Proprietar ofer de vanzare vila in Giarmata ,Timis cu teren 3750 mp .
Propreiat ofer e vanzare vila in Giarmata ,Timis,cu teren 3750mp .Pret 485000 euro .Relatii la te;efon
2425 EUR/m2 | 200 m2
Giarmata, Timis
8 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
2425 EUR/m2 | 200 m2
Giarmata, Timis
8 mai
Vând urgent teren intravilan în suprafață de 600 mp, situat în Sânmihaiu Român, într-o zonă destinată construcțiilor de locuințe unifamiliale. Terenul este situat în apropierea DJ591, la aproximativ 50 60 m de șoseaua principală, cu acces facil. - Front la drumul de acces: 20 m - Teren drept - Categorie ...
600 m2
Utvin, Timis
29 aprilie
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 14:30
Vand teren pentru construcții in imediata apropiere de Padurea Bistra. Are front de 18ml de pe drum de acces pietruit. Suprafata de 632mp, se afla in apropierea noului campus universitar Facultatea de Medicina si Farmacie Victor Babes, Univertsitatea de Vest.Intrate de pe centura de Sud Mosnita - Ghiroda ...
632 m2
Mosnita Veche, Timis
4 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament cu 2 camere situat central în Dumbrăvița, într-o zonă foarte liniștită, aproape de mijloacele de transport, școală și magazine, în bloc construit în 2016. Locuința este la parter, are 45 mp, se vinde mobilată și utilată și include două locuri de parcare înscrise în CF, fiind ideală atât pentru ...
2167 EUR/m2 | 45 m2
Dumbravita, Timis
24 aprilie
De închiriat ap 2 camere, blocul poștei, izolat, mobilat și utilat, preț 290 euro negociabil. Priveliște de top! Exclus fumători! Tel
60 m2
Lugoj, Timis
24 aprilie
Vând teren pentru construcție casă, situat pe o stradă asfaltată, cu suprafața de 1439 mp. Proprieta se află în comuna Satchinez, la 28 km de Timișoara, pe o stradă foarte liniștită, la 550 m de Primărie, 900 m de Profi Loco și la 750 m de Școala Mare.
Satchinez, Timis
24 aprilie
Vând casă 6 camere,2 băi, bucătărie, bucătărie de vară ,garaj , anexe, încălzire centralizată cu centrală pe combustibil solid, renovată complet în 2012, suprafață construită 258mp +anexe 40mp, teren 1424 mp cu pomi fructiferi
750 EUR/m2 | 220 m2
Becicherecu Mic, Timis
24 aprilie
Închiriez apartament spațios cu o camera, situat pe str. Petre Ramneantu, zona liniștit. Apartamentul are hol intrare, bucătărie cu aragaz, mașina spălat rufe, frigider, cămară, camera cu TV și aer condiționat, baie cu duș. Garanție o chirie în avans.
35 m2
Timisoara, Timis
24 aprilie
Casă elegantă cu teren generos în Buziaș locuință de vis și investiție sigură Preț: 295.000 Suprafață utilă: 160 mp Teren: 3.000 mp În inima stațiunii Buziaș, cunoscută pentru aerul curat, izvoarele minerale și frumusețea zonei, se află această proprietate deosebită, gata să devină acasă pentru ...
1875 EUR/m2 | 160 m2
Buzias, Timis
24 aprilie
Persoana fizica inchiriez apartament 2 camere et 1 din 3 decomandat echipat cu tot ce este necesar.Este situat pe strada Nicolae Table langa spitalul premier pe Aradului Are balcon mare cu priveliste frumoasa spre o gradina si parcare inclusa Aer Conditionat
65 m2
Aradului, Timisoara, Timis
24 aprilie
Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera in Timisoara de la proprietar, chiar si neamenajat
13 EUR/m2 | 22 m2
Timisoara, Timis
24 aprilie
Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna ofer pana in 45.000euro in functie de zona si stare. TEL. zero sapte doi patru unu sase opt opt trei cinci
90 EUR/m2 | 500 m2
Timisoara, Timis
24 aprilie
Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in Timisoara de la proprietar chiar si neamenajata
15 EUR/m2 | 20 m2
Timisoara, Timis
24 aprilie
Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon
1957 EUR/m2 | 23 m2
Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis
24 aprilie
Am de inchiriat apartament 2 camere,semi decomandat, Ripensia Olimpia 10, s utila 45 mp, ,termoficare,repartitoare, et 10.cheltuieli mici intretinere, loc parcareComplexul Stundentesc Sutila 50.mp, ap utilat,mobilat modest 380 lunar si garantie,
50 m2
Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis
24 aprilie
Am de vânzare o garsonieră situată pe strada Cerna , langa Heaven, aproape de Complexul Studentesc la etajul 1 și compusă din : hol de acces ; cameră open space cu spațiul de gătit ; baie ; Garsoniera are o suprafață de 16 mp se vinde mobilată și utilată cu plita electrică , frigider , cuptor ...
2813 EUR/m2 | 16 m2
STADION, Timisoara, Timis
24 aprilie
Am garaj de inchiriat vanzare, str. Retezat-Olimpia-Ripensia, garaj caramida in baterie, pt. masini mici,18.00 mp., are curent cu contor individual, nu apa, are groapa,110 euro plus garantie, iar la vanzare 11700 euro CF individual si acte la zi.
18 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
24 aprilie
Acum, vind in Beregsau Mic teren intravilan gol cu casa de pamant demolabila, drum pietruit, ,intre case ,700 mp,17.000 euro are nr de casa 113.aproape de biserica si centru..18 km de Timisoara apa,curent pe strada
750 m2
Timisoara, Timis
24 aprilie
Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel
1221 EUR/m2 | 43 m2
Sagului, Timisoara, Timis
24 aprilie
Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...
1590 EUR/m2 | 100 m2
Sagului, Timisoara, Timis
24 aprilie
Am o garsoniera de inchiriat modesta, in Complexul Studentesc,str. Ofcea, mobilat utilat, baie proprie, Su 15 mp. termoficare140 euro plus garantie, ocupabila , cheltuieli intretinere mici, ideal pt studenti., Etaj 4 4 cu acoperis, numar camere: 1, numar bai: 1, anul constructiei: 1980, loc parcare.