Vand teren extravilan jebel
Vand teren extravilan( agricol) in comuna Jebel.Suprafata 2,48 ha aproape de sat.Terenul este pe persoana fizica. Informatii la tel. .
Jebel, Timis
ieri 11:59
Anunțuri promovate – Vezi toate
Jebel, Timis
ieri 11:59
Ofer spre vanzare teren 724 mp front stradal 36 m liniari , pe colt ( str Narciselor cu str Branduselor ) ideal pentru constructia unui dublex sau a unei case inviduale . Terenul beneficiaza de gaz , curent , asfalt . Pret 99 euro mp
724 m2
Sanandrei, Timis
ieri 13:57
Vând teren pentru casă front stradal 18 m suprafața 566 mp, cu posibilitate de plată în rate direct de la proprietar pe perioada maximă de 2 ani. Ofertă limitată pentru martie 2026: plată în rate cu avans minim 8000 EUR, rata 750 EUR lunar timp de 24 luni. Utilitățile incluse în preț curent electric, ...
566 m2
VEST, Sanmihaiu Roman, Timis
18 mai
Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...
1328 EUR/m2 | 67 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Se ofera spre inchiriere un apartament cu doua camere, balcon si dressing, plus loc de parcare privat in curtea blocului. Aparamentul este complet mobilat, dispune de clima si centrala proprie pe gaz, noua, schimbata in cursul anului 2026.
60 m2
Giroc, Giroc, Timis
azi 01:49
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 01:25
Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...
18 m2
Timisoara, Timis
azi 01:23
vand apartament semidecomandat in localitatea Deta etaj 2 renovat instalatie de curent noua instalatie de incalzire noua aer conditionat fara balcon
743 EUR/m2 | 70 m2
Deta, Timis
azi 01:20
vand casa in comuna si anexe in comuna denta
627 EUR/m2 | 110 m2
Denta, Timis
azi 01:20
vand casa individuala solida, zona linistita,doua fronturi stradale, pereti grosi caramida,izolata termic,suprafata constru ita 150m,3camere,hol mare, hol mic,bucatarie,baie camera alimente,curte ,garaj,2 locuri parcare, poarta acces auto,poarta acces pietoni,gradina in fata casei,incalzire centrala ...
1200 EUR/m2 | 150 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 01:13
Vand 1860 mp teren intravilan ultracentral,front stradal 21m cu toate utilitatile la strada,curent,gaz, canalizare, apa este deja racordata la interior.
CENTRU, Parta, Timis
azi 01:10
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 01:10
Iti place? Este de vanzare, Proprietar, vand imobil nou, la 12 km de Timișoara, la Remetea Mare ,construit în 2022, cu suflet . Garsonieră cochetă,studio, complet mobilată și utilată , la parter gata să-ți devină acasă sau refugiu de weekend. Luminoasă, aerisită, cu finisaje moderne și detalii atent ...
2688 EUR/m2 | 26 m2
Remetea Mare, Timis
azi 01:05
Vand casa P+M cu teren in Giarmata Vii . Casa cu terenul ocupa imreuna suprafata de 2200 mp din care suprafata utila a casei este de 280 mp. Casa este finisata avand la parter incaperile: bucatarie, sufragerie, camera de zi, baie de serviciu, camera tehnica, garaj interior incalzit si la mansarda: 2 ...
1607 EUR/m2 | 280 m2
Giarmata-Vii, Timis
azi 00:53
Proprietar închiriez apartament cu 2 camere zona Lipovei,et 2, mobilat si utilat complet,centrala gaz, 46mp,semidecomandat,balcon,etc. Disponibil imediat. Chiria este 350 euro plus 350 euro garanția Mai multe detalii la tel
46 m2
Timisoara, Timis
azi 00:48
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 00:37
Inchiriez tren de Servicii in Dumbravita pe Ion Creanga pe colt cu Liviu Rebreanu.Pe termen lung.758m2. Terenul are doua fronturi stradale, unul pe Ion Creanga iar celalant pe Liviu Rebreanu. Ideal pentru o afacere.....
Dumbravita, Timis
azi 00:16
Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...
25,000 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:41
închiriez garsonieră 270 euro +300 garanția zona Lipovei renovată recent totul este nou și complecta cu toate utilitățile mai multe detalii la telefon
30 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:40
Oportunitate de investiție Teren strategic VGP Ghiroda (Timișoara) Se oferă spre vânzare un teren extravilan situat în una dintre cele mai dinamice și rapide zone de dezvoltare industrială din vestul României Ghiroda, în imediata proximitate a VGP Park Timișoara și a principalelor artere logistice ...
10,153 m2
Ghiroda, Timis
ieri 23:38
Teren extravilan de vânzare 8.077 mp Ghiroda lângă Centura Sud Timișoara Proprietar vând teren extravilan situat în Ghiroda, poziționat strategic în apropierea Centurii Sud a Timișoarei, la aproximativ 50 metri de aceasta. Zona este în plină dezvoltare, cu acces rapid către oraș și principalele ...
8,077 m2
Ghiroda, Timis
ieri 23:38
închiriez garsonieră in zona UMT, pădurea Verde, aproape de Continental și TRW, bloc izolat termic, acoperiș cu țiglă, etaj 4. Dotări: -mașină de spălat -frigider - cadă baie - boiler De reținut este că închirierea se face pentru o singură persoană, (există un singur pat de o persoană) Garanție ...