3 camere Braytim 125000 euro
ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012
1623 EUR/m2 | 77 m2
Giroc, Timis
20 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1623 EUR/m2 | 77 m2
Giroc, Timis
20 mai
Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...
1836 EUR/m2 | 134 m2
Sinaia, Timisoara, Timis
8 mai
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
21 mai
Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion Complex studentesc Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -bucatarie -dressing -dormitor, -baie -balcon -loc de parcare Pentru ...
60 m2
Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis
21 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Ofer spre închiriere un apartament decomandat spațios cu 3 camere, situat într-o zonă ultracentrală, în imediata apropiere a Punctelor Cardinale și foarte aproape de Tribunalul Timiș o locație excelentă pentru activități profesionale. Apartamentul se află la etajul 1 al unui imobil cu doar 2 etaje, ...
74 m2
Punctele%252525252525252bCardinale, Timisoara, Timis
azi 14:54
Vand garaj Calea Aradului, str. Rasaritului, nr. 29. Garajul are CF si o suprafata de 16mp. Pret 11000 euro negociabil
Timisoara, Timis
azi 14:54
Cu suprafata generoasă de 111mp utili,et.1,curte comuna,hol de acces,baie si toaleta de serviciu,bucătărie, cămară de alimente si rafturi,gresie,faianță,parchet,geamuri termopane si jaluzele aluminiu,plasa,usa siguranta cu închidere in patru parti,centrala gaz dar si teracote,una Gioconda,terasa si garaj(suprafata ...
1802 EUR/m2 | 111 m2
Fabric, Timisoara, Timis
azi 14:47
Proprietar, inchiriez pe termen lung (1 an) apartament cu 2 camere in vila. La 5 min pe jos de padure, aproape de Lidl si Kaufland. Zona linistita de case. Constructie 2018. 58 mp, et 1, finisaje lux. Bucatarie Ikea complet echipata: cuptor si plita, masina spalat vase, microunde, hota, frigider. Electrocasnice ...
58 m2
Dumbravita, Timis
azi 14:47
Direct de la proprietar: Cauți un loc care să nu fie doar un apartament de închiriat , ci o adevărată experiență? Acest spațiu de 2 camere (52 mp utili + 8,5 mp terasă) a fost locuit doar de proprietar 15 luni și dotat cu tot ce e mai nou în materie de tech și confort. De ce te vei îndrăgosti de ...
52 m2
Giroc, Timis
azi 14:45
826 mp cota parte din 3100 mp. preț 27.000 euro.
826 m2
Sacalaz, Timis
azi 14:43
Proprietar, vand apartament cu 4 camere semidecomandat, in zona centrala, pe bulevardul Take Ionescu nr.59, vizavi de ISHO, in bloc vechi (1972) cu acoperis sarpanta si invelitoare din tigla ceramica. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, este renovat, mobilat si utilat, cu centrala proprie pe ...
1418 EUR/m2 | 67 m2
Tipografilor, Timisoara, Timis
azi 14:43
Vând parcela de teren 682 mp, situata pe colt cu front stradal generos 22,4x31 m, inaintea cartierul rezidential Urban Village(aproximativ 100m) Beneficii: - Utilitati complete (curent, apa, canalizare, iluminat stradal, gaz, drum betonat) - Accesibilitate (la 1 min. distanta de Soseaua de Centura) tel ...
682 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 14:43
Proprietar va propun spre inchiriere un apartament open space cu 3 camere in zona Lipovei in complexul Denya Forest 5. Compartimentare : - living open space cu bucataria - balcon de 13 mp - dormitor matrimonial cu baie(dus) proprie - baie cu cada - dormitor 2 Apartamentul are 1 loc de parcare inclus ...
72 m2
Timisoara, Timis
azi 14:42
Pet friendly Se accepta animale de companie! BRAYTIM Apartament 2 camere Decomandat Etaj 1 Bucătăria închisă Mobilat și utilat complet, primitor,bine conectat către centrul orașului,vis a vis de Lidl Giroc Parcare auto suprateran privat inclusiv Prețul chiriei lunare este de 380 euro ...
