Hartă Listă
Filtre active: Timis Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui
5
6

Apt zona Liviu Rebreanu Soarelui

Spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Liviu Rebreanu Soarelui Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living open space cu bucataria, -2 dormitoare, -2 bai -balcon -loc de parcare Pentru alte ...

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 10000mp in PUG cu CF Urseni
5
5

Teren 10000mp in PUG cu CF Urseni

Se vinde teren extravilan 10000mp in PUG cu CF NR Top 581 2 10. Terenul se afla in localitatea Urseni intr-o pozitie foarte buna langa puz-uri si case . Este pretabil pentru curti constructiii.Front stradal 65ml. Pret 33E mp Tel

10,000 m2

Urseni, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand   schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990
10

vand schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990

Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb

2195 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Inchiriere  Asociere STATIE PECO -  GPL
6
11

Inchiriere Asociere STATIE PECO - GPL

Inchiriez sau pun la dispozitie in vederea unei asocieri imobil situat in localitatea FIBIS constand in constructii si teren servicii intravilan(2200 mp), cu acces la DJ691 direct, utilitati: curent, apa, asfalt. DISTANTA DE AUTOSTRADA A1 - 17 km!9 1. Statie Peco(platforma betonata, rezervoare, spatiu ...

198 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan 586 mp Sacalaz - PUZ Cosma - 40000 euro NEGOCIABIL
6
7

Proprietar, vând teren intravilan în Săcălaz - PUZ Cosma - suprafață 586 mp - front stradal de 16.5 mp. Terenul este parțial împrejmuit, fiind edificate case pe 2 laturi. PRET 40.000 EURO negociabil

586 m2

Sacalaz, Timis

Vand parcela teren Herneacova(Salciua Noua)
1

Vand parcela teren Herneacova(Salciua Noua)

Vând teren intravilan ca destinație curți case in sat Salciua-noua.terenul are 692mp. la 800 m de domeniu Herneacova iar la 200-300 m de la lac.Este un loc superb cu dealuri in jur,natura aer curat Zona in dezvoltare.case in apropiere Pret 20.500 Sunati pe whatsapp!!ca nu ma aflu in Romania

690 m2

Salciua Noua, Timis

Vand parcela duplex Mosnita-Noua
3
1

Vand parcela duplex Mosnita-Noua

Vand parcela de teren pentru locuinte in Mosnita noua.Urbanism scos. Este destinat pt construirea de duplex. Zona este in curs de dezvoltare,sunt case in apropiere Terenu are 764 mp Front stradal 27 m Proprietar!sunati pe whatsapp!nu ma aflu in tara

765 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand teren intravilan Obad
3
2

Vand teren intravilan Obad

Vand teren itravilan in suprafata de 1600 mp situat in loc. Obad( 30km distanta fata de Timisoara si 8 Km fata de loc Jebel).Terenul este in vatra satului acces la strada asfaltata, intabulat si cadastrat. Utilitati la poarta. Langa teren sunt case edificate. Se accepta si plata in rate pe o perioada ...

Obad, Timis

Ap cu 2 camere Piata Victoriei
5
3

Ap cu 2 camere Piata Victoriei

Apartament la prima inchiriere Proprietar, inchiriez apartament cu doua camere in zona centrala, in Piata Victoriei, fata in fata cu Catedrala. Apartamentul a fost renovat total in anul 2025. Mobila este facuta la comanda,iar electrocasnicele sunt premium(Bosch,Siemens). Este dotat cu centrala pe gaz, ...

