Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vilă mare-individuală,ideală pentru clinică,sanatoriu,azil de bătrâni.
5
1

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Sag, Timis

Promovat
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă   zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase
5
1

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
1

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim
5

Proprietar Inchiriez apartament decomandat Braytim

Inchiriez apartament 2 camere, decomandate, prima inchiriere, Braytim, str Carabusului nr 5, complet mobilat si utilat, totul nou, folie pe mobila (este alba lucioasa in bucatarie si living), masina spalat Bosch, frigider Samsung, cuptor si plita Electrolux, aer conditionat, centrala gaz Viessman cu ...

57 m2

Giroc, Timis

Direct de la proprietar - Vatra Veche Șag
5
2

Direct de la proprietar - Vatra Veche Șag

1 2 duplex de vânzare direct de la proprietar în Șag, în Vatra Veche, în apropiere de școală, cabinet medical, primărie, stație de autobuz, magazine alimentare. Parter + mansarda, 3 dormitoare, 2 bai, 1 living spațios, bucătărie open space, camera tehnica, garaj, terasa. 125 m2 utili + terasa 14 m2. ...

1200 EUR/m2 | 125 m2

Sag, Timis

PROPRIETAR | Vand 1 2 duplex | 3 camere | 2 bai | Mobilat si utilat.Teren generos 414mp.Mosnita Noua
10
2

Ofer spre vânzare direct de la proprietar 1 2 duplex situat în Moșnița Nouă, într-o zonă liniștită, la doar 50 m de asfalt, cu acces facil către principalele puncte de interes. Suprafață utilă: 80 mp Teren generos: 414 mp, anexă 15 mp (cu utilități trase, ideală pentru bucătărie de vară sau depozitare, ...

2287 EUR/m2 | 80 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare direct de la proprietar ap. 2 camere, Et. 1, Str. Munteniei
10
19

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Mehala, Timisoara, Timis

PET FRIENDLY Apartament Tipografilor Medicina Take Ionescu Vivalia ISHO Unirii Victoriei Iulius
7
7

Contact telefonic : zero 7 8 sapte 3 2 cinci 7 5 sase Apartamentul este Pet Friendly si este situat in cartierul Tipografilor din Timisoara, in imediata proximitate a tuturor punctelor de interes mentionate in titlul anuntului, Dispunand compartimentarea ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
5

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Privat, 907mp, Lucian Blaga, Dumbravita,145.120E
3
33

Privat, 907mp, Lucian Blaga, Dumbravita,145.120E

907mp, fs 18m, cu Certificat de urbanism, pe o strada secundara, are toate utilitatile, Dumbravita, zona linistita, aproape de un parc de 1400mp, 160E mp, fix

907 m2

Dumbravita, Timis

Proprietar, Balcescu-Dumbravita-Padure,1590mp,fs 31m, 250E mp
2
6

Teren 1590mp, fs 31m, canalizare gravitationala, Dumbravita-vatra satului, cu casa veche, 250E mp (sau 1353mp, fs 31m)

1,590 m2

Dumbravita, Timis

Garsoniera Dambovita 45500 euro
4

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 400 euro
5

2 camere Girocului 400 euro

ofer spre închiriere apartament cu 2 camere Cf 2 mobilat și utilat etaj 1 preț 400 euro tel 0727516012

45 m2

Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vând casă în comuna Pesac.
4
9

Vând casă în comuna Pesac.

De vânzare casă cu 4 camere ,bucătărie,baie,garaj și o mică grădină,rog nu sunați fără rost ,cel mai bine este să se vină la fața locului.Preț negociabil...

91 EUR/m2 | 718 m2

Pesac, Timis

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara
1

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara

vând acest teren de 2800 mp la 8 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.

Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Teren extravilan Săcălaz
3
5

Teren extravilan Săcălaz

Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...

1,943 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
20
7

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...