Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc
3
42

De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc

Zona Printul Turcesc! Oferta garsoniera de vanzare! Dam spre vanzare o garsoniera la etajul 2. La doar 10-15 min de mers cu masina sau tranportul in comun de Lidl, aproap de Parcul Lunei, restaurante, Piata Traian. Dispune de o suprafata utila de 21 mp si e vinde imediat mobilata si utilata ca in poze. ...

1296 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Balcescu-UVT, decomandat, centrala proprie, amenajat, mobilat complet
10

Oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 , in zona Balcescu- UVT, pe strada V. Babeș .Apartamentul este compus din hol, baie, bucătărie, 2 camere spațioase și balcon. Încălzirea locuinței se face prin intermediul centralei proprii. Imobilul se închiriază ...

52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului
4
248

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Girocului

Inchiriem apartament 3 camere decomandate , mobilat si utilat cu aragaz , frigider , masina de spalat , centrala proprie , aer conditionat in Calea Girocului langa Lidl si Kaufland . Suprafata imobilului este 57 mp

57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament tip duplex cu 3 camere, 106 mp, finisaje premium – Giroc
7

REX Imobiliare vă invită să descoperiți un apartament modern cu 3 camere, parte dintr-un proiect rezidențial nou, cu finisaje premium, situat într-o zonă liniștită din Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 104 mp utili, situat la etajul 3/3 si este compartimentat astfel: Parter: - hol acces - ...

1653 EUR/m2 | 104 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai
7
2

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai

Vand casa insiruita in zona Braytim - CF de Timisoara, aproape de strada Tosca. Spatioasa - 125 mp utili, teren de 160 mp, 4 camere, 3 bai, garaj, finisaje la alegere, integral din caramida, perete despartitor dublu, izolatie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Pret 250.000 Eur. - TVA inclus. ...

2000 EUR/m2 | 125 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Freidorf
5
67

De inchiriat apartament 3 camere in zona Freidorf

Apartamentul este situat in zona Freidorf, la etajul 4 5 si dispune de o suprafata de 65 mp. Apartamentul este decomandat , are o stare foarte buna fiind izolat pe interior,iar in proximitatea imobilului se afla si facilitati precum mijloace de transport, farmacii, magazine lidl, profi si liceu, scoala ...

65 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

 Aparatament 2 camere zona Gheorghe Lazar
4

Aparatament 2 camere zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre inchiriere ap 2 camere zona Gheorghe Lazar, proaspat renovat, mobilier si electricansnice perfect functionale, clima, centrala proprie, etc. Suprafata utila a imobilului este de 49mp.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
4

Va propunem spre inchiriere un apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 52 mp, situat la etajul 5 din 10, oferind o panoramă deosebită asupra orașului. Imobilul este amplasat într-un bloc recent izolat termic, într-o zonă bine conectată în apropiere de Abator, stație de tramvai și ...

52 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Complexului Studentesc
3
146

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Complex , etaj 1 , mobilat si utilat complet . Suprafata utila este de 32 mp . Pentru mai multe informatii , va rog sa ma apelati!

1563 EUR/m2 | 32 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Take Ionescu
5
8

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 3, cu o suprafata de 51 mp, situat in zona Take Ionescu, aproape de Inspectoratul de Politie. Se face contract la Anaf

45 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 2 camere in zona Complex Studentesc pe strada Daliei
5
14

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex Studentesc pe strada Daliei

DE INCHIRIAT. Zona: Complex Studentesc, Str. Daliei. Etaj: 4. Suprafata: 43mp. Proximitati: facultati, magazine, mijloace de transport. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

43 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dambovita
4
12

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament cu doua camere situat in zona Dambovita la etajul 2 . Apartamentul este complet utilat si mobilat. Suprafata utila este de 54 mp.

54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
17

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 1 din 2 nivele, cu o suprafata utila de 50 mp, compus din : hol, living cu bucatarie open space, baie, terasa , amenajat nou, pret 125000 euro.

2500 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Modern
8
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Timisoara, zona Modern FOXFORT propune de inchiriat un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Modern, aflat la etajul 7, fiind singurul apartament pe etaj, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Anul constructiei ...

69 m2

Timisoara, Timis

Spatii comerciale 113-144mp SAD | Mehala
4

Spatii comerciale 113-144mp SAD | Mehala

District Real Estate va propune spre inchiriere spatii comerciale la parterul unui bloc finalizat anul trecut, in zona Mehala. Mai multe detalii: - Izolare termică cu polistiren de 10 cm EPS 80: Asigură confort termic și eficiență energetică. - Pereți interiori din zidărie si diafragme de beton: Durabilitate ...

114 m2

mehala, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Complexului Studentes
3
9

Garsoniera - Zona Complexului Studentes

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc,la parter,pe Strada Cerna,suprafata de 25 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,clubul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu sau informatie, ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
4
13

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Inchiriere garsoniera in zona Take Ionescu,la etaj 1, suprafata 25 mp,complet mobilata. Mai multe detalii la telefon !

25 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

 Se inchiriaza  apartament cu 1 camera Complex
3
1

Se inchiriaza apartament cu 1 camera Complex

Inchiriez apartament 1 camera in Complexul Studentesc , cu toate utilitatile ,26 mp , etajul 3. Mai multe detalii la telefon!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Vivalia - Apartament cu 2 camere si parcare privata - Take Ionescu
13
2

Apartament 2 camere, 44 mp utili, situat la etajul 3 in complexul Vivalia Grand - Take Ionescu - langa Isho si facultatea de Medicina Este luminos, cu finisaje moderne, compartimentat in living, dormitor, bucatarie inchisa, baie cu dus si balcon generos Include loc de parcare. Pozitionare buna, aproape ...

44 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera - zona Balcescu
3
1

Garsoniera - zona Balcescu

Inchiriez garsoniera cu o suprafata de 25 mp, utilata si renovata recent, centrala proprie pe gaz la etajul parter

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...