Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita
11

Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere in Dambovita . Regim de inaltime P+1E imobilul se intinde pe o suprafata utila de 125 mp si pe o suprafata de teren de 250 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces -Living cu zona de dinning -Bucatarie inchisa -Camara -Baie -Terasa ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala impartita in 2 apartamente | Ianova
18

Casa individuala impartita in 2 apartamente | Ianova

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala impartita in 2 apartamente separate, 2 intrari si curte comuna situata in Ianova. Casa se vinde integral, ideala pentru o familie mai mare sau 2 familii. Un apartament este pe parter, complet mobilat si utilat cu 2 camere, bucatarie open-space ...

900 EUR/m2 | 200 m2

Ianova, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Sacalaz
11
2

Casa individuala de vanzare Sacalaz

Apostu Estate va prezinta spre vanzare doua locuinte individuale situate in Sacalaz, i cartierul nou, chiar inainte de bariera. Suprafata utila este de 110 mp suprafata construita este de 170 mp, iar suprafata terenului este de 350 mp. Locuintele au fost construite cu cele mai bune materiale de pe ...

1909 EUR/m2 | 110 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la parter inalt, zona Sagului, aproape de Pompieri
8
1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare cu acces din balconul inchis. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere zona linistita ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren Intravilan industrial - sosea Dumbrăvița de vânzare 1

Teren Intravilan industrial - sosea Dumbrăvița de vânzare

Vând teren intravilan -industrial la sosea zona Dumbrăvița cu acces din principală ,suprafața 4500mp ,toate utilitățile acolo construcții lângă,ideal investiție sau construcții diverse ,Preț ,199000euro.Tel.0742143679.

4,500 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iulius Mall
4
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Iulius Mall

Se inchiriaza in zona Iulius Mall un aparatament cu 2 camere decomandate. Complet mobilat si utilat cu toate cele necesare. Dispune de o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. Apartamentul este la prima inchiriere dupa renovare. Se accepta si animale de companie pentru doritori.

45 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Garsonieră Steaua-Moll de vânzare
12
3

Garsonieră Steaua-Moll de vânzare

Vând garsonieră ,la parter cu balcon mare ,amenajată cu centrală gaz ,bloc de apartamente civilizat ,mobilată utilată ,modificată în 2 camere ,liberă ocupabilă imediat ,Preț ,49000euro Tel.0742143679.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

inchiriere apartament 1 camera in zona Aradului
3

inchiriere apartament 1 camera in zona Aradului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera decomandat situat in zona Aradului. Apartamentul este mobilat si utilat cu aragaz, frigider, masina de spalat, televizor, cablu tv si internet, aer conditionat. Suprafata utila este de 40 mp la etajul 1.

40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren intravilan Sagului de vânzare
4
1

Teren intravilan Sagului de vânzare

Vând teren intravilan 2000 mp în calea Sagului ,zonă industrială ,vad bun intrare din principală ,strada intens circulată,ideal construcție hala sau diverse activități ,toate utilitățile ,Preț 379000euro.Tel.0742143679.

2,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex 2025 Giarmata vii de vânzare
18
1

Duplex 2025 Giarmata vii de vânzare

Vând duplex 2025 Parter ,in Giarmata vii, 80 mp- utili ,3 dormitoare ,2 bai ,bucătărie și terasă,teren 320mp, amenajată total la cheie ,libera ocupabila imediat ,Preț ,169000euro.Tel.0742143679.

2113 EUR/m2 | 80 m2

Giarmata-Vii, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră Buziașului de vânzare
11
11

Garsonieră Buziașului de vânzare

Vând garsonieră ,la parter 16 Mp ,zona Buziașului ,amenajata ,mobilată ,clima ,apa caldă și căldură de la oraș ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Torontalului
5
18

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Torontalului,etaj 2,suprafata de 48 mp,complet utilat si mobilat,se afla la prima sa inchiriere,avand acces destul de rapid la diverse centre comerciale,mijloace de transport,farmacii,banci,etc. Sunati la numarul de telefon.

48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsonieră Timișoara de vânzare
11
6

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră ,la parter în Buziașului ,str Martir Marius Nemțoc ,16 Mp,amenajată ,mobilată apa caldă și căldură de la oraș ,ideala investiție închiriere sau locuit ,liberă ocupabila imediat ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
198

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata cu frigider , aragaz , masina de spalat , aer conditionat , cuptor cu microunde , TV etc. Suprafata este de 25 mp.

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern  de vânzare 1

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern de vânzare

Vând teren intravilan 800 mp front 18 m , casa mică ,toate utilitățile ,racordate ,ideal construcție casă individuală sau duplex ,zona Modern -Timisoara ,strada laterala necirculată ,Preț,199000euro Tel.0742143679.

800 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Spitalului judetean
4
46

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Spitalului judetean situata la etaju 2, cu o suprafata de 50 mp, dispune de toate utilitatile, mobilata si utilata complet cu bucatarie open space si balcon! Se accepta si animale de companie mici !

50 m2

Spitalul%2525252bJudetean, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexul Studentesc
4
9

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,langa Sala Olimpia, la etajul 2,suprafata de 47 mp. Disponibilitate imediata. Complet mobilat utilat. Zona buna, aproape de facultati. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat!!

47 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12885) Giroc (1820) Mosnita Noua (1034) Dumbravita (1029) Sacalaz (398) Sanandrei (275) Mosnita Veche (264) Ghiroda (190) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (159) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)