Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
PROPRIETAR CASA LA PARTA 10 km deTIMISOARA.constructie 2023. toate utilitatile.
10
8

-PROPRIETAR VAND SAU SCHIMB CASA LA sat PARTA.10 KM DE TIMISOARA -casa constructie 2023 teren 788. mp .construiti 270mp. exterior placat polistiren si Decorativa -curtea din fata si pe lateralele casei pavata -scarile din fata si balconul de la etaj imbracate in gresie -soclu la casa si pervazele ...

693 EUR/m2 | 270 m2

Parta, Timis

Promovat
Vand teren extravilan jebel 2

Vand teren extravilan jebel

Vand teren extravilan( agricol) in comuna Jebel.Suprafata 2,48 ha aproape de sat.Terenul este pe persoana fizica. Informatii la tel. .

Jebel, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de închiriat Nord One Iulius Town
5
5

Apartament cu 2 camere de închiriat Nord One Iulius Town

De închiriat sau de vânzare Complex Rezidențial Nord One Botanic Iulius Town! Apartament cu 2 camere,etaj 1 care are o suprafață utilă de 59mp. El vine la pachet cu un loc de parcare supravegheat video si o boxă de depozitare acestea fiind situate subteran, panouri solare și fotovoltaice instalate pe ...

59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
10

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere mobilat, bloc nou 2025 + parcare, Giroc | Inchiriat cu 360 euro
8
1

Proprietar fara comision Pret: 84.900 euro negociabil Apartamentul se vinde cu tot cu chiriasi, chiria actuala fiind de 360 euro luna. Este ideal pentru investitie, deoarece genereaza venit imediat din inchiriere. Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, complet ...

2123 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

 Teren de vanzare extravilan, strada Cehov, comuna Giroc, jud. Timis
3
17

De vânzare teren extravilan, Calea Timișoarei, strada Cehov, comuna Giroc, Jud. Timiș. Suprafața 14.200 mp, f.s. 35 mp, asfalt, toate utilitățile, drum la ambele capete. Pret: 62 euro/mp, negociabil.

14 m2

Giroc, Timis

De inchiriat spatiu comercial ultracentral direct de la proprietar. 1000
5
1

De inchiriat spatiu comercial,SAD, ultracentral direct de la proprietar complect amenajat și utilat cu aer condiționat, gresie, curent separat, parchet, gratii la 2 vitrine si usa principala, camere video, alarma, etc. Intrare separata direct din strada principala ( Carol Telbisz,în spate la Bega mare) Suprafața ...

20 EUR/m2 | 50 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Vand teren agricol arabil 5000 de metri
1
3

Vand teren agricol arabil 5000 de metri

Vand teren agricol arabil 5.000. metri parcela in sat Bacova apartine de oras Buzias.Terenul este lucrat in momentul de fața. Proprietar persoana fizica cu acte la zi. Pana la teren este sosea asfalt.

5,000 m2

Bacova, Timis

Vand casa in Recas, teren 1470 mp
10
2

Vand casa in Recas, teren 1470 mp

Cauți un loc unde să îți construiești visul sau să renovezi o casă cu fundație solidă? Această proprietate din Recaș îmbină farmecul tradițional cu avantajele unei poziții excelente! Teren generos: 1470 mp (Front stradal de 20 m) spațiu suficient pentru grădină, livadă sau chiar o a doua construcție. ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Recas, Timis

Casa cu gradina de vanzare
8
15

Casa cu gradina de vanzare

Vand casa cu gradina situata in loc. Fadimac, com. Balint, jud Timis, situata pe strada principala. Imobilul este racordat la reteaua electrica, reteaua de apa este introdusa in curte si dispune si de o fantana proprie in curte. Suprafata totala, curte si gradina 2254 mp. Acte la zi.

14 EUR/m2 | 2,254 m2

Fadimac, Timis

caut apartament 2 camere

caut apartament 2 camere

Caut apartament 2 camere ,parter sau etaj 1, mal Timis

900 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi
1
1

Teren industrial , DN 978 - Dudestii Noi

Vand 10 ha teren industrial, FS- 261 m, frontul strada este la DN 987 care face legătura dintre Timișoara și Dudestii Noi. Pret : 8 euro mp

Timisoara, Timis

Casă de vânzare în localitatea Țipari
5
1

Casă de vânzare în localitatea Țipari

Vând casă de cărămidă, izolată termic în comuna Coșteiu, localitatea Țipari str Teiului nr 13, cu o suprafață totală de 2200 mp, din care 200 mp construcții ( anexe gospodărești, curte, terasă, garaj). Casă este compusă din 4 camere, bucătărie, baie, cămară cu acces în pod. Casa dispune de următoarele ...

43 EUR/m2 | 2,200 m2

Tipari, Timis

Vand parcela pentru construcție casa
9

Vand parcela pentru construcție casa

Vand parcela de teren, S - 745 mp, FS - 19 m, amplasata în centrul satului Cerneteaz , comuna Giarmata Mare. Strada asfaltata, curent electric, gaz, stație de autobuz. Pret : 52000 euro

Cerneteaz, Timis

Promovat
Vand Teren Mosnita, Padurea Bistra
5
11

Vand Teren Mosnita, Padurea Bistra

Vand teren pentru construcții in imediata apropiere de Padurea Bistra. Are front de 18ml de pe drum de acces pietruit. Suprafata de 632mp, se afla in apropierea noului campus universitar Facultatea de Medicina si Farmacie Victor Babes, Univertsitatea de Vest.Intrate de pe centura de Sud Mosnita - Ghiroda ...

632 m2

Mosnita Veche, Timis

Teren pentru casa , Bucovat
7

Teren pentru casa , Bucovat

Vand teren intravilan,S - 877 mp,FS - 17m ,utilitatile la 150m,zona Bucovat catre Bazosul .Pret : 40000 euro

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita Noua
7
1

Inchiriez spatiu comercial Principala Mosnita Noua

Inchiriez spatiu comercial in Mosnita Noua, str Principala nr 880. Spatiul este situat la parterul cladirii si are 420mp. Suprafata minima de inchiriat este 75mp urmand a se compartimenta dupa nevoi. Accesul in spatiu se face din parcarea situata la drumul principal.

418 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3032) Giroc (272) Dumbravita (262) Lugoj (227) Mosnita Noua (164) Sacalaz (108) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (63) Sanandrei (52) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (44) Remetea Mare (42) Sannicolau Mare (39) Buzias (37) Giarmata-Vii (37) Jimbolia (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Recas (29) Becicherecu Mic (28) Jebel (26) Urseni (26) Faget (24) Parta (24) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (22) Utvin (21) Deta (19) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Hitias (16) Ortisoara (15) Dragsina (14) Satchinez (14) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Cebza (12) Padureni (12) Varias (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Alios (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Carani (9) Carpinis (9) Cenei (9) Nadrag (9) Seceani (9) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Topolovatu Mare (8) Balint (7) Gavojdia (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Tomnatic (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Ghilad (6) Gottlob (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Silagiu (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Cornesti (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1)