Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf
3
51

De vanzare apartament cu o camera in zona Fraidorf

Vand apartament 1 Camera 26 mp, centrala proprie, etajul 1. Apartamentul se afla langa Liceul Auto

1231 EUR/m2 | 26 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Freidorf – teren 750 mp, toate utilitățile,
11
6

Casă individuală de vânzare – zonă Freidorf, Timișoara – teren 750 mp, toate utilitățile Se oferă spre vânzare o casă individuală, situată în cartierul Freidorf, într-o zonă liniștită, cu acces facil către centrul orașului. Proprietatea este ideală pentru cei care caută o casă de renovat sau un teren ...

1154 EUR/m2 | 130 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Spațiu finisat modern 79 mp DISPONIBIL IMEDIAT, clădire nouă
20
1

Direct de la proprietar! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Spatiul se inchiriaza direct de la proprietar! Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, ...

79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament modern, 2 camere, 43 mp, decomandat, mobilat si utilat - Lipovei
10

ID: P2533 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 43 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp, se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Torontalui, Nemobilat, Bloc Nou, Loc de parcare inclus
6

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 , 5 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu
4
1

Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7 bloc cu lift, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Sanandrei, Duplex Pe parter, Finisaje de Calitate, Perete Dublu Izolat
14

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.04.2026 - suprafata construita / utila de . 130/95 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 340 mp, cu front stradal de 12m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1737 EUR/m2 | 95 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere zona Bucovina
4
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Bucovina

Inchiriez apartament 2 camere, pe termen lung, zona Bucovina, etaj 4 , suprafata 47 mp. Apartamentul este mobilat, format din doua dormitoare, bucatarie, baie cu geam. Mai multe informatii la telefon.

47 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

apartament 2 camere, 50 mp, parter, zona Dumbravita
10

apartament 2 camere, 50 mp, parter, zona Dumbravita

ap. 2 camere, bloc nou, parter, in Dumbravita, mobilat,utilat, centrala proprie, terasa, 2 parcari in fata blocului. Pret; 380 euro plus garantie.

50 m2

Dumbravita, Timis

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii-Kaufland, 250 eu
9
3

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, et.10 10, aproape de mijloacele de transport, scoli, gradinite, hidroizolatie refacuta recent, lift, aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, termopane, usa intrare metal, incalzire colterm. Pret 250 euro plus garantie ...

47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa cu teren de 5165 mp in Becicherecu Mic, la artera principala
10
13

Oferim spre vanzare casa in Becicherecu Mic, la 15 Km de Timisoara, in zona Centrala a comunei, situata pe artera pricipala, la 3 minute de magazine, piata, Primarie, Centru Medical, statie de autobuz. Suprafata terenului este de 5165 mp, cu front stradal de 85m, din care 1.000 mp sunt cu c.f. separat ...

1458 EUR/m2 | 240 m2

Becicherecu Mic, Timis

garsoniera, zona Lipovei, la 15 minute de mers pe jos la Iulius Town
8

garsoniera cf.1, zona Lipovei, mobilata, utilata, termopane, esslinger, gresie, faianta, parchet, bloc izolat, et.4 5, aer conditionat, gaz la bucatarie,.Pret 250 euro plus garantie. Nu se accepta animale de companie.