Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Torontalului de inchiriat
5
1

Apartament 3 camere Torontalului de inchiriat

Persoana fizica ofer spre închiriere apartament cu 3 camere 95 (80+15 terasa )mp in calea Torontalului complex Toronto etaj 2 6. Compus din : Living +bucătărie Hol Doua dormitoare Doua bai-una cu cada si una cu cabina dus. Doua terase -una de 5 mp închisă in termopan și una de 10 mp deschisă. Apartamentul ...

80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex luminos cu geamuri mari   Dumbrăvița, zona Cora
9
1

Duplex luminos cu geamuri mari Dumbrăvița, zona Cora

Unele case se simt bine din prima clipă. Geamurile sunt mari și spațiile sunt deschise. Lumina naturală intră peste tot, iar senzația generală este de loc aerisit, în care îți vine să stai. Detalii: * 120 mp utili * 350 mp teren * terasă de 12 mp * pod de aprox. 40 mp * stradă asfaltată * toate utilitățile ...

2050 EUR/m2 | 120 m2

Cora, Dumbravita, Timis

Promovat
Inchiriez ap. 3 camere
10

Inchiriez ap. 3 camere

Închiriez Ap. 3 camere,zona C. Sagului vis a vis Cinema City Shopping City. Apartamentul este spațios cu centrala proprie, renovat în totalitate, mobilat și are toate electrocasnicele necesare.

80 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren pentru casa individuala sau duplex direct proprietar comision zero
3
1

vând 2 parcele alaturate împreună sau separate cu un total de 1012 mp respectiv 503mp si 509mp,ideal pentru o casa individuală,situate în Giroc strada Drumețului perpendiculară cu strada Leului,având deja branșamentul la curent tarifat efectuat iar gazul și apa sunt vizavi prețul este de 140 euro mp ...

1,012 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare la Lacul Surduc
10
20

Casa de vanzare la Lacul Surduc

De vanzare căsuță de vacanta la Lacul Surduc Casa(42 m patrati)dispune de: 2 camere decomandate Baie Bucatarie Wc separat 2 spatii de depozitare situate de o parte și de alta a casei Terenul are 140 m patrati În curte se află un foișor de lemn cu suprafața de 8 m patrati cu 2 bănci și masa din lemn(capacitate ...

Fardea, Timis

Promovat
Proprietar închiriez apartament cu o camera
9
3

Proprietar închiriez apartament cu o camera

Am de închiriat apartament o camera spațios,42 mp.Este utilat,mobilat,electrocasnice noi,internet,cablu tv, centrală pe gaz,.Este situat in vila la etaj 2,totul separat,contoare separate,in zonă Shopping City-Piata Aurora.Cheltuieli mai mici ca la bloc.Pret 260 plus garanția 260.

42 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall
6
2

Inchiriez apartament cu 1 camera aproape de Iulius Mall

Imobilul este situat la etajul 1 și este complet mobilat și utilat Preț 280 lună Pentru ...

35 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall
16
2

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall

Imobilul se află pe situat pe strada Leandrului la etajul 2 și este compus din: - hol - living - bucătărie - 2 dormitoare cu pat matrimonial - 2 bai - 2 balcoane Confortul ...

70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament ultramodern cu 3 camere decomandat + terasă si grădină
11
1

Inchiriez apartament ultramodern cu 3 camere decomandat + terasă si grădină pe strada Carabusului in Braytim Apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial construit în 2025 și este situat la parter având o suprafață totală de 93 mp. Suprafața utilă este de 63 mp și grădina cu terasă are o suprafață ...

63 m2

Giroc, Timis

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara
10
7

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara

Proprietar, vând apartament decomandat, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele, lângă Piața Unirii. La doar câteva minute de Iulius Mall și Școala Gimnazială nr. 16, acest apartament reprezintă o oportunitate excelentă pentru o familie sau pentru cei care își doresc să ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vand casa
9

Vand casa

Se oferă spre vânzare casă situată în comuna Sânpetru Mare, județul Timiș, ideală pentru locuit și gospodărie. Imobilul este compartimentat astfel: 3 dormitoare 1 sufragerie bucătărie baie hol spațios cu ieșire directă pe terasă Proprietatea dispune de: puț forat grajd pentru animale boxe pentru porci șopru ...