56 m2

Timisoara, Timis

Duplex Mosnita Noua - direct de la proprietar, cu toate utilitatile
10
8

Duplex de vânzare în Moșnița Nouă - Înspre Urseni DIRECT DE LA DEZVOLTATOR| FARA COMISION| FARA TVA | Modern | Spațios | Proiect Nou cu Finalizare iunie 2026 Construcție în curs - Predare la cheie - Preț: 143.000 unitate - negociabil - Zonă în plină dezvoltare, ideal pentru familie sau investiție! - ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
2

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Zona Medicină, Bastion,  Apartament cu 2 camere decomandat de vânzare
4
24

Zona Medicină, Bastion, Apartament cu 2 camere decomandat de vânzare

Apartament de vânzare cu 2 camere ,decomandat , bloc de cărămidă, etajul 5 cu lift ,foarte aproape de Facultatea de Medicina,Prefectură, Suprafata este de 46 mp ,apartamentul este renovat recent, are centrala proprie. Este amplasat într-o zona foarte bună, centrală, atât pentru locuit cât și ca investiție. ...

2609 EUR/m2 | 46 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere, zona Girocului -Martirilor ,lângă piată
5
1

De vânzare in zona Girocului -Martirilor, lângă piață, apartament cu două camere,suprafață 40 mp, centrala proprie, geamuri termopan. Apartamentul este situat la etajul 4 cu acoperiș ,blocul este anvelopat . Ca și localizare este facil pentru puncte de interes, în zonă fiind magazine, piață, școli, ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren cu autorizatie pentru Galerie Comercială,arteră pricipală în Giroc suprafață2681mp
2
7

Teren de vânzare în Giroc ,cu suprafață de 2681mp ,destinației comercial cu autorizatie pentru Galerie Comercială. Poziționare -la artera principală -vizibilitate maximă -acces facil Detalii tehnice și urbanistice: Suprafață teren 2681mp Fronturi stradale ...

2,681 m2

Giroc, Timis

Teren de vânzare 4000 mp ,cu utilități și stradă asfaltată  ,la 17 km de Timișoara 6

Teren de vânzare 4000 mp ,cu utilități și stradă asfaltată ,la 17 km de Timișoara

De vânzare parcelă de teren intravilan în suprafață de 4000mp . În fața parcelei ,la stradă este canalul,apa ,curentul. Facilități - Transport în comun din Timișoara și spre Timișoara -Școală, grădiniță -magazine -farmacie, cabinet medical Preț 40 euro ...

4,000 m2

Albina, Timis

Zonă centrală Take Ionescu-Tipografilor de vânzare apartament mobilat si utilat 2 camere
5
5

De vânzare apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la parter în zona Take Ionescu-Tipografilor. Ca și compartimentare avem bucătărie, hol,spațiu depozitare, living, hol,baie ,dormitor. Suprafață 45 mp Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Localizarea este favorabilă și facilă fiind aproape ...

2644 EUR/m2 | 45 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (3036) Giroc (270) Dumbravita (265) Lugoj (223) Mosnita Noua (162) Sacalaz (108) Sag (94) Giarmata (70) Mosnita Veche (68) Ghiroda (63) Sanandrei (52) Sanmihaiu Roman (51) Chisoda (45) Remetea Mare (40) Sannicolau Mare (39) Giarmata-Vii (37) Buzias (36) Jimbolia (33) Bucovat (Remetea Mare) (29) Recas (28) Becicherecu Mic (27) Urseni (27) Jebel (26) Faget (24) Parta (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Deta (18) Fardea (18) Hitias (17) Ortisoara (16) Dragsina (14) Satchinez (14) Covaci (13) Dudestii Noi (13) Cebza (12) Padureni (12) Varias (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Alios (10) Bazos (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Nadrag (10) Carani (9) Carpinis (9) Cenei (9) Seceani (9) Teremia Mare (9) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Periam (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Topolovatu Mare (8) Balint (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Izvin (7) Liebling (7) Sandra (7) Silagiu (7) Tomnatic (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Denta (6) Lovrin (6) Lugojel (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gataia (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sanpetru Mare (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Babsa (4) Bacova (4) Bazosu Nou (4) Cornesti (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Fibis (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Giulvaz (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Uivar (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)