Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500  E
10
7

DIRECT PROPRIETAR Vand Apartament in Bloc Nou in Giroc Zona Lidl 95500 E

APARTAMENT Spațios cu 2 CAMERE în BLOC NOU IN GIROC de la Proprietar 95000 E Proprietar Vând Apartament cu 2 camere spațios, având o suprafata utila de 52,4 mp + Balcon separat de 7 mp, Ap este confort 1 Spatios, în Bloc Nou construit Finalizare martie 2026, finisaje calitative, parchet Egger Germania, ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren cu casa, comuna Giroc
10

Teren cu casa, comuna Giroc

Investitie Teren cu casa de vanzare , 4 apartamente si anexe in comuna Giroc langa Hotel Trio, 2 apartamente cu 2 camere si 2 apartamente cu cate o camera, suprafata utila 180 mp si teren total in suprafata de 1980 mp, pivnita, parter si pod, incalzire partial pe gaz si partial electric, caramida porotherm, ...

1,980 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament  cu două camere in Dumbravita
5

Apartament cu două camere in Dumbravita

Ofer spre inchiriere apartament decomandat cu doua camere , spațios, bucătărie separata, etaj 1, doua locuri de parcare, mobilat si utilat.

53 m2

Petre Tutea, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Garsoniera Chirie Timisoara Iulius Mall
5
13

Apartament Garsoniera Chirie Timisoara Iulius Mall

Nu doresc promovare de la agentii imobiliare! Atentie la agentia imobiliara Investopedia ( cu care eu si alti proprietari nu avem nimic de-a face) care cere 300 de lei pentru a va prezenta baza lor de date formata din anunturi ca si al meu care se gasesc liber pe internet. Inchiriere studio garsoniera ...

25 m2

Timisoara, Timis

Casa Chisoda 215000 neg
23
7

Casa Chisoda 215000 neg

**WOWC CHisoda Casa ta, casa de vis te așteaptă în Chișoda!** Îți dorești liniște, aer curat și un cămin unde fiecare zi să fie o vacanță? Acest **duplex modern, utilat și mobilat complet** este alegerea perfectă pentru familia ta! **Detalii care fac diferența:** * Suprafață teren: ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat

Apartament de inchiriat

Apartament 2 dormitoare,1 bucatarie cu living,2bai,centrala proprie,încălzire in pardoseala,clima,masina spălat rufe,aparate casnice bucătărie , mobilat complet, etaj 1, două locuri de parcare.

78 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
3

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

inchireiere teren
1

inchireiere teren

Oferim spre închiriere un teren de 800 de metri pătrați, situat in Dumbravita pe Bulevardul Petre Tutea in vecinatatea intersectiei cu Ion Creanga, magazinul Profi. Locația este ușor accesibilă, cu trafic intens și vizibilitate excelentă. Pentru detalii suplimentare, ne puteți contac ...

800 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan cu fundație,elevatie, placa si proiect de casa P+M
9
1

Teren intravilan in localitatea Becicherecu Mic, jud. Timiș, suparafata totala teren 500 mp, fundatie, elevatie si placa finalizate, cu utilitati., proiect si autorizatie de constructie eliberate. Terenul se gaseste in PUZ. Numar fronturi: -1 cu deschidere de 14 m Utilitati: -Apa de la retea -Curent ...

Becicherecu Mic, Timis

Teren intravilan Mosnita Noua,
4
23

Teren intravilan Mosnita Noua,

Vand Teren intravilan de 586m in Mosnita Noua , aproape de Drumul Boilor, cu posibilitatea de a construi P+1E+M, avand in apropiere toate uitilitatile necesare si aflandu-se in planul de dezvoltare al localitatii. Terenul dispune de 2 fronturi stradale. Tel. WhatsApp