Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare
11
1

COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare

Favorit Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare un duplex cu 3 camere, situat în Remetea Mare, la doar 200 metri de strada principală, într-o zonă liniștită, cu acces facil. Imobilul beneficiază de toate utilitățile: apă, curent, gaz și canalizare. Strada este asfaltată și dispune de iluminat ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Închiriere apartament 3 camere, 64m2, 400euro lună, maxim 2 persoane
1

Apartament zonă centrala, 3 camere, 64m2, Bulevardul C.D.Loga vis a vis de liceul Loga. Apartament renovat, electrocasnice noi, termoficarea orașului, cu balcon, parchet de lemn, termopane.

64 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

proprietar vand  pensiune
8
18

proprietar vand pensiune

are 8 camere cu 8 bai. bucataria la comun de cca 30 mp construita pe un teren de 420 mp si o suprafata construita de cca 310 mp pe 2 nivele. centrala mare performanta cu rezervor de apa calda sa se poata folosi la mai multe bai deodata.vanzarea nu este necesara de aceea va rog fara oferte aberante. ...

918 EUR/m2 | 360 m2

Timisoara, Timis

proprietar vand casa 10 camere
9
19

proprietar vand casa 10 camere

suprafata construita cca 420 mp 10 camere si 8 bai. teren 560 mp. pentru cei care intreaba la ce se preteaza imobilul..se zice ca o poveste buna vinde...eu poveste buna nu am dar idee de afaceri pot da. pai eu daca as mai vrea sa fac bani cu acest imobil as merge in padure as gasi lupul seara cand face ...

919 EUR/m2 | 360 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez camere cu baie 80 lei
5
46

Inchiriez camere cu baie 80 lei

inchiriez camera care au 2 ..3...sau 4 paturi si este 40 lei pt 1 seara pentru un pat. Locatia dispune de parcare in curte internet .

400 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

proprietar vand  casa becichrecu mic
6
3

proprietar vand casa becichrecu mic

vand casa 3 camere 2 bai 2 livinguri unul la etaj si unul la parter totul in marmura si granit si anexe total constructii fiind cca 300 mp si cca 950 mp teren accept variante in strainatate

580 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

 Teren intravilan de vânzare   Șag, jud. Timiș, tel:
7

Teren intravilan de vânzare Șag, jud. Timiș, tel:

Teren intravilan de vânzare Șag, jud. Timiș Suprafață: 689 mp Situat la marginea comunei Șag, într-o zonă liniștită și în dezvoltare Gaz și electricitate în zonă Apă și canalizare în curs de dezvoltare Case deja construite în apropiere Ideal pentru construcție casă sau investiție Acces ...

689 m2

Sag, Timis

Vând vatră de casa cu teren aferent  45000   ușor  negociabil
6
8

Vând vatră de casa cu teren aferent 45000 ușor negociabil

Vând vatră de casa cu teren aferent, grădină, pomii fructiferi și front la strada principală! Suprafața totală de 2889 metri pătrați! Situată în Bencecul de Jos, comuna Pișchia, Jud. Timiș!! Preț 45000 ușor negociabil

2,889 m2

Bencecu de Jos, Timis

Apartament de vânzare
3

Apartament de vânzare

Proprietar vând apartament cu două camere bucătărie baie și balcon închis suprafața 42m pătrați,baiea are geam este cu vana este la parter cu geamuri termopan parchet masiv cu gresie faianță și mobilă se vinde fara electronice, prețul este de 71000 euro.tel .pentru detalii sunati.

1690 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Iau in arenda 100-120 Ha si sunt interesat si de achizitia a 7-15 Hectare.

Ma pot deplasa cu utilajele oriunde aveti terenul. Si in diverse orice alte judete. In arenda pot sa iau si pentru un singur an daca va poate fi de ajutor. Sau pe cati ani doriti. Va rog doar daca aveti bucata compacta si cu acces imediat de la drum judetean comunal (asfaltat pietruit intretinut ...

1,000,000 m2

Timisoara, Timis

închiriez garsoniera - proprietar
4
2

închiriez garsoniera - proprietar

proprietar închiriez garsoniera, 18 mp, recent amenajata, instalații noi, mobilier de bucătărie nou, plita si frigider incorporabile, centrala proprie, baie cu vana. zona Girocului, parter, bloc liniștit de apartamente cu 3 pe nivel.

