Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente cu 2 camere la etajul 1 complet finalizate in Braytim.
10
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Braytim, intr-un bloc nou, finalizat, ce imbina perfect linistea unei zone rezidentiale cu proximitatea facilitatilor urbane. Cu o suprafata utila de 47 mp si o terasa de 6 mp, locuinta te intampina cu un sentiment de echilibru ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 3 camere si 2 bai | Urseni
8

Duplex cu 3 camere si 2 bai | Urseni

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex spațios cu 3 camere si 2 bai, situat in Urseni. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 95mp și este amplasata pe un teren de 305mp. Compartimentarea proprietatii este urmatoarea: Parter: - Hol acces, - Living cu bucatarie open-space, - ...

1579 EUR/m2 | 95 m2

Urseni, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Iosefin

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere la etajul 3 4 decomandat. Apartamentul este complet mobilat, recent renovat, incalzire se realizeaza prin centrala proprie a apartamentului Suprafata utila este de 48mp

48 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat & Utilat. Afacere la cheie. Et. 3 cu lift. Nou. Lipovei. NEGOCIABIL!
11
5

. Vă propunem un apartament de 2 camere, predat la cheie, într-un bloc nou din 2017, situat pe una dintre cele mai liniștite și apreciate străzi din cartierul Lipovei, la pas de Pizza Thalia. Imobilul este complet mobilat și utilat, iar în prezent generează venit constant în regim hotelier. Poate fi ...

2547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
12

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Soarelui, strada Uranus nr. 23, etajul 2, avand o suprafata de 48 mp. Complet mobilat si utilat, vedere la parcul Lidia. Este foarte aprope de mijloacele de transport in comun

48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central
10
5

PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central

Vand imobil compus din 2 case avand un living de 30 mp,4 camere,bucatarie,2 bai, terasa de 90 mp. Una din case a fost renovata integral in 2017 iar cealalta casa este constructie noua (nefinisata in totalitate). Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de la panoul solar. Supravegheata video. Se ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Cebza, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Torontalului, la etajul 2, suprafata de 33mp, se inchiriaza complet utilat si mobilat. In apropiere sa, se afla diverse centre comerciale, statii de tramvai, farmacii, scoli, gradinite. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

33 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Teren de vanzare, Sacalaz - 672 mp, bransat gaz si curent
4
3

Teren de vanzare, Sacalaz - 672 mp, bransat gaz si curent

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Est. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Est, avand o suprafata de 672 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Caracteristici teren: POT 35%, CUT 1.20%, regim de inaltime Parter ...

672 m2

Sacalaz, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
5

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Blascovici
4
39

De inchiriat apartament 2 camere in zona Blascovici

Inchirirez apartament 2 camere zona Blascovici.47 mp, centrala proprie Mobilat si utilat

47 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Freidorf
5
46

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Freidorf

De inchiriat ap. 2 camere, decomandat, cu balcon, amenajat, gresie, faianta, parchet laminat, usa metalica, termopane, mobilat modern, utilat: frigider, masina de spalat, aragaz, hota. Imobilul se desfasoara pe o suprafata de 43mp si este situat la etajul 2. Disponibil imediat!

48 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall
3
27

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall

Oferta de inchiriere apartament. Apartamentul esti situat la 5 min de Iulius Mall, aproape si de centrul orasului. Are o suprafata utila de 32mp, decomandat, cu centralar proprie. Etajul este unul intermediar, etajul 2. Se pot accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon ...

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Steaua
4
62

De inchiriat apartament 1 camera in zona Steaua

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etajul 3 , bloc izolat , spatios , mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Compartimentare: bucatarie , baie , dormitor . Apartamentul dispune de centrala proprie . Cheltuieli mici la intretinere.Imobilul este situat in zona Steaua ...

30 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului
4
13

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Calea Sagului

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului. Pozitionare: Apartamentul se afla la 3 minute de Piata Doina, la 5-7 minute de 3 statii de transport in comun, numeroase magazine, supermarket si la 10 minute de Shopping City Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 in bloc de 4 etaje ...

55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
8

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor
1
11

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor

De vanzare, teren intravilan, su 610 mp, fs de 17.578 ml, adancimea de 34.675 ml, toate utilitatiile, Mosnita Noua-Drmul Boilor. Pret: 100 euro mp Tel: 0736170308

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren extravilan agricol, Utvin - 4343 mp
2
1

COMISION 0% Teren extravilan agricol, Utvin - 4343 mp

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Utvin, zona Exterior Vest. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Utvin, zona Exterior Vest, avand o suprafata de 4343 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 17,7 ml la drum. Utilitati: utilitati la distanta. Proprietarul este ...

4,343 m2

Utvin, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12886) Giroc (1809) Mosnita Noua (1034) Dumbravita (1020) Sacalaz (394) Sanandrei (273) Mosnita Veche (261) Lugoj (188) Ghiroda (183) Giarmata (171) Chisoda (158) Urseni (131) Sag (128) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (53) Becicherecu Mic (38) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Belint (6) Dinias (6) Dragsina (6) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Darova (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)