Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex la cheie,zid dublu,direct proprietar,5 camere,3 bai
10
1

DUPLEX MODERN LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% STRADA TIMIȘ DUMBRĂVIȚA -- Punem o atenție sporită în mici detalii ascunse care asigură confortul și dinamica casei Vă prezentăm un duplex modern, complet branșat la toate utilitățile, cu finisaje la alegere și dotări premium. ...

2359 EUR/m2 | 142 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren pentru construcție, intravilan Sânmihaiu Român
7

Teren pentru construcție, intravilan Sânmihaiu Român

Vând doua parcele de teren intravilan, 668 mp parcela, lungime teren 38,74 m, lățime 17,25m, teren cu destinație de locuire și funcțiuni complementare, utilități în zona (gaz, apa, curent), în spate la fabrica de înghețată.. Parcelele sunt curățate, pregătite de îngrădit și de construcție.. Prețul este ...

668 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Teren Extravilan Sanmihaiu Român
4

Teren Extravilan Sanmihaiu Român

De vânzare teren extravilan 10000 mp situat între Sanmihaiu Român și Sanmihaiu German, la drumul principal ,front stradal 50 m . Preț 5 euro mp. Tel : Zero sapte trei doi nouă nouă opt opt opt șapte

10,000 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
Apartament două camere-Piața Unirii.
18
1

Apartament două camere-Piața Unirii.

Se închiriază apartament cu doua camere pe două nivele. Compartimentarea este următoarea; pe primul nivel avem bucatariea si livingul open space si o baie iar la etaj dormitor si baie.Încălzirea se realizează cu centrală termică pe gaz. Apartamentul este complet mobilat si utilat cu electrocasnice. Locația ...

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school
10
4

Vila mare ,ideala pentru locuit sau Grădiniță-after school

De vânzare casă mare P+E,compartimentată în două apartamente distincte. Casa este primitoare si bine intretinuta, (pretabila pentru doua familii) cu o locatie ideala in zona Fratelia din Timisoara. Aceasta proprietate unica este compusa din subsol, parter si etaj cu o suprafata utila generoas de 155 ...

1251 EUR/m2 | 255 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Garsonieră, zona Sagului-Dâmbovița-Lidl
11
1

Garsonieră, zona Sagului-Dâmbovița-Lidl

De vânzare garsonieră, etajul 4 din5,amenajată,mobilată si utilată cu toate electrocasnicele. Bloc normal de locuințe cu doua apartamente pe nivel.Locația garsonierei este foarte buna, zona Sagului-Dâmbovița, in apropierea mijloaceleor de transport si supermarket Lidll .Prețul solicitat de proprietar ...

18 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1   2 Duplex  nou, Parta
7
3

1 2 Duplex nou, Parta

De vânzare 1 2 Duplex cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară. Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Parta, Timis

casa cu etaj din caramida in satul visag
6
8

casa cu etaj din caramida in satul visag

vind casa din cărămidă proterm construcție nouă. cu etaj 2 dormitoare și o bae sus . la parter salon o bae. bucatarie și un spais. termopane antracit cum se vede în poză. este tencuită la exterior. interior la roșu. plus o casă din lemn construite mai veche dar renovată cu 2 dormitoare. living bae . ...

500 EUR/m2 | 180 m2

Visag, Timis

Teren intravilan Mosnita Noua,
4
23

Teren intravilan Mosnita Noua,

Vand Teren intravilan de 586m in Mosnita Noua , aproape de Drumul Boilor, cu posibilitatea de a construi P+1E+M, avand in apropiere toate uitilitatile necesare si aflandu-se in planul de dezvoltare al localitatii. Terenul dispune de 2 fronturi stradale. Tel. WhatsApp

586 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

 DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara
11
9

DUPLEX NOU , la 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand schimb teren dumbravita 3 ha
7
22

Vand schimb teren dumbravita 3 ha

Vand schimb teren Dumbravita -30000 mp(3 ha), acces direct, 150m pe DE, din centura de nord intre Dunca si ieșirea spre Covaci. Front stradal de 105mp. se vinde și în rate!!! 17 euro mp - URGENT!!!

30,000 m2

Dumbravita, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
9

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

ofer spre inchiriere
10
1

ofer spre inchiriere

apartament spațios cu 3 camere decomandat,etaj 7 cu lift, renovat nou tot,electrocasnice în garanție, clima ,centrala, wifi, zona este de interes aproape de centrul orașului, balcon cu priveliște spre apus.,liniște nu se aude zgomotul orașului. parcare in spatele blocului, farmacii, bancă, creșă, market ...

70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3034) Giroc (271) Dumbravita (264) Lugoj (226) Mosnita Noua (164) Sacalaz (108) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (63) Sanandrei (53) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (46) Remetea Mare (41) Sannicolau Mare (39) Buzias (37) Giarmata-Vii (37) Jimbolia (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Recas (28) Becicherecu Mic (27) Urseni (27) Jebel (26) Faget (24) Parta (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Utvin (21) Deta (19) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Hitias (16) Ortisoara (15) Dragsina (14) Satchinez (14) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Cebza (12) Padureni (12) Varias (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Alios (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Carani (9) Carpinis (9) Cenei (9) Nadrag (9) Seceani (9) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Topolovatu Mare (8) Balint (7) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Silagiu (7) Tomnatic (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Cornesti (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)