Casa cu teren, de vanzare in Comuna BARA
Vând casă în comuna Bara, județul Timiș suprafață construită 150 mp anexe 112 mp curte 874 mp grădină arabil 1401 mp apă potabilă trasă în curte fântâna în curte
133 EUR/m2 | 150 m2
Bara, Timis
9 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
133 EUR/m2 | 150 m2
Bara, Timis
9 mai
Apartament cu 2 camere in Bloc Nou in zona Eso, et 1, aproape de mijloc de trasnport in comun, 53 mp utili si o terasa de11 mp, finisaje de calitate, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire prin pardosaeala,baie cu geam, usi mega door un loc de parcare inclus in pret.Detalii tehnice: bloc intergal ...
1981 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Giroc, Timis
7 mai
Vilă vintage restaurată disponibilă pentru închiriere pe termen lung. Locuiește într-un spațiu cu personalitate, la doar 3 minute de centrul orașului Lugoj. Această vilă elegantă, restaurată cu atenție, oferă intimitate deplină și un ambient rafinat ideal pentru cei care caută un cămin stabil, ...
160 m2
Central, Lugoj, Timis
30 aprilie
De vanzare teren intravilan Sat Salciua Noua comuna Pischia, judetul Timis. Distant din centrul Timisoarei 37 km. Terenul se afla la marginea padurii, are priveliste deosebita fiind inconjurat de padure. Proiect cu PUZ aprobat POT si CUT S+P+2E 1E+M. In viitor terenul va face parte dintr-un complex ...
Salciua Noua, Timis
5 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Buna! Proprietar, inchiriez apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, bucatarie si terasa in zona Lunei, aproape de Complexul Studentesc, intr-o zona linistita ce permite accesul facil catre zona de centru si Iulius Mall. Apartamentul este complet mobilat si utilat, incalzire cu centrala proprie, masina ...
70 m2
Lunei, Timisoara, Timis
azi 10:24
Vand apartament 3 camere decomandat,confort 1 pe doua parti compus din 3 camere cu doua balcoane inchise , 2 bai o bucatarie mare si un hol in Z. Apartamentul esre la etajul 2 dintr-un bloc cu 5 etaje si anvelopat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport si la 1 min scola gen .27 si ...
1639 EUR/m2 | 72 m2
Timisoara, Timis
azi 10:22
Proprietar vand 1 2 duplex mobilat ,utilat modern la comanda cu mobila fara manere cu push si paturi bomspring. Are toate utilitatile apa,canal,curent,gaz ,aer conditionat,incalzire pardoseala pe gaz. Terenul are 414m patrati ,gard placi beton ,curtea in fata si spate pavata si gazon.In curte este o ...
2288 EUR/m2 | 80 m2
Mosnita Noua, Timis
azi 10:22
Propietar vând apartament 2 camere cu balcon etaj 4 Semidecomandat 42mp Finisaje Lux in calea sagului zona turist str Ana ipatescu 2 min de mall city piața aurora școli bănci farmaci magazine transporturi parcări etcc complet renovat încă se lucrează și se folosesc materiale premium se vinde la prețul ...
2143 EUR/m2 | 42 m2
Dâmbovița, Timisoara, Timis
azi 10:22
Vand apartament 3 camere decomandat ,confort 1 situat pe doua parti la etajul 2 in Calea Sagului pe strada Frunzei Blocul este anvelopat este situat intr-o pozitie foarte buna. Apartamentul are 3 camere ,2 bai,2 balcoane inchise ,1 bucatarie mare si un hol in Z .Apartamentul este izolat si pe interior ...
1616 EUR/m2 | 73 m2
Timisoara, Timis
azi 10:21
Casa de vanzare Lugoj Timis,cu posibilitatea de a fi folosita si ca spatii commerciale. Ultracentral ,zona 0 ,cu toate utilitatile (2 centrale proprii ,racordate la gas,1 boiler de 100 l ,aer conditionat). 4 camere,2 bai mari si 1 mica, curte+ anexe. Pret 120000 euro, negociabil. Informatii la tel ...
686 EUR/m2 | 175 m2
Lugoj, Timis
azi 10:21
Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1 semidecomandat, parter înalt S-64 mp, gaz centrala termica pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, balcon, blocul este izolat termic exterior, mobilat, utilat, aproape de Iulius Mall, piața Dacia. Zona : Bulevardul Circumvalatiunii Preț : ...
64 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 10:20
Casă spațioasă cu teren generos de vânzare Alios, comuna Mașloc, județul Timiș Dacă îți dorești liniște, spațiu și confort, această proprietate este alegerea perfectă! Situată în localitatea Alios, la doar 40 km de Timișoara, casa oferă toate condițiile pentru un trai relaxant, departe de agitația ...
573 EUR/m2 | 96 m2
Alios, Timis
azi 10:20
Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 10:20
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 10:20
Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro
Bucovat (Remetea Mare), Timis
azi 10:20
Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.
Timisoara, Timis
azi 10:19
Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.
Timisoara, Timis
azi 10:19
Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro
Cerneteaz, Timis
azi 10:19
De vanzare in Utvin, Timis la doar 8 km de Timișoara vila pe 4 nivele (demisol, parter, etaj si mansarda) cu suprafata utila de aprox. 360 mp si teren de 500 mp cu 2 accese auto si garaj. Se poate structura in pana la 4 apartamente complet separate. Se vinde mobilata si utilata complet, conform pozelor. ...
546 EUR/m2 | 360 m2
Timisoara, Timis
azi 10:19
Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...
514 EUR/m2 | 700 m2
Timisoara, Timis
azi 10:19
Spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere.
17,800 m2
Timisoara, Timis
azi 10:19
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 10:19
Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.
1636 EUR/m2 | 22 m2
Buziasului, Timisoara, Timis
azi 10:18
Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro
1063 EUR/m2 | 80 m2
Timisoara, Timis
azi 10:18