375 EUR/m2 | 200 m2

Sanpetru Mare, Timis

Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Dacia
6
1

Inchiriez apartament cu 3 camere, semidecomandat, în zona de nord a Timișoarei, zona Dacia, etaj 2. Apartamentul este compartimentat astfel: 2 dormitoare + 1 living, baie, bucătărie, hol, balcon, fiind complet mobilat și utilat (mașină de spălat haine și uscător, masină de spălat vase, TV, frigider, ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Teren constructibil pt dotari cartier
2
6

Teren constructibil pt dotari cartier

Vand 4 parcele invecinate insumand un total de 3218 mp,dotari cartier,alimentara,gradinita, azil batrani,clinica tratament,farmacie si alte servicii exclus productie,service auto Front 65 ml Pret Angro 299 000 euro (avantaj reducere 8 %) sau vanzare idividuala 100 eur mp CC183 2 22-29 44: 992 m2 ...

682 m2

Sag, Timis

Casa din caramida langa Buzias, teren 4000mp, apa curenta, TV internet, fantana
9
5

Vand casa din caramida, pereți groși, 4 dormitoare, 2 bucatarii, 1 baie + dependinte, construita pe 4000mp, front stradal 60m. Hitias este situat la 5 km de statiunea balneoclimaterica Buzias. Distanta pana la Lugoj - 25 km, pana la Timisoara - 35km. Casa dispune de baie proprie interioara, curte betonata ...

333 EUR/m2 | 180 m2

Hitias, Timis

Casa de weekend direct de la proprietar
10
2

Casa de weekend direct de la proprietar

Vând proprietate frumoasă și îngrijită, situată în localitatea Checea, la aproximativ 35 km de Timișoara, ideală pentru relaxare de weekend, vacanțe sau chiar locuire permanentă. Suprafață teren: 3.400 mp. Construcție: casă mică de vacanță, complet renovată dintr-o casă mobilă. Utilități: Curent electric; ...

13 EUR/m2 | 3,400 m2

Checea, Timis

Vând teren intravilan !!!
1
9

Vând teren intravilan !!!

Vând teren intravilan în localitatea Ghizela judetul Timiș ,suprafață 2877mp posibilitate racordare la alimentare cu apă , canalizare și curent electric !!! Zonă liniștită situat pe stradă secundară!!!

Ghizela, Timis

Imobiliare vânzări case direct de la proprietari
3

Imobiliare vânzări case direct de la proprietari

Casa de vânzare cu garaj auto și anexa în Giarmata Vii. Teren 1000 metri patrați și front stradal 19,2 metri. Toate utilitațile cu încălzire centrală pe gaz. 4 camere,hol,bucătărie și baie. Anexa de tip apartament cu 2 camere ,decomandat,nefinisat pe interior. Pret 260 000 euro. Telefon

2167 EUR/m2 | 120 m2

Giarmata-Vii, Timis

678 mp. teren str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96 colt cu str. Sanzaienelor Dafinului
6
45

De vanzare teren de 678 mp. situat in zona Calea Urseni, pe str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96, Terenul are 2 x Fronturi stradale de 14,54 ml. la str. N.S de Hateg si 36,43 ml. la str. Sanzaienelor Dafinului

678 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa de inchiriat
10
2

Casa de inchiriat

Ofer spre inchiriere pe termen lung, in Elisabetin, casa mobilata, cu gradina si garaj, parter inalt plus demisol, compusa din: 3 camere, hol, bucatarie, camara, baie - la parter si 2 camere, hol, baie - la demisol.

120 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand garsoniera confort 3
9
5

Vand garsoniera confort 3

Vând garsonieră pe Labirint 10, confort 3, cameră, hol, baie, fara bucătărie, mobilat. - frigider - cuptor cu microunde

12 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3036) Giroc (272) Dumbravita (262) Lugoj (226) Mosnita Noua (164) Sacalaz (108) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (63) Sanandrei (53) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (46) Remetea Mare (42) Sannicolau Mare (39) Buzias (37) Giarmata-Vii (37) Jimbolia (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Recas (29) Becicherecu Mic (27) Jebel (26) Urseni (26) Faget (24) Parta (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Utvin (21) Deta (19) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Hitias (16) Ortisoara (15) Dragsina (14) Satchinez (14) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Cebza (12) Padureni (12) Varias (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Alios (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Carani (9) Carpinis (9) Cenei (9) Nadrag (9) Seceani (9) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Topolovatu Mare (8) Balint (7) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Tomnatic (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Silagiu (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Cornesti (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)