60 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 14:42
Nou Prima inchiriere Contract ANAF inclusiv Apartament 2 camere decomandat ,spațios și luminos Parter , terasa ,parcare auto Ocupabil imediat Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere decomandat Clima, Centrala termica proprie , supraveghere video In vecinătatea imediată ...
60 m2
Dumbravita, Timis
azi 14:41
Nou! Exclusivitate Contract Anaf inclusiv! Ideal pentru firme, studenti, cupluri sau familie. Ocupabil imediat Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere Lux ,Nou , Prima inchiriere Etaj 2 Lift Nou Compartimentat astfel Hol intrare generos Bucătărie complet utilată și mobilat Living ...
54 m2
Giroc, Timis
azi 14:41
Nou!!!! La 5 minute de Iulius Town Chirie lunară 300 euro Contract ANAF inclusiv Va prezentam spre închiriere Apartament 1 camere in zona Dacia in imediata vecinătate magazine, mijloc de transport în comun compartimentat astfel hol intrare bucătărie închisă camera baie cu cada Rulouri ...
30 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:41
PET FRIENDLY Calea Timișoarei Bloc Nou 1 loc de parcare auto privat suprateran,centrala termica proprie, clima Va prezentam spre închiriere apartament 2 camere Etaj 1 Decomandat Compartimentat astfel Hol intrare generos Living generos și luminos cu canapea extensibilă Bucătărie ÎNCHISĂ,complet ...
53 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 14:41
826 mp, cota parte din 3100 mp, intravilan.
826 m2
Sacalaz, Timis
azi 14:40
Oportunitate investiție! Cel mai bun preț Teren intravilan În imediata vecinătate Str.Corneliu Ursu 800 mp 17 m front stradal POT 40% S + P + 2 E Case locuite in vecinatate Drumul este pietruit, toate utilitățile sunt la 80 fata parcela Posibilitatea de a construi duplex sau casa ...
800 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 14:39
Va prezentam in exclusivitate spre vânzare teren intravilan PUZ pentru duplex sau casa individuala Situat între case locuite Zona Metro 2 Ideal pentru investiție! Parcela de 1000 Mp Front stradal două Utilitățile sunt in la 80 m Urbanism la zi Pot 35% Înălțime 12 m 75000 ...
1,000 m2
Timisoara, Timis
azi 14:39
Oportunitate investiție! Va prezentam spre vânzarea teren intravilan pentru casă sau duplex În imediata vecinătate Str.Trevizo,Maria Tănase,Ioan Isac Zona Metro 2 Toate utilitățile la 100 m 850 mp Front stradal de 18 m Case locuite in vecinătatea imediată Prețul solicitat de proprietar ...
850 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 14:39
Dumbrăvița -Kaufland Apartament 2 camere Semidecomandat Langa Kaufland, McDonald's ,la 10 minute de Iulius Town Bucătărie mobilat Camerele nemobilat Centrala termica proprie Climă Se închiriază cu o garanție Parcare auto privat Detalii suplimentare la telefon
52 m2
Dumbravita, Timis
azi 14:39
Dacia,în imediata vecinătate Lidl ,mijloc de transport în comun bine conectat la toate punctele de interes public,la 5 minute de Iulius Town Str.Stelelor NOU pe piata APARTAMENT 1 CAMERE Parter Mobilat complet ,utilat Compartimentat astfel Hol intrare Bucătărie Baie cu vana Cameră ...
30 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 14:39
Va oferim spre vânzare în exclusivitate casa individuala Zona Mehala In imediată vecinătate Piața de Gros , PROFI ideal pentru casa de locuit. se pretează și pentru SAD ,cabinet medical , birouri Bine conectat toate facilitatile urbane Teren generos 1400 mp Front stradal 21 m An ...
1920 EUR/m2 | 150 m2
Mehala, Timisoara, Timis
azi 14:38
Se acceptă animale de companie Va prezentam in exclusivitate spre închiriere Casa individuala 4 camere MOBILAT și utilat complet Chirie lunară 750 euro Zona Bogdăneștilor la 10 minute de Centrul Orașului,in vecinătatea imediată Piata Platforma comerciala Bega , PROFI, Mega Image,mijloc ...
