Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apt cu 2 camere Aradului Torontalului
10
13

Apt cu 2 camere Aradului Torontalului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aradului Torontalului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -dormitor, -bucatarie -baie -balcon -loc de parcare Pentru alte detalii nu ezitati ...

53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare
11
1

COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare

Favorit Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare un duplex cu 3 camere, situat în Remetea Mare, la doar 200 metri de strada principală, într-o zonă liniștită, cu acces facil. Imobilul beneficiază de toate utilitățile: apă, curent, gaz și canalizare. Strada este asfaltată și dispune de iluminat ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
4

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan 5.755 mp   Lugoj, zona Str. Lalelelor, aproape de intravilan
1
1

Teren extravilan 5.755 mp Lugoj, zona Str. Lalelelor, aproape de intravilan

Vând teren extravilan în Lugoj, zona Strada Lalelelor, cu suprafața de 5.755 mp, situat foarte aproape de intravilan, într-o zonă în dezvoltare. Terenul este potrivit pentru investiție, având potențial bun pe termen mediu, datorită extinderii zonei și proximității față de intravilan. Acces facil. Pret: ...

5,755 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Tiny House 22mp
11
1

Tiny House 22mp

Tiny House este o locuință compactă și eficient compartimentată, cu o suprafață de 22 mp și o înălțime de 2,60 m, ideală pentru cei care apreciază un stil de viață minimalist, dar confortabil. Construită pe structură din metal și lemn, casa este compartimentată inteligent și oferă: bucătărie complet ...

Sanandrei, Timis

Proprietar,vand teren Giroc chisoda, asfalt toate utilitatile, pozitie excelenta
2
5

Proprietar,vand teren chisoda, asfalt toate utilitatile (apa, canal, Gaz, curent), pozitie excelenta, intre barierele de acces in Giroc Chisoda. pe str. Strugurilor. Este a doua parcela de la colt, Front stradat15,3m. Suprafata totala 591, Regim P+1+M, zona de case, fara blocuri construite in zona!

591 m2

Chisoda, Timis

Loc de veci
1

Loc de veci

Vând jumătate de loc dublu,amenajat exterior,în cimitirul Rusu Sirianu, Timișoara.Pret 12000 lei,negociabil.Contact pe numărul

Timisoara, Timis

Vand teren agricol in Becicherecu Mic
2
2

Vand teren agricol in Becicherecu Mic

Vand teren extravilan, arabil, in suprafata de 10.000 mp, situat in partea stanga a drumului intre Becicherecu Mic si Biled.

Becicherecu Mic, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit, necesita renovat. Vanzare 1500 EUR. m2 .

1500 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartamente Premium noi cu 3 camere   80 mp utili, la cheie   Zona IKEA - Dumbravita
9
2

Apartamente Premium noi cu 3 camere 80 mp utili, la cheie Zona IKEA - Dumbravita

Proprietar Apartamente Premium 3 camere, 80 mp finisaje la alegere Disponibile: Etaj 1 168.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Parter disponibil apartamentul din față, cu grădină de 75 mp 190.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Fiecare apartament include 2 locuri ...

2100 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar - Apartamente 3 Camere 80 Mp2 Util - Proprietar - Finisaje la Alegere
10
1

Proprietar Apartamente Premium 3 camere, 80 mp finisaje la alegere Disponibile: Etaj 1 168.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Parter disponibil apartamentul din față, cu grădină de 75 mp 190.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Fiecare apartament include 2 locuri de ...

2100 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

 Apartament 3 camere decomandat
8
4

Apartament 3 camere decomandat

Inchirieiz apartament 3 camere zona Planetelor, Giroc, in proximitatea Lidl, Mega Image, BT, Prospero Penny, fiind compartimentat: scara interioara, living cu bucatarie open space, 2 dormitoare, hol, baie cu cada si balcon mobilat si utilat, TV Samsung, masina de spalat rufe Electrolux, plita pe gaz, ...

72 m2

Giroc, Timis

Incichiriez parterul unei case cu etaj .
10
26

Incichiriez parterul unei case cu etaj .

Proprietar, închiriez in casa cu etaj parterul,135mp. 3 camere goale, bucătărie mobilată, baie, balcon închis, parchet masiv,lambriuri ,gresie faianță zugrăvit recent , Curent tri și mono fazic, încălzire centrală proprie, climă, contoare separate,intrare separata etc. Pentru birouri, sedi firma, cabinete ...

135 m2

Timisoara, Timis

Vând casă în Chișoda.
9
3

Vând casă în Chișoda.

Vând casă în Chișoda, parter, etaj, pod, cu teren, 460 m2. Frontul stradal are 18 m. Casa are 4 camere, 4 bai, 2 terase, garaj încălzit, cameră tehnică, hidrofor. Casa este orientată spre sud și se pretează la aplicare de panouri fotovoltaice. Încălzirea este pe gaz. Televiziune prin cablu și internet. ...

1417 EUR/m2 | 180 m2

Chisoda, Timis

Spatiu  Iosefin
8

Spatiu Iosefin

Ofer spre închiriere imobil cu 2 camere ideal pentru spatiu comercial,cabinet,birou,laborator. Suprafața de 50mp compus din: - 2camere - baie - hol acces Imobilul este situat pe str. Iancu Văcărescu, cartierul Iosefin, lângă policlinica Văcărescu. Nu e sad îl facem.

50 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren extravilan (intravilan) Mehala Str. Petru Vintila 3950mp
4
1

Proprietar, vand teren în spatele pieței de legume Mehala (Str. Petru Vintila), 3950mp, incadrat P.U.G., acte in regula, 38m front stradal, strada asfaltata, toate utilitatile in fata terenului, 400.000 EUR.

Mehala, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala
10
18

Casa individuala

Casa individuala 3dormitoare 2 băii living bucătărie terasa acoperita camara teren 400mp polistiren de 15 cm incalzire in pardoseala placa de beton casa se vinde la cheie cu toate utilitatile gaz apa rete canal.curent electric 120 mp utili

1158 EUR/m2 | 120 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro  mp 1

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro mp

Comision 0, direct de la proprietar Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Dumbrăvița, pe Strada Speranței nr. 3, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către principalele artere. Utilitati: apa, curent, gaz Detalii teren: Suprafață totală: 1 930 mp Teren intravilan pe care se ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Apartamente COMISION 0 la cheie de vânzare direct de la PROPRIETAR, TVA inclus
7
5

APARTAMENTE la cheie de vânzare DIRECT de la PROPRIETAR în Dumbrăvița, pe bld. Ion Creangă, colț cu Petre Țuțea, situate la Nivelul I și II ale unui bloc cu o suprafață de 68 mp + balcon 20 mp configurate astfel: -hol -2 dormitoare -living + bucătărie open space -baie -un balcon -1 loc de parcare inclus ...

2096 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Apartament Garsoniera Chirie Timisoara Iulius Mall
5
15

Apartament Garsoniera Chirie Timisoara Iulius Mall

Nu doresc promovare de la agentii imobiliare! Atentie la agentia imobiliara Investopedia ( cu care eu si alti proprietari nu avem nimic de-a face) care cere 300 de lei pentru a va prezenta baza lor de date formata din anunturi ca si al meu care se gasesc liber pe internet. Inchiriere studio garsoniera ...