand hala comuna Banloc

Hala, fosta brutarie din comuna Banloc, suprafata construita 220 mp., pertial renovata,

177 EUR/m2 | 220 m2

Banloc, Timis

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz 17

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz

Proprietar vând 945 mp teren intravilan Sacalaz,cu 2 fronturi stradale,in zona de case ,cartier vest,str.Invatatorului,nr.19;Preț 60 000 euro negociabil!Telefon:

Sacalaz, Timis

Teren intravilan str. Bujorilor
1
5

Teren intravilan str. Bujorilor

Proprietar, vand teren intravilan

1,535 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere 46 mp Chișoda | Loc parcare | Proprietar
5

Direct de la proprietar, se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere în vilă, situată în Chișoda, str. Crângului colț cu Aleea cu Plopi. Apartamentul are o suprafață de 46 mp și o terasă de 10 mp deasupra unei grădini amenajate, este mobilat și dotat cu centrală proprie pe gaz, aer condiționat, mașină ...

46 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
12
17

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren pentru construcție, intravilan Sânmihaiu Român
7

Teren pentru construcție, intravilan Sânmihaiu Român

Vând doua parcele de teren intravilan, 668 mp parcela, lungime teren 38,74 m, lățime 17,25m, teren cu destinație de locuire și funcțiuni complementare, utilități în zona (gaz, apa, curent), în spate la fabrica de înghețată.. Parcelele sunt curățate, pregătite de îngrădit și de construcție.. Prețul este ...

668 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat cu o suprafata de 52 mp Calea Urseni
8
1

De vanzare apartament cu 2 doua camere, suprafata de 52 mp, parter cu balcon. Apartamentul este mobilat si utilat, se afal situat la 3 minute de Uzina de Apa, Vila Contra. la 1 minut de apartament se afla magazine. Pret. 99500 euro Telefon. 0723674418

1913 EUR/m2 | 52 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren de vanzare 3

Teren de vanzare

Vand teren de 1390 mp în comuna livezile pret negociabil

1,390 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter la cateva minute de statia de autobuz benzinaria Eso
19
12

De vanzare apartament la parter in zona Giroc,langa fosta unitate militara, utilat si mobilat . Renovari recente facute in apartament precum tevi de scurgere noi, parchet,zugravit , plat de dus,sol din baie. Atat mobila cat si electrodomesticele sunt in strare foarte buna. Incalzire pe gas ,centrala ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3035) Giroc (271) Dumbravita (262) Lugoj (226) Mosnita Noua (164) Sacalaz (108) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (62) Sanandrei (53) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (46) Remetea Mare (41) Sannicolau Mare (39) Buzias (37) Giarmata-Vii (37) Jimbolia (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Recas (28) Becicherecu Mic (27) Jebel (26) Urseni (26) Faget (24) Parta (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Utvin (21) Deta (19) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Hitias (16) Ortisoara (15) Dragsina (14) Satchinez (14) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Cebza (12) Padureni (12) Varias (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Alios (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Carani (9) Carpinis (9) Cenei (9) Nadrag (9) Seceani (9) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Topolovatu Mare (8) Balint (7) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Tomnatic (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Silagiu (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Cornesti (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)