150 m2
Timisoara, Timis
azi 14:37
Vând apartament 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc de 4 etaje, pe Bld Cetății, în stația de tramvai vis-a-vis de Rolling. Orientat spre sud, luminos, cu vedere spre parc, zonă liniștită. Dispune de geamuri termopan, parchet, centrală termică și o boxă, situată la demisol și trecută ...
2059 EUR/m2 | 51 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 14:37
2059 EUR/m2 | 51 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 14:36
Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro
2349 EUR/m2 | 83 m2
Aradului Est, Timisoara, Timis
azi 14:36
De vânzare teren intravilan cu doua fronturi stradale situat in loc. Sacalaz vis a vis de Peco de la intrare in Sacalaz , aproximativ 4 km de Timișoara. Terenul este imprejmuit are front stradal de 26, 84 ml și are că utilități gaz și curentul in fata parcelei
1,021 m2
Sacalaz, Timis
azi 14:35
Terenurile se afla pe autostrada Lugoj-Arad localitatea Remetea mare. Cu o mărime de 17513 metri pătrați la costul de 12,5 pe metru patrat. Și un alt teren lipit de cel anterior de 19200 metri pătrați cu un cost de 18 pe metru pătrat.
Remetea Mare, Timis
azi 14:31
Proprietar inchiriez apartament premium tip studio de 38 mp utili, amenajat nou, intr-o cladire privata tip asociatie (FARA cheltuieli de administratie bloc), pe un etaj privat inchis (etajul 1), zona Brancoveanu- Elisabetin. Apartamentul este format din zona de servit masa cu bucatarie open space, zona ...
38 m2
Timisoara, Timis
azi 14:31
38 m2
Timisoara, Timis
azi 14:31
Vând apartament modern cu 2 camere, decomandat, cu living + bucătărie open space, situat la intrarea în Giroc, la aproximativ 200 m de strada Gospodarilor (Timișoara), într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată și acces rapid către oraș. Apartamentul este situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit ...
2122 EUR/m2 | 45 m2
Giroc, Timis
azi 14:30
Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...
1860 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
azi 14:30
Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO). Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...
1860 EUR/m2 | 100 m2
Dumbravita, Timis
azi 14:30
Bună ziua vând casă (plaț) vreau să menționez, că casa nu este locuibilă deoarece este foarte veche de văiugă.Plațul este într-o zonă liniștită a orașului Deta pe strada Parcului nr.52 vreau să menționez că curentul electric este disponibil iar celelalte utilități gaz canal si apă sunt trase la stradă...Anunțul ...
388 EUR/m2 | 85 m2
Deta, Timis
azi 14:27
Proprietar.Vand sau închiriez 0,9 ha [9000 mp] teren intravilan in com.Topolovatu Mare intabulat,posibilitate apa,gaz,curent,la sosea.Aproape si de Autostrada.Pret negociabil 5 mp.Telefon . , suprafata totala: 9000, Front stradal: 57,5 ml.
15,000 m2
Topolovatu Mare, Timis
azi 14:26
Vand teren Dumbravita strada Bach colt cu Beethoven -894 mp pe colt ideal duplex posibil triplex -gaz curent asfalt pe ambele strazi(pe colt este parcela) front stradal 47m 19 negociabil -atentie se poate face si casa +sad
898 m2
Dumbravita, Timis
azi 14:26
INCHIRIEZ AP CU 3 CAMERE DECOMANDAT -73 mp PARTER -CENTRALA ,CLIMA,,MASINA SPALAT TOATE SUNT NOI,BLOCUL ESTE IZOLAT TERMIC SI FONIC INTERIOR EXTERIOR ;....430 euro zona Sagului
73 m2
Timisoara, Timis
azi 14:25
Vând 4300 mp în interiorul centurii la Giroc. Terenul se află în apropierea unei zone rezidențiale, case în apropiere. Persoana fizică. Fără comision. Prețul este puțin negociabil.
