Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren generos cu pozitie excelenta-Sacalaz
2

Teren generos cu pozitie excelenta-Sacalaz

REX Imobiliare, va ofera acum spre vanzare un teren generos cu o pozitie excelenta in Sacalaz, inainte de calea ferata. Terenul in suprafata utila de 721mp, cu un front generos de 22ml, este ideal pentru orice fel de dezvoltare deoarece accesul este unul foarte usor cat si vecinatatile sunt unele frumoase ...

721 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Teren de servicii si hale industriale | Giarmata
6

Teren de servicii si hale industriale | Giarmata

District Real Estate va ofera spre inchiriere o parcela de teren intravilan cu suprafata de 3.535mp. Accesul se face din strada principala Giarmata Mare - Timisoara Pretul este de 1.500 euro pe luna. Utilitati: Curent. Pentru vizionari si alte detalii va stam la dispozitie.

3,535 m2

Giarmata, Timis

Promovat
fs 31m,Padure-Dumbravita-Central, 1583mp
1
22

fs 31m,Padure-Dumbravita-Central, 1583mp

IMODIVERS--parcelabil,1583mp, fs 31m, Vatra sat-Dumbravita-Padurea Verde, strada lata, 250E mp

1,583 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Inchiriez birou SAD , etaj 1 cu lift, parcare
4
1

Inchiriez birou SAD , etaj 1 cu lift, parcare

Inchiriez birou , in cladire mixta de spatii comerciale, birouri si locuinte la intersectia Splaiul Nistrului cu strada Dacilor (la podul din Piata Badea Cartan). Deasupra de magazinul Profi. Suprafata 52 mp, doua incaperi , etaj 1 cu lift. Tot etajul e de birouri SAD .Acces in parcare privata gratuita. ...

52 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere zona Lunei
4

Apartament 3 camere zona Lunei

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere, situat in zona Lunei. Locatia este una linistita, usor accesibila, aproape de mijloacele de transport in comun,de parc, magazine, etc. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un imobil cu 4 nivele, cu o suprafata de 68 mp

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
36

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

De inchiriat garsoniera zona Sagului, 27mp, etaj 3. Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat, nu locuieste nimeni acolo. Se pot face vizionari oricand, doar sunati la numarul de telefon.

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
16

Va oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii, chiar la 5 min de mers pe jos de Mc Donalds. Suprafata utila este de 50 mp. Este complet mobilat, dispune de tot ce aveți nevoie pentru o gospodarie. Este situat la etajul 1 ,in apropiere regasiti piata , farmacii , mijloace de ...

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu
7
4

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu

Vand casa fara valoare,cu 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

2271 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Bloc nou- lux, mobilat,utilat
12

Bloc nou- lux, mobilat,utilat

Vand apartament de 44 mp utili, compus din hol, camera mare, baie, bucatarie inchisa, terasa de 16 mp ( pe toata lungimea apartamentului), situat la parterul unui bloc nou, zona rezidentiala Giroc.Se vinde complet mobilat si utilat , ca in imagini. Centrala proprie pe gaz, incalzire in pardosea. Sunt ...

2205 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat spatiu pentru restaurant in suprafata de 146 mp, zona Brancoveanu-Iosefin
4
2

De inchiriat spatiu pentru restaurant in suprafata utila de 146 mp, fost restaurant, necesita amenajari, posibilitate terasa, pret 11 Euro+TVA mp. Tel. , Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de intermediere.

146 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
12

Oferim spre inchiriere garsoniera, etaj 2 din 4,zona Spitalului Judetean, suprafatata de 23 mp, cu cheltuieli mici, mobilat si utilat modern, avand toate cele necesare. Nu se accepta animale de companie! Va asteptam la vizionare!

23 m2

Spitalul%2525252bJudetean, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere  decomandat de inchiriat in zona Cetatii
4
52

apartament cu 2 camere decomandat de inchiriat in zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament 2camere decomandat parter inalt, complet mobilat si utilat (combina frigorifica aragaz cu cuptor electric,masina de spalat, centrala termica, etc), finisaje moderne. In apropiere supermarket, cabinete medicale, etc. Suprafata utila este de 50 mp.

50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Teren Casă sau Duplex cu Utilitati - GIARMATA Mare
10

Teren Casă sau Duplex cu Utilitati - GIARMATA Mare

Va propun spre vanzare un teren in suprafata de 891mp, cu front stradal de 16ml pentru casa individuala sau duplex, Comision 0%, foarte bine pozitionat in Giarmata, intr-o zona buna, in continua dezvoltare, cu acces facil si vecinatati in plina constructie. Localizare excelenta – In imediata apropiere ...

891 m2

Giarmata, Timis

Sagului-Dambovita, apartament 1 camera decomandat, centrala gaz
4

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera de 36m², model confort 1, decomandat, parter. Dispune de centrala proprie pe gaz, balcon, camara de alimente. Se vinde mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 65000€. Se percepe comision. Pentru detalii si vizionari sunati la: 0728857135

1806 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament 2 camere Bucovina
4
1

apartament 2 camere Bucovina

Inchiriez apartament proaspat renovat 2 camere,mobilat si utilat nou,gaze cu o suprafata de 60 mp la etajul 2 . Nu se accepta cu animale de companie. Se inchiriaza pe termen lung.

60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etajul 3 cu o suprafata de 37 mp. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, scoli. Este ideal pentru locuit. Apartamentul se inchiriaza conform pozelor! Pentru detalii suplimentare va rog sa sunați la numarul din anunt!

37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan proximitate strategica, front la sosea
4
2

Teren extravilan agricol, de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 12.500 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 30 ml la sosea cu o lungime de 416 m. Utilitati: la distanta Oportunitate Unica de ...

12,500 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
5
31

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Se da spre inchiriere apartament 2 camere situat in Dacia, cu centrala termica. La etajul 3 al blocului, are o suprafata de 44mp. Aproape de mijloace de transport in comun, farmacii, magazine. Se accepta animale de companie. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat!

44 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentu cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului
4
35

Apartamentu cu 2 camere de inchiriat in zona Girocului

Spre inchiriere un apartament cochet, mobilat si utilat chiar in zona Girocului, aproape de Parc Lidia, Strada Mures. Statii de autobuz la doar 5min pe jos. Apartamentul este decomandat, la etajul 1 si are o suprafata de 55mp. Va asteptam la o vizionare.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Calea Sagului. Dispune de o suprafata utila de 30mp si este la etajul 3. Incalzire se face deocamndata la oras, centrala este in curs de montare Se vinde mobilata si utilata ca in poze. Sunati pentru vizionari.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

9200 mp in centrul comunei Ghilad
1

9200 mp in centrul comunei Ghilad

Vand 9211 mp teren intravilan, in centrul comunei Ghilad.Utilitati: curent, apa. Pret: 110000 euro

9,211 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12969) Giroc (1816) Dumbravita (1086) Mosnita Noua (1030) Sacalaz (394) Sanandrei (272) Mosnita Veche (262) Lugoj (187) Ghiroda (186) Giarmata (172) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (113) Giarmata-Vii (96) Remetea Mare (83) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Sanmihaiu German (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)