Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere Soarelui et 3, centrala proprie
9
3

Apartament 3 camere Soarelui et 3, centrala proprie

Inchiriez apartament decomandat 3 camere, etajul 3 din 4 situat in Timisoara, Bd Sudului cu vedere spre curte interioara. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport, iar in imprejurimi se gasesc magazine comerciale (Sud Plaza, Carrefour Market,..) Gradinita Waldorf, Scoala 30, Spitalul ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală
2

Casa individuală

Proprietar, vând casă individuală Parter în vatra veche a satului, la cheie cu 140000EURO. Casa este alcătuită din 3 camere,baie, bucătărie, teren. Com. Sânandrei, jud. Timiș, str. Liniștei, Nr 24.

1628 EUR/m2 | 86 m2

Vatra Veche , Sanandrei, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan Folea Timis
2
8

Teren extravilan Folea Timis

vând teren arabil+faneata 1,5ha zona Valea Mat între localitatea Folea și comuna Voiteg

Folea, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 c
9

Inchiriez apartament 2 c

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Apartamentul este renovat curat si arata foarte bine ,este amplasat la etajul 1,blocul este anvelopat.Perioada minima este de 1an.Este amplasat in apropierea Spitalului JUDEȚAN

60 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara 5

Teren pentru Duplex sau Casa Individuală, intravilan în Timișoara

Teren intravilan în Timișoara, Certificat Urbanism emis in 2026 pentru Duplex- locuinte cuplate sau casa individuală, strada Ioan Slavici, toate utilitățile, 1259 mp. FS: 11,5 m, Preț: 125.000 euro. Tel:

1,259 m2

Timisoara, Timis

LUGOJ-Cabinet Medical
7
4

LUGOJ-Cabinet Medical

Vindem in Lugoj (Timis)-Cabinet Medical, ultracentral ( fosta Policlinica de Adulti ), Str.Oltului Nr.3, fost cabinet de Medicina Familiei, parter + mezanin, 45 mp utili (3 incaperi, vestiar, hol, 2 WC-uri, spatiu depozitare, scari acces, spatiu verde ( in curte comuna ), incalzire cu convectori pe ...

1133 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Lugoj, Timis

Promovat
Pasune si livada masloc

Pasune si livada masloc

8700 m de pasune si 5400 livada pruni masloc jud timis

14,100 m2

Masloc, Timis

Promovat
Proprietar inchiriez apartament Piata Libertatii
9
1

Proprietar inchiriez apartament Piata Libertatii

Proprietar, închiriez apartament, piata Libertatii et 2, 132 mp, regim de inaltime 4m. 3 camere, doua bai, 1 bucatarie, balcon cu vedere in piata Libertatii. Apartamentul este mobilat si utilat complet avand centrala proprie, clima, tv, bucatarii si bai utilate. Pentru mai multe informatii va rog sa ...

132 m2

Timisoara, Timis

Vând casă + teren
2

Vând casă + teren

Casă bătrânească de vânzare în Sânnicolau Mare, Strada Cluj, numarul 30, situată pe teren intravilan generos de aproximativ 1439 m + teren lipit de aceeași dimensiune. Proprietatea dispune de 4 dormitoare, bucătărie, cămară, baie și anexe grajduri. Utilități disponibile: apă și curent conectate, gaz ...

1,439 m2

Sannicolau Mare, Timis

Proprietar închiriez teren

Proprietar închiriez teren

Proprietar închiriez teren în Carpinis Timisoara lângă izlaz ideat pt hale parc auto sau orice altă afacere Suprafața de 5000 m2

5,000 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Pădureni judetul Timiș
1
2

Teren intravilan Pădureni judetul Timiș

Vând teren intravilan in comuna Pădureni; Suprafața: 1656 mp; Front stradal 17 m; Toate utilitățile in fata parcelei: -asfalt -apa -canal -curent 30 euro mp

Padureni, Timis

Teren pentru casă Pădureni (Timiș)
2
20

Teren pentru casă Pădureni (Timiș)

Padureni, Timis

Teren casa Cornesti-Timis
10
21

Teren casa Cornesti-Timis

Teren intravilan cu destinație rezidențiala în Cornești, jud. Timiș, parcele cu CF construibile, direct de la propietar, suprafețe 805 mp, cu front stradal de 19,89 ml, 20 km fața de Timișoara, spre Arad. Parcelele sunt neîmprejmuite, sunt pichetate în cele 4 colțuri, drumul de acces (partea circulabilă) ...