4,300 m2
Giroc, Timis
azi 14:24
proprietar vand casa zona centrala .in apropriere de scola ,gredinita,primarie ,piata, casa face parte dintr-un duplex .parter +etaj. suprafata utila 96 mp. suprafata teren 345 cu dublu front stradal ....constructie caramida porotherm .izolatie exterioara.,,parter camera de zi open space cu bucatarie ...
2594 EUR/m2 | 96 m2
Timisoara, Timis
azi 14:22
Dacă îți dorești un apartament modern, complet mobilat și fără nicio investiție suplimentară, această proprietate este exact ce cauți. Locație premium: Giroc Strada Parcului Zonă liniștită, în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara. Suprafață ideală: - 57 mp utili - Terasă spațioasă ...
2174 EUR/m2 | 57 m2
Giroc, Timis
azi 14:20
Vând teren intravilan, îngrădit, pentru agrement, amenajat grădină, loc de refugiu excelent în oraș, de 1360 m, cu cabană amenajabilă de aproximativ 25 m , conectată la apă, electricitate (gaz la stradă). Acest teren umbrit de pomi ornamentali precum si fructiferi este situat în ultima locație a unei ...
1,360 m2
Timisoara, Timis
azi 14:18
Apartament cu 1 Camere si Terasa spatioasa. Bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice de calitate incluse (Aragaz,Frigider,Hota). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire pardoseală, Lift ...
40 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 14:18
De închiriat 2 camere, bloc nou, etaj 1, Dumbrăvița. Contract ANAF. APARTAMENTUL are bucătărie open space cu living, dormitor și baie cu geam. Din living este ieșire pe balcon. Mobilat și utilat cum.se vede in poze. Incălzire în pardoseală, aer condiționat. Apartamentul are 2 locuri de parcare aloc ...
50 m2
Dumbravita, Timis
azi 14:15
Ofer spre vanzare duplex intr-un complex rezidential nou in Chisoda, la asfalt, aproape de Cuina, pozitie foarte buna, aproape de magazine, de mijloace de transport in comun. Finisat la cheie, incalzire in pardoseala, geamuri tripane. Teren 200 mp. Compartimentare: - parter: hol acces, living + bucatarie, ...
1812 EUR/m2 | 80 m2
Chisoda, Timis
azi 14:14
Apartament cu 2 camera de vanzare, direct de la proprietar fara comision agentie, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn ...
3026 EUR/m2 | 38 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
azi 14:13
închiriez apartament cu 3 camere și 2 bai decomandat , complet mobilat și utilat exact cum se vede in poze mașină de spălat haine ,mașină de spălat vase cuptor cu microunde, si clima ap este cu încălzire în pardoseală cu centrala proprie pentru mai multe detalii sunați la
70 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 14:12
Proprietar vand teren 601mp pentru casa pe strada Elena (in spate la Valery ),avand front de 20 m. Utilitati existente : gaz, apa,canalizare, curent,drum pietruit.
601 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 14:11
vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc
1560 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 14:11
Apartament situat in Zona Stadion 3,decomandat compus din 3 camere bucatarie open space,doua bai doua balcosne din care unul deschis
918 EUR/m2 | 85 m2
Lugoj, Timis
azi 14:10
Vand casa mare in comuna Checea jud.timis cu 6 camere mari doua bai suprafat util 220mp. Incalzire cu calorifere in toata casa centrala pe GPL . Gradina pamant foarte roditor 1400 mp.,in curte este si o anexa unde se pot depozita diverse ,masina.Casa are nevoie de renovari in gustul fiecaruia .Se ...
239 EUR/m2 | 230 m2
Checea, Timis
azi 14:06
Vând teren de casă cu grădină(livadă de meri).Acces la pădure în spatele grădinii. Toate utilitățile la stradă inclusiv asfalt.Râul Padeș trece la 20 metri de teren. Pretabil atât rezidential cât si casa de vacanță 6470 mp, încadrată la categoria curți și construcții. Preț 6 euro mp. negociabil la fața ...
6,470 m2
Nadrag, Timis
azi 14:06