18 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui
5
2

Proprietar - Vand apartament 1 camera Soarelui

Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare calea Sagului
9
2

Apartament de vânzare calea Sagului

Proprietar Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 55mp cu centrala proprie pe gaz cu condensare situat la parter zona sagului, terasa nora, lidl in apropiere Nu colaborez cu agenții, accept si credit imobiliar

1909 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren in Parta de vanzare
4
2

Teren in Parta de vanzare

Terenul este situat intr-o zona linistita, are doua fronturi stradale si suprafara de 2000 de m2 Se poate dezmembra in doua parcele de cate 1000 de m2

2,000 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in sat Cerna, comuna Liebling la 30 km de Timisoara
3
2

Teren 3.085 mp în sat Cerna, comuna Liebling pe drum asfaltat, aproape de Biserica din sat - situat într-o zonă colinară cu peisaje frumoase și orientare bună, pe colt. Exista posibilitatea de a fi impartit in 2 parcele de aproximativ 1500 mp. O oportunitate pentru cei care caută liniștea naturii ...

3,085 m2

Cerna, Timis

vând apartament
7
15

vând apartament

apartament 2camere decomandat la partier,54 metri pătrați lipovei centrală calorifere noi,termopane pereți placați interior mai trebuie pus gresie faianță , ușile interioare, sau schimb cu mai mic

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Sag
10
24

Casa de vanzare in Sag

Se vinde casa batraneasca in comuna Sag direct de la proprietar! - Casa este din caramida si are 2 camere, bucatarie, hol si camara. - Casa se afla in vatra veche! - Teren cu o suprafata de aprox 1.500 m2 - Pe teren sunt pomi fructiferi, vita de vie in gradina, smochin mare in curte si fantana, ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Sag, Timis

Teren de vanzare, Mosnita-Noua, Timis
6
1

Teren de vanzare, Mosnita-Noua, Timis

Albina - Mosnita-Noua - Buzias - Timisoara Pret: 80 euro mp Suprafata : 18.600 mp sau posibilitate de dezmembrare pentru 5.000 mp Descoperiți oportunitatea perfectă de a investi într-un teren agricol excepțional, situat în pitoreasca localitate Albina. Cu o suprafață generoasă de 18.600 mp, acest ...

18,600 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa in Lovrin
5
3

Casa in Lovrin

Vand casa in localitatea Lovrin,mobilata si utilata,se poate locui din prima zi,zona foarte frumoasa si linistita,peste 150 metri patrati utili,este situata la -100 m de Strandul termal -100 m de Centrul de recuperare (in constructie) -500 m de Liceul tehnologic Romulus-Paraschivoiu -200 m de Piata ...

533 EUR/m2 | 150 m2

Lovrin, Timis

Duplex Dumbravita 4 camere (fără comision)
10
9

Duplex Dumbravita 4 camere (fără comision)

Duplex de închiriat direct de la proprietar, la 5 min de mers pe jos de parcul central. Str asfaltată, toate utilitățile, zonă liniștită: 2 dormitoare cu pat matrimonial, 1 dormitor birou nemobilat, living, bucătărie echipată, 2 băi, terasă, curte cu spațiu verde și acces auto. Preț ușor negociabil, ...

120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Proprietar ofer de vanzare vila in Giarmata ,Timis cu teren 3750 mp .
3
1

Propreiat ofer e vanzare vila in Giarmata ,Timis,cu teren 3750mp .Pret 485000 euro .Relatii la te;efon

2425 EUR/m2 | 200 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez Apartament  2 camere Timisoara ,Calea Aradului(Iris Armoniei)
6
4

Proprietar inchiriez Apartament 2 camere Timisoara ,Calea Aradului(Iris Armoniei)

Proprietar ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat suprafata 58 mp ,cu 2 balcoane,mobilat Rovere ,utilat Bocsh,loc de parcare subteran,in ansamblul rezidential Iris-Armoniei(Calea Aradului Timisoara).Pret 600 Euro tva inclus cu contract si factura .Fara agentii.Comision zero Relatii la telefon ...

58 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3027) Giroc (275) Dumbravita (263) Lugoj (226) Mosnita Noua (164) Sacalaz (108) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (63) Sanandrei (52) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (45) Remetea Mare (42) Buzias (39) Sannicolau Mare (39) Giarmata-Vii (37) Jimbolia (34) Recas (30) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (28) Jebel (26) Urseni (26) Faget (24) Parta (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Utvin (22) Pischia (21) Deta (19) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Hitias (17) Ortisoara (16) Covaci (13) Dragsina (13) Dudestii Noi (13) Satchinez (13) Cebza (12) Padureni (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Varias (11) Beregsau Mare (10) Carani (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Alios (9) Carpinis (9) Cenei (9) Nadrag (9) Seceani (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Teremia Mare (8) Topolovatu Mare (8) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Tomnatic (7) Voiteg (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Tormac (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanmihaiu German (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Cornesti (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1)