Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu
3
3

Inchiriez garsoniera zona Take Ionescu

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente(4 pe etaj) ,la etajul 4, avand o suprafata de 19 mp ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

19 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, bloc nou,Aradului
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2411 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar
3
17

De inchiriat apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar

Apartament cu o camera in zona Gheorghe Lazar dat spre inchiriere. Zona semicentrala, aproape de CENTRU, mijloace de transport in comun, supermaketuri. Pentru cei interesati are o suprafata utila de 30mp si este la etajul 1. Va asteptam la vizionare.

30 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern cu predare la cheie, Mosnita Veche | Toate utilitatile
16

✨ ARES Home Estate oferă spre vânzare un duplex modern cu 4 camere în Moșnița Veche – predare la cheie, compartimentare ideală pentru familie! Dacă îți dorești o locuință spațioasă, bine compartimentată și construită cu atenție la detalii, această proprietate poate fi alegerea potrivită pentru tine. ...

1353 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren agricol Buzias
1
4

Vand teren agricol Buzias

Vand 22900 mp teren agricol Buzias( spre Bacova) 18500 euro. Tel

22,900 m2

Buzias, Timis

Spațiu comercial de închiriat   complet utilat (bucătărie + pizzerie)
7
1

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie)

Spațiu comercial de închiriat complet utilat (bucătărie + pizzerie) Se oferă spre închiriere spațiu comercial pregătit pentru activitate imediată, ideal pentru pizzerie, restaurant sau delivery. Spațiul este complet echipat și funcțional, fără investiții suplimentare majore. Dotări incluse: * Cuptor ...

60 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Sanandrei Duplex cu 4 Camere, Drum Asfaltat, Toate Utilitatiile
15

Detalii RELEVANTE oferta - Duplex cu perete dublu in Sanandrei ,cu regim de inaltime P + M, finalizata in Decembrie 2025 - suprafata construita / utila de 120/95mp plus terasa de 10mp. - teren de 260 mp, cu front stradal de 9m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Sanandrei, Duplex pe Etaj, Drum Asflatat, Bucatarie Separata
5
12

Detalii RELEVANTE oferta : Pozele sunt cu titlu informativ - 1/2 duplex in Sanandrei .,cu regim de inaltime Parter +M, finalizata in 01.09.2025 - suprafata construita / utila de 90/72 mp. - teren de 180mp, cu front stradal de 9 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Sanandrei, Casa Individuala,, Suprafete Generoase,
20
4

Sanandrei, Casa Individuala,, Suprafete Generoase,

Detalii RELEVANTE oferta Proprietatea se vinde la ALB ( fara gresie,faianță,parchet și corpuri sanitare în bai) - casa individuala in Sanandrei ,cu regim de inaltime Parter + Mansarda, finalizata in iulie 2025 - suprafata construita / utila de 150/118mp plus terasa de 28 mp. - teren de 470 mp, cu ...

1441 EUR/m2 | 118 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Sanandrei, Duplex pe Etaj, Drum asfaltat
16
11

Sanandrei, Duplex pe Etaj, Drum asfaltat

. Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanandrei .,cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in decembrie 2024 - suprafata construita / utila de 80/66 mp - teren de 300 mp, cu front stradal de 10. m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Sanandrei, Duplex pe PArter , 3 Dormitoare, 2 bai, Dresing, Perete Dublu
19
2

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.05.2025 - suprafata construita / utila de . 111/84 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 320 mp, cu front stradal de 14m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1845 EUR/m2 | 84 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Sanandrei, Casa Individuala,Teren Generos
17
17

Sanandrei, Casa Individuala,Teren Generos

Link Video Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=Uj4AGWLShjE Detalii RELEVANTE oferta : -Casa Individuala in Sanandrei,cu regim de inaltime Parter , termen de finalizare in Dec2026 . - suprafata construita / utila de 63/75 mp - teren de 380mp, cu front stradal de 15 m. - detalii constructive ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Mehala, Mobilat, Utilat, Bloc nou, Loc parcare in CF
7

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 3 / 3 , 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

3223 EUR/m2 | 40 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat Complet, Parcare Subterana
10

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 6 / 11 . 6 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2524 EUR/m2 | 57 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Torontalui, Nemobilat, Bloc Nou, Loc de parcare inclus
6

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 , 5 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu
4
1

Inchiriez apartament 2 camere Take Ionescu

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 7 bloc cu lift, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului.

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni-Rudicica,1 2 duplex,P+E,s-103 mp,4 camere,2 bai,dresing,pret 185.000 euro
7
2

1 2 duplex cu 4 camere si 2 bai,dresing, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 mp - ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Sanandrei, Duplex Pe parter, Finisaje de Calitate, Perete Dublu Izolat
14

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.04.2026 - suprafata construita / utila de . 130/95 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 340 mp, cu front stradal de 12m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1737 EUR/m2 | 95 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (13641) Giroc (1982) Mosnita Noua (1335) Dumbravita (1168) Sacalaz (408) Mosnita Veche (312) Sanandrei (268) Ghiroda (204) Lugoj (191) Giarmata (179) Chisoda (166) Urseni (158) Sag (155) Bucovat (Remetea Mare) (119) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (86) Sanmihaiu Roman (77) Utvin (75) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Recas (29) Sannicolau Mare (29) Parta (26) Pischia (24) Buzias (20) Albina (19) Peciu Nou (16) Fardea (14) Jimbolia (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Biled (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)