Închiriez apartament open space în Timisoara in zona Giroc -Uzina de apă.
Apartamentul este in bloc nou la etajul 2 cu loc de parcare, zonă liniștită fara fluctuație de mașini este mobilat și utilat.
48 m2
Timisoara, Timis
azi 11:01
Anunțuri promovate – Vezi toate
48 m2
Timisoara, Timis
azi 11:01
Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...
1183 EUR/m2 | 186 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
18 mai
Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055
2521 EUR/m2 | 48 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
azi 16:35
Imobilul este situat în vatră veche a satului, și este desfășurat pe parter și mansardă. La parter se regăsește o bucătărie, o zonă de living și dining, o baie cu duș, un dormitor și o zonă de depozitare. La mansardă se regăsesc 2 dormitoare( dormitorul matrimonial dispune de dressing și balcon), o baie ...
1633 EUR/m2 | 150 m2
Sanandrei, Timis
azi 12:45
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg
1708 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012
1887 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012
1651 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
Se ofera spre inchiriere un apartament cu doua camere, balcon si dressing, plus loc de parcare privat in curtea blocului. Aparamentul este complet mobilat, dispune de clima si centrala proprie pe gaz, noua, schimbata in cursul anului 2026.
60 m2
Giroc, Giroc, Timis
azi 01:49
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 01:25
Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...
18 m2
Timisoara, Timis
azi 01:23
vand apartament semidecomandat in localitatea Deta etaj 2 renovat instalatie de curent noua instalatie de incalzire noua aer conditionat fara balcon
743 EUR/m2 | 70 m2
Deta, Timis
azi 01:20
vand casa in comuna si anexe in comuna denta certificat de performanta energetica C
627 EUR/m2 | 110 m2
Denta, Timis
azi 01:20
vand casa individuala solida, zona linistita,doua fronturi stradale, pereti grosi caramida,izolata termic,suprafata constru ita 150m,3camere,hol mare, hol mic,bucatarie,baie camera alimente,curte ,garaj,2 locuri parcare, poarta acces auto,poarta acces pietoni,gradina in fata casei,incalzire centrala ...
1200 EUR/m2 | 150 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 01:13
Vand 1860 mp teren intravilan ultracentral,front stradal 21m cu toate utilitatile la strada,curent,gaz, canalizare, apa este deja racordata la interior.
CENTRU, Parta, Timis
azi 01:10
Iti place? Este de vanzare, Proprietar, vand imobil nou, la 12 km de Timișoara, la Remetea Mare ,construit în 2022, cu suflet . Garsonieră cochetă,studio, complet mobilată și utilată , la parter gata să-ți devină acasă sau refugiu de weekend. Luminoasă, aerisită, cu finisaje moderne și detalii atent ...
2688 EUR/m2 | 26 m2
Remetea Mare, Timis
azi 01:05
Vand casa P+M cu teren in Giarmata Vii . Casa cu terenul ocupa imreuna suprafata de 2200 mp din care suprafata utila a casei este de 280 mp. Casa este finisata avand la parter incaperile: bucatarie, sufragerie, camera de zi, baie de serviciu, camera tehnica, garaj interior incalzit si la mansarda: 2 ...
1607 EUR/m2 | 280 m2
Giarmata-Vii, Timis
azi 00:53
Proprietar închiriez apartament cu 2 camere zona Lipovei,et 2, mobilat si utilat complet,centrala gaz, 46mp,semidecomandat,balcon,etc. Disponibil imediat. Chiria este 350 euro plus 350 euro garanția Mai multe detalii la tel
46 m2
Timisoara, Timis
azi 00:48
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 00:37
Inchiriez tren de Servicii in Dumbravita pe Ion Creanga pe colt cu Liviu Rebreanu.Pe termen lung.758m2. Terenul are doua fronturi stradale, unul pe Ion Creanga iar celalant pe Liviu Rebreanu. Ideal pentru o afacere.....
Dumbravita, Timis
azi 00:16
Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...
25,000 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:41
închiriez garsonieră 270 euro +300 garanția zona Lipovei renovată recent totul este nou și complecta cu toate utilitățile mai multe detalii la telefon
30 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:40
Oportunitate de investiție Teren strategic VGP Ghiroda (Timișoara) Se oferă spre vânzare un teren extravilan situat în una dintre cele mai dinamice și rapide zone de dezvoltare industrială din vestul României Ghiroda, în imediata proximitate a VGP Park Timișoara și a principalelor artere logistice ...
10,153 m2
Ghiroda, Timis
ieri 23:38