Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...
1998 EUR/m2 | 50 m2
Giroc, Timis
20 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1998 EUR/m2 | 50 m2
Giroc, Timis
20 mai
Garaj sub bloc de închiriere ,aprox. 20 mp. Curent, apă.... disponibil. Bulevardul Corneliu Coposu.
20 m2
Complex Studențesc, Timisoara, Timis
ieri 10:16
Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
ieri 21:21
închiriez garsonieră in Calea Buziasului,la preț 200 +250 garanție,complect utilată și ocupabila rapid
18 m2
Timisoara, Timis
22 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vânzare teren locație centrală Ianova, 1745 m2 doua fronturi stradale 17 ml 15ml , gaz , curent fântână la colțul străzii ,iluminat stradal posibilitatea construirii a doua case .
1,745 m2
Ianova, Timis
azi 06:26
Vând sau schimb cu apartament, casă înșiruită sau duplex + diferenta.Locație de Top la un minut ( la pas) de viitoarea școală și gradinită - casă individuala 256 m construiți , situata pe o stradă foarte lata, doar cu case individuale,asfaltata in spatele magazinului Ikea, pe strada Brasilia(între Praga ...
1807 EUR/m2 | 150 m2
Dumbravita, Timis
azi 06:23
*Casa ta ideală la doar 10 minute de Timișoara! 3 camere, garaj, terasă și multe alte surprize 399.000 EUR negociabil* Vrei un cămin spațios și primitor aproape de oraș? Avem o casă grozavă, situată chiar în spatele reprezentanței BMW, la doar 10 minute cu mașina de centrul Timișoarei și 5 minute ...
2000 EUR/m2 | 200 m2
Ghiroda, Timis
azi 06:14
Proprietar vând casă bătrânească individuală, demolabilă, situată în cartierul Mehala, zonă semicentrală, pe un teren de 250 mp. Front stradal: 12 ml. Terenul beneficiază de utilități: apă (puț forat) canalizare curent internet gaz la aproximativ 3 m Acces facil, stradă liniștită, zonă exclusiv doar ...
2495 EUR/m2 | 95 m2
Mehala, Timisoara, Timis
azi 06:12
Proprietar, vand o parcela teren extravilan, 2900mp, intabulat, cu deschidere la sosea DJ591, front stradal 25m. Langa parcela exista conducta de gaz si apa. Pret fix 35euro/mp (Nenegociabil)
Sanmihaiu Roman, Timis
azi 06:08
Vand teren 11600 mp , in Timisoara langa Uzina de Apa str. Lavandei, toate utilitatile in fata parcelei.
11,600 m2
Timisoara, Timis
azi 06:02
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 05:58
vând casa becicherecul mic 3 dormitoare Living mare bucătărie, doua bai doua holuri la rosu porotherm placa de beton suprafață utila 110 mp teren 500 mp are utilități în fata casei apa curent canalizare și asfalt gazul acume se trage pe strada geamuri termopan izolație polistiren 10 cm se vinde și prin ...
864 EUR/m2 | 110 m2
Becicherecu Mic, Timis
azi 05:53
Avem de vânzare casa parter despărțită prin camera tehnica , cu 2 dormitoare și 2 bai, living cu bucătărie open space și cameră tehnica, terasa acoperita și baraca depozitare in curte . suprafața utilă a casei este @74mp iar terenul aferent este @400 MP. Zona este foarte buna având la 2-5 minute de ...
2149 EUR/m2 | 74 m2
Timisoara, Timis
azi 05:08
vînd în Sacalaz 600mp.teren in Vatra veche cu drum de intrare cu toate utilitățile cu drum asfaltat aproape de centrul comunei fara firme 85eu mp cu acte în regulă .tel
600 m2
Sacalaz, Timis
azi 05:06
Vand teren intravilan in Giarmata, in vatra satului, zona centrala, 800 mp. Teren masurat de topograf. Front stradal 16 m liniari, asfalt nou. Cu toate utilitatile in fata parcelei: gaz, curent, apa, canal, cablu tv. Terenul se afla intr-o zona foarte linistita. Sunt proprietar in acte. Mai multe informatii ...
Timisoara, Timis
azi 03:56
- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...
766 EUR/m2 | 128 m2
Timisoara, Timis
azi 03:52
Se vinde teren in comuna Padureni din județul Timiș, terenul este situat chiar la întrarea in sat, șosea asfaltata,apa curentă,canalizare,curent electric. Suprafața 2650 mp
2,650 m2
Padureni, Timis
azi 03:33
Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...
63,725 m2
Remetea Mare, Timis
azi 03:17
Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012
1642 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 02:54
Casă zona Elisabetin 3 camere , baie , bucătărie , living , garaj , beci teren 900 mp front de 20 Casa este din cărămidă și se vinde la prețul de 350000 euro neg Tel 0724552061
1667 EUR/m2 | 210 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012
1709 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53
ofer spre închiriere apartament cu 2 camere Cf 2 mobilat și utilat etaj 1 preț 400 euro tel 0727516012
45 m2
Timisoara, Timis
azi 02:53