Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
3

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez spatiu pentru birouri 200 mp ultracentral
9

Inchiriez spatiu pentru birouri 200 mp ultracentral

Inchiriez spatiu ultracentral de birouri in cladire P+2. Locatie: Punctele Cardinale: Str. Popa Sapca nr. 12 Suprafata: aproximativ 200 mp Facilitati: 5 încăperi, 1 grup sanitar cu WC și dus, 1 chicineta, spatiu de depozitare, ascensor, climatizare Pret: 1800 euro (negociabil) Spatiul beneficiaza ...

200 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez spatiu central pentru birouri 55 mp
6

Inchiriez spatiu central pentru birouri 55 mp

Inchiriez spatiu pentru birouri. Spatiul este compus din 2 incaperi, acestea fiind compartimentate cu o usa de sticla Suprafata: 55 mp Locatie: Str. Zugrav Nedelcu nr 1 (in Piata Maria) Stare: complet renovat Spatiul se afla la etajul 1 Pentru mai multe informatii, nu ezitati sa ne contactati

55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan în Ohaba forgaci
1

Vând teren intravilan în Ohaba forgaci

Vând teren intravilan generos de 1954 mp, situat în comuna Boldur , sat Ohaba-Forgaci Proprietatea beneficiază de un front stradal 24,91 mp Utilități disponibile :apă, curent Preț 20.000 euro

Ohaba Forgaci, Timis

Proprietar vând vilă modernă in Ghiroda
5
2

Proprietar vând vilă modernă in Ghiroda

Locuința este dispusă pe un singur nivel și are o suprafață utilă de 130 mp pe o suprafață totală de 519 mp. Este o construcție nouă finalizată in 2025 și este parțial mobilată și utilată. Dispune de două dormitoare, birou, două băi, bucătărie, salon, cameră tehnică, hol cu dresing și o terasă generoasă. ...

2308 EUR/m2 | 130 m2

Ghiroda, Timis

Apartament 2 dormitoare
5

Apartament 2 dormitoare

Proprietar, închiriez apartament cu 2 dormitoare decomandate, în zona Aradului, în apropiere de Iulius Town și Vox. Un dormitor este mai mare, iar celălalt mai mic, dar cu balcon închis în termopan. Are spații de depozitare generoase. Amenajat modern, cu o baie, bucătăria amenajată în balcon și cu ...

54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
10

Apartament de vanzare

Apartament 2 cam vindem sau schimbam platim diferenta ap 2014 mobilat centrala proprie parcare curte parter giroc lipit de tim 300m pana la str muzicescu aproape buziasului , aem ,

2128 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Casă nouă de închiriat
4

Casă nouă de închiriat

Închiriez casă în Sânnicolau Mare, mobilată și utilată cu mașina de spălat rufe, frigider, cuptor cu aragaz. Casa este compusă din: -4 camere -2 băi -bucătarie -2 livinguri -birou -terasă -cameră tehnică Mai multe detalii la tel .

174 m2

Sannicolau Mare, Timis

Vând casa bătrânească comuna Liebling
5
6

Vând casa bătrânească comuna Liebling

Vând casă bătrânească cu grădină , situată într-o zonă liniștită și ușor accesibilă a comunei Liebling . Imobilul este racordat la toate utilitățile principale ( apa , curent electric ).

254 EUR/m2 | 130 m2

Liebling, Timis

casa de vanzare in Buzias
4
1

casa de vanzare in Buzias

vand casa P+M , in apropiere de Carrefour - la parter: bucatarie, cămara, dormitor , living, baie - la etaj, 3 dormitoare, 2 dresinguri, baie Suprafata teren , cca 600 mp suprafata cladire, cca 85 mp nivel. Utilități : apa, canal, gaz pret : 200000 euro mai multe detalii, la telefon

1176 EUR/m2 | 170 m2

Central, Buzias, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Faget Timis
10
19

Casa Faget Timis

Proprietar vand casa 3 camere + hol mare, baie, bucatarie, camara, beci, garaj, anexe, sopru de lemne, cocina de porci, afumatoare, incalzire centrala pe lemne + teracote, in loc Faget jud Timis la 80 km de Timisoara si 15km de lacul Surduc. Complet renovata in interior in 2024, sape, tencuit, parchet ...

1094 EUR/m2 | 96 m2

Faget, Timis

Apartament Lugoj

Apartament Lugoj

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort I, in Lugoj, Zona Micro 5. Apartamentul are centrală proprie și calorifere noi, geamuri termopane, gresie și faianță. Necesită renovare!

667 EUR/m2 | 75 m2

Lugoj, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30  Parc
4

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30 Parc

Propietar doresc sa inchiriez camera complet decomandata in apartament .Caut o colega pentru un apartament cu 4 camere decomandate complet , 3 grupuri sanitare , centrala termica pe gaz , geamuri termopan , frigider , aragaz , masina spalat spalat automata , camara si debara depozitare .Camera are 16 ...

16 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Teren intravilan 1.760 mp de vânzare - Ohaba Forgaci, zonă liniștită, utilități disponibile!
1

Proprietar vând teren intravilan în Ohaba Forgaci, județul Timiș. Suprafața este de 1.760 mp, situat la marginea vestică a satului, într-o zonă liniștită și ideală pentru construcția unei locuințe. Caracteristici: Front stradal generos: 14 m; Utilități disponibile la poartă: apă, curent electric, telefon ...

Ohaba Forgaci, Timis

De vânzare teren intravilan   Fădimac, comuna Balinț
7
1

De vânzare teren intravilan Fădimac, comuna Balinț

Ofer spre vânzare teren intravilan situat în comuna Balinț, sat Fădimac, amplasat chiar pe strada principală. Suprafață: 2.158 mp Front stradal: 27 ml Terenul dispune de număr de casă Pe proprietate se află o fântână veche Parțial împrejmuit Apă curentă disponibilă pe teren Stâlp ...