Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
3

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, ideal pentru investitie, Circumvalatiunii
8

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu o camera, ce necesita renovare completa, situat la etajul 7 din 10 al unui bloc ce dispune de doua lifturi, amplasat in Timis, Timisoara, zona Circumvalatiunii, aproape centrul orasului, de Piata 700. Apartamentul este ideal ca atat ca si investitie, ...

2126 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Piata Doina-Sagului
4
6

Va prezentam apartament cu 2 camere in zona Piata Doina-Sagului,situat la etajul 3,cu o suprafata de 48 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Apartamentul este situat in apropiere de diverse puncte de interes precum supermarketuri,magazine,farmacii,banci,bulevardul Liviu Rebreanu,etc. Posibilitate ...

48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intre case Bazos !!!
2
13

Teren intre case Bazos !!!

Vand 1100mp teren intravilan , in Bazos , intre case , strada Preot Virgil Cardas , 26500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Bazos, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc
3
1

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Complex,aproape de centrele comerciale, cu o suprafata de 32 mp. Detine centrala propie si aer conditionat. Va asteptam la vizionare!

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
11

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Spre inchiriere o garsoniera in zona SAGULUI de inchiriat. Proximitati: Profi, Unicarm, Farmacii, statii de autobuze tramvaie in zona pentru deplasarea in intreg orasul. Suprafata: 28mp. Etaj: 3. Se da inchiriere imediat, complet utilata si mobilata. Sunati la numarul de telefon afisat.

28 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ultracentral , la 1min de Catedrala !!!
17
8

Ultracentral , la 1min de Catedrala !!!

Apartament cu 3 camere , parter inalt , vedere pe 2 parti , amenajat , utilat , mobilat , centrala pe gaz , 67mp , geamuri termopan , usa metalica , pozitie extrem de buna , zona Bl. Republicii - Piatra Craiului , 490Euro luna, informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Maria , aproape de centru !!!
14
14

Maria , aproape de centru !!!

Apartament cu 3 camere , 130mp , mobilat si utilat , totul nou , str. Treboniu Laurean , aproape de Pta Maria , 650Euro/luna , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

130 m2

Maria, Timisoara, Timis

 COMISION 0% Duplex premium cu 4 camere in Mosnita, pozitie excelenta
20

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, pozitie centrala, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 108 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ...

1630 EUR/m2 | 108 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
5
12

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, Confort 1, situat în inima Complexului Studențesc una dintre cele mai căutate zone ale orașului, datorită accesului facil la universități, restaurante simterase, mijloace de transport si magazine (Lidl, Profi, etc.). Apartamentul are o suprafață ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

inchiriere apartament cu o camera in zona Umt
3

inchiriere apartament cu o camera in zona Umt

Va propunem spre inchiriere apartament cu o camera in zona Umt. Este situat la etajul 1 si se desfasoara pe 33 mp fiind compus din: living , bucatarie , baie. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat. Va asteptam cu drag la o vizionare!

33 m2

UMT, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Spitalul Judetean
3
2

Apartament o camera zona Spitalul Judetean

De inchiriat apartament o camera zona Spitalul Judetean la parter cu o suprafata de 28 mp . Dotari: centrala termica proprie cu termostat de ambient, aer conditionat, plita gaz, hota, cuptor cu microunde, frigider, tv, masina de spalat haine. Disponibilitate imediata, inchirierea se face doar pe termen ...

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona  Bld. Liviu Rebreanu
3
8

De inchiriat apartament 1 camera in zona Bld. Liviu Rebreanu

De inchiriat apartament cu o camera pe Bld. Liviu Rebreanu. Se inchiriaza urgent, fiind complet mobilata si utilata. Aflata la etajul 1 are de altfel si o suprafata utila de 32 mp. Cei interesati sunt rugati sa sune pe numarul de telefon.

32 m2

Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Badea Cartan
3

Garsoniera Badea Cartan

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet. Se afla la etajul 2 4 si are o suprafata de 19 mp.

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de inchiriat in zona Dacia
3
502

garsoniera de inchiriat in zona Dacia

Inchiriere garsoniera mobilata si utilata situata in zona Dacia la etajul 1 , 30 mp. Se inchiriaza pe termen lung!

30 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei cu centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Iulius Mall la etajul 2,avand o suprafata de 53 mp,decomandat,se inchiriaza mobilat si utilat modern. Apartamentul se afla foarte aproape de statia de autobuz,Iulius Town,magazine,parcuri,farmacii,banci dar si alte puncte de interes. Inchirierea ...

53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12967) Giroc (1830) Mosnita Noua (1034) Dumbravita (1033) Sacalaz